Το σημερινό πρόγραμμα

ΚατηγορίαΑγωνιστικήΏρα ΈναρξηςΑγώναςΣκορ
ΕΠΣ Αθηνών - Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος16:30ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -
ΕΠΣ Αθηνών - Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος16:30ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ -
ΕΠΣ Αθηνών - Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος16:30ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -
ΕΠΣ Αθηνών - Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος16:30ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ -
ΕΠΣ Αθηνών - Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος16:30ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ -
ΕΠΣ Αθηνών - Α' Κατηγορία 3ος Όμιλος16:30ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ -
ΕΠΣ Αθηνών - Α' Κατηγορία 3ος Όμιλος16:30ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ -
ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος16:30ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ -
ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος16:30ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ -
ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος16:30ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ -
ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος16:30ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ -
ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος16:30ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ -
ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος16:30ΠΟΨ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ -
ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος16:30ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ -
ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος16:30ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΤΑΤΑΥΛΑ -
ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος16:30ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ -
ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 3ος Όμιλος16:30ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ -
ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 3ος Όμιλος16:30ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -
ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας - Α' Κατηγορία16:30ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ -
ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας - Α' Κατηγορία16:30ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ -
ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας - Α' Κατηγορία16:30ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ -
ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας - Α' Κατηγορία16:30ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ -
ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας - Α' Κατηγορία16:30ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ - ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ -
ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας - Α' Κατηγορία16:30ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ - ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -
ΕΠΣ Αν. Αττικής - Β' Κατηγορία16:30ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ -
ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας - Α' Κατηγορία16:30ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ -
ΕΠΣ Φλώρινας - Α' Κατηγορία 17:00Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ -
ΕΠΣ Φλώρινας - Β' Κατηγορία17:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ -
ΕΠΣ Φλώρινας - Β' Κατηγορία17:00Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ - Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ -
ΕΠΣ Φλώρινας - Β' Κατηγορία17:00ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ -
ΕΠΣ Βοιωτίας - Α' κατηγορία17:00Ελλοπιακός Α.Ο. - Νέος ΠΑΟΚ Κυριακίου -
ΕΠΣ Βοιωτίας - Α' κατηγορία17:00Επαμεινώνδας Α.Ο. - Θήβα Α.Ο. -
ΕΠΣ Βοιωτίας - Α' κατηγορία17:00Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα - Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -
ΕΠΣ Βοιωτίας - Α' κατηγορία17:00Κόκκινου Π.Α.Ο. - Λεονταρίου Α.Σ. -
ΕΠΣ Βοιωτίας - Α' κατηγορία17:00Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. - Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -
ΕΠΣ Βοιωτίας - Α' κατηγορία17:00Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. - Αντίκυρας Κυπαρισσός Α.Ο. -
ΕΠΣ Βοιωτίας - Α' κατηγορία17:00Υψηλάντης Α.Ο. - Μαυροματίου Α.Ο. -
ΕΠΣ Βοιωτίας - Α' κατηγορία17:00Παμβαγιακός Α.Σ. - Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. -
ΕΠΣ Δράμας - Α' Κατηγορία 17:00ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ -
ΕΠΣ Δράμας - Α' Κατηγορία 17:00ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ -
ΕΠΣ Δράμας - Α' Κατηγορία 17:00ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ - ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ -
ΕΠΣ Δράμας - Α' Κατηγορία 17:00ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ -
ΕΠΣ Δράμας - Α' Κατηγορία 17:00ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ -
ΕΠΣ Δράμας - Α' Κατηγορία 17:00ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ -
ΕΠΣ Δράμας - Α' Κατηγορία 17:00Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ -
ΕΠΣ Δράμας - Α' Κατηγορία 17:00Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ -
ΕΠΣ Δράμας - Α' Κατηγορία 17:00ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ -
ΕΠΣ Αν. Αττικής - Γ' Κατηγορία16:30ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ -
ΕΠΣ Αν. Αττικής - Γ' Κατηγορία16:30ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ -
ΕΠΣ Αν. Αττικής - Γ' Κατηγορία16:30ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ -
ΕΠΣ Αν. Αττικής - Γ' Κατηγορία16:30Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ -
ΕΠΣ Αν. Αττικής - Γ' Κατηγορία16:30ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ -
ΕΠΣ Αν. Αττικής - Γ' Κατηγορία16:30ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ -
ΕΠΣ Ηλείας - Α1' Κατηγορία17:00Ξενοφών Κρεστένων - Αλφειος Επιταλιου -
ΕΠΣ Ηλείας - Α1' Κατηγορία17:00Δοξα Νεας Μανωλαδας - Ερμης Πλατανου -
ΕΠΣ Ηλείας - Α1' Κατηγορία17:00Ολυμπιακος Σαβαλιων - Κεραυνος Βρινας -
ΕΠΣ Ηλείας - Α1' Κατηγορία17:00Πελοψ Πυργου - Πανηλειακός -