ΕΠΣ Θράκης - Β' Κατηγορία 2021-22
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/10/21,
16:00
Κομψάτος Πολυάνθου 3 : 2 Φιλαθλητικός
3/10/21,
16:00
Ορφέας Στρύμης 2 : 1 ΑΟ Μύστακας
3/10/21,
16:00
Ελπίδες Κομοτηνής 5 : 4 Νεολαία Αλανότοπου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/10/21,
16:00
Φιλαθλητικός 2 : 4 Κομψάτος Πολυάνθου
10/10/21,
16:00
Ορφέας Στρύμης 1 : 5 Νέος Ρωμά
10/10/21,
16:00
Νεολαία Αλανότοπου 3 : 1 Ελπίδες Κομοτηνής
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/10/21,
16:00
Ορφέας Στρύμης 6 : 2 Ελπίδες Κομοτηνής
17/10/21,
16:00
Φιλαθλητικός 1 : 2 Νεολαία Αλανότοπου
17/10/21,
16:00
ΑΟ Μύστακας 5 : 2 Κομψάτος Πολυάνθου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/10/21,
16:00
Κομψάτος Πολυάνθου 1 : 0 Ορφέας Στρύμης
24/10/21,
16:00
Ελπίδες Κομοτηνής 0 : 0 Φιλαθλητικός
24/10/21,
16:00
Νεολαία Αλανότοπου 5 : 5 ΑΟ Μύστακας
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
31/10/21,
15:00
Ελπίδες Κομοτηνής 0 : 0 Κομψάτος Πολυάνθου
31/10/21,
15:00
Ορφέας Στρύμης 3 : 1 Νεολαία Αλανότοπου
31/10/21,
15:00
ΑΟ Μύστακας 2 : 0 Φιλαθλητικός
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Φιλαθλητικός 0 : 0 Κομψάτος Πολυάνθου
ΑΟ Μύστακας 0 : 5 Ορφέας Στρύμης
Νεολαία Αλανότοπου 2 : 4 Ελπίδες Κομοτηνής
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/11/21,
15:00
Κομψάτος Πολυάνθου 4 : 1 Νεολαία Αλανότοπου
14/11/21,
15:00
Ελπίδες Κομοτηνής 4 : 1 ΑΟ Μύστακας
14/11/21,
15:00
Ορφέας Στρύμης 4 : 1 Φιλαθλητικός
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/11/21,
15:00
Φιλαθλητικός 0 : 1 Ελπίδες Κομοτηνής
21/11/21,
15:00
ΑΟ Μύστακας 2 : 0 Νεολαία Αλανότοπου
21/11/21,
15:00
Ορφέας Στρύμης 0 : 2 Κομψάτος Πολυάνθου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/11/21,
15:00
Ορφέας Στρύμης 0 : 2 Κομψάτος Πολυάνθου
28/11/21,
15:00
Φιλαθλητικός 0 : 1 Ελπίδες Κομοτηνής
28/11/21,
15:00
ΑΟ Μύστακας 2 : 0 Νεολαία Αλανότοπου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/12/21,
15:00
Φιλαθλητικός 4 : 2 ΑΟ Μύστακας
5/12/21,
15:00
Νεολαία Αλανότοπου 3 : 0 Ορφέας Στρύμης
5/12/21,
15:00
Κομψάτος Πολυάνθου 1 : 2 Ελπίδες Κομοτηνής
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/12/21,
15:00
Κομψάτος Πολυάνθου 1 : 0 Φιλαθλητικός
12/12/21,
15:00
Ορφέας Στρύμης 7 : 3 ΑΟ Μύστακας
12/12/21,
15:00
Ελπίδες Κομοτηνής 3 : 2 Νεολαία Αλανότοπου
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/1/22,
15:00
ΑΟ Μύστακας 3 : 4 Ελπίδες Κομοτηνής
16/1/22,
15:00
Φιλαθλητικός 2 : 3 Ορφέας Στρύμης
16/1/22,
15:00
Νεολαία Αλανότοπου 2 : 3 Κομψάτος Πολυάνθου
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/1/22,
15:00
Φιλαθλητικός 2 : 1 Νεολαία Αλανότοπου
23/1/22,
15:00
ΑΟ Μύστακας 0 : 0 Κομψάτος Πολυάνθου
23/1/22,
15:00
Ορφέας Στρύμης 2 : 2 Ελπίδες Κομοτηνής
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/1/22,
15:00
Νεολαία Αλανότοπου 3 : 1 ΑΟ Μύστακας
30/1/22,
15:00
Κομψάτος Πολυάνθου 1 : 1 Ορφέας Στρύμης
30/1/22,
15:00
Ελπίδες Κομοτηνής 3 : 0 Φιλαθλητικός
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/2/22,
15:00
Ελπίδες Κομοτηνής 0 : 3 Κομψάτος Πολυάνθου
5/2/22,
15:00
ΑΟ Μύστακας 1 : 3 Φιλαθλητικός
5/2/22,
15:00
Ορφέας Στρύμης 2 : 1 Νεολαία Αλανότοπου
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/2/22,
15:00
Φιλαθλητικός 1 : 2 Κομψάτος Πολυάνθου
12/2/22,
15:00
ΑΟ Μύστακας 0 : 2 Ορφέας Στρύμης
12/2/22,
15:00
Νεολαία Αλανότοπου 3 : 4 Ελπίδες Κομοτηνής
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/2/22,
15:00
Ορφέας Στρύμης 2 : 0 Φιλαθλητικός
19/2/22,
15:00
Κομψάτος Πολυάνθου 2 : 1 Νεολαία Αλανότοπου
19/2/22,
15:00
Ελπίδες Κομοτηνής 5 : 6 ΑΟ Μύστακας
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/2/22,
15:30
Κομψάτος Πολυάνθου 5 : 1 ΑΟ Μύστακας
27/2/22,
15:30
Ελπίδες Κομοτηνής 1 : 5 Ορφέας Στρύμης
27/2/22,
15:30
Νεολαία Αλανότοπου 2 : 3 Φιλαθλητικός
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/3/22,
15:00
Φιλαθλητικός 1 : 7 Ελπίδες Κομοτηνής
13/3/22,
15:00
ΑΟ Μύστακας 1 : 4 Νεολαία Αλανότοπου
13/3/22,
15:00
Ορφέας Στρύμης 4 : 1 Κομψάτος Πολυάνθου
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/3/22,
15:30
Φιλαθλητικός 2 : 2 ΑΟ Μύστακας
20/3/22,
15:30
Νεολαία Αλανότοπου 2 : 3 Ορφέας Στρύμης
20/3/22,
15:30
Κομψάτος Πολυάνθου 4 : 0 Ελπίδες Κομοτηνής