ΕΠΣ Δωδεκανήσου - Β' Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων 2021-22
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/11/21,
15:00
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ 2 : 1 ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
7/11/21,
11:30
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 1 : 2 ΠΑΟΚ ΚΩ
7/11/21,
12:30
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 3 : 1 ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/11/21,
15:00
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 : 2 ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ
13/11/21,
15:00
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ 0 : 0 Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
14/11/21,
12:00
ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ 1 : 2 ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
14/11/21,
16:30
ΠΑΟΚ ΚΩ 1 : 1 ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/11/21,
15:00
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2 : 2 ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ 0 : 3 ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
21/11/21,
15:00
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 5 : 2 ΠΑΟΚ ΚΩ
25/11/21,
15:00
ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ 2 : 5 ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/12/21,
15:00
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ 3 : 0 ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ
5/12/21,
12:45
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ 3 : 4 Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
5/12/21,
14:30
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ 2 : 1 ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/12/21,
12:00
ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ 1 : 5 ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ
16/12/21,
13:45
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 1 : 1 ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ
17/12/21,
14:00
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 1 : 4 ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/12/21,
16:15
ΠΑΟΚ ΚΩ 2 : 1 ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/1/22,
17:30
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ 5 : 1 ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/1/22,
20:00
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 : 1 ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/1/22,
17:30
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 1 : 0 ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ
23/1/22,
11:30
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ 1 : 2 ΠΑΟΚ ΚΩ
23/1/22,
14:30
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 1 : 1 Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
23/1/22,
14:45
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ 3 : 2 ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/1/22,
14:45
ΠΑΟΚ ΚΩ 2 : 3 ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
30/1/22,
12:45
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 7 : 0 ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
4/2/22,
16:00
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ 1 : 2 ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/2/22,
11:45
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2 : 0 ΠΑΟΚ ΚΩ
6/2/22,
14:30
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 1 : 2 ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/2/22,
15:00
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 1 : 0 ΠΑΟΚ ΚΩ
13/2/22,
14:45
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 0 : 2 ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/2/22,
11:00
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 1 : 2 ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
17/2/22,
14:00
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ 6 : 1 ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/2/22,
15:00
ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ 1 : 1 Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/2/22,
11:30
ΠΑΟΚ ΚΩ 4 : 0 Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
26/2/22,
13:00
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 0 : 2 ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/2/22,
15:30
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2 : 2 ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/2/22,
10:30
ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ 2 : 4 ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
27/2/22,
16:15
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 4 : 3 ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/3/22,
12:00
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ 3 : 0 ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ
6/3/22,
13:30
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ 6 : 0 ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/3/22,
14:00
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ 5 : 0 ΠΑΟΚ ΚΩ
13/3/22,
15:30
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 0 : 0 ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/3/22,
16:00
ΠΑΟΚ ΚΩ 0 : 1 ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ 3 : 0 Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/3/22,
13:45
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 1 : 3 ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
27/3/22,
13:00
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 0 : 5 ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
27/3/22,
14:30
ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ 1 : 0 ΠΑΟΚ ΚΩ
29/3/22,
15:30
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2 : 5 ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/3/22,
14:00
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ 2 : 2 ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/4/22,
12:00
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ 3 : 0 ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
2/4/22,
17:00
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 5 : 0 Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
3/4/22,
11:30
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ 3 : 1 ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
3/4/22,
12:00
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ 5 : 0 ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/4/22,
15:30
ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ 4 : 0 ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ
10/4/22,
15:00
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2 : 1 ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
12/4/22,
16:00
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 3 : 0 ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
13/4/22,
19:00
ΠΑΟΚ ΚΩ 1 : 3 ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/4/22,
10:00
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ 2 : 0 ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ
16/4/22,
17:00
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2 : 0 ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ
17/4/22,
17:00
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ 3 : 1 ΠΑΟΚ ΚΩ
20/4/22,
11:30
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 3 : 2 ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/4/22,
17:00
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2 : 1 ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/4/22,
11:30
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ 4 : 1 ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ 3 : 0 ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
1/5/22,
11:00
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 1 : 2 Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
1/5/22,
16:00
ΠΑΟΚ ΚΩ 2 : 1 ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΟΚ ΚΩ 3 : 3 ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
8/5/22,
10:15
ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ 4 : 4 ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
8/5/22,
13:30
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 1 : 2 ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ
8/5/22,
13:30
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ 0 : 3 ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/5/22,
18:00
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 : 0 ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ