ΕΠΣ Θράκης - Β' Κατηγορία 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/10/19,
16:00
ΑΕ Κομοτηνής 1 : 5 Ατσάλι Αρχοντικών
6/10/19,
16:00
Ηρακλής Σαπών 3 : 3 Ένωση Ασωμάτων
6/10/19,
16:00
Δόξα Προσκυνητών 2 : 1 Ορφέας Στρύμης
6/10/19,
16:00
Νέος Ρωμά 3 : 2 ΑΣ Αγιοχωρίου
6/10/19,
16:00
ΑΟ Αρσακείου 2 : 1 Πόντος Κομοτηνής
6/10/19,
16:00
Κομψάτος Πολυάνθου 6 : 0 Νεολαία Αλανότοπου
6/10/19,
16:00
Πόντος Θρυλορίου 0 : 2 Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/10/19,
16:00
Ορφέας Στρύμης 0 : 1 Πόντος Θρυλορίου
13/10/19,
16:00
Ελπίδες Κομοτηνής 0 : 8 Κομψάτος Πολυάνθου
13/10/19,
16:00
Πόντος Κομοτηνής 2 : 3 Ηρακλής Σαπών
13/10/19,
16:00
Νεολαία Αλανότοπου 2 : 1 ΑΕ Κομοτηνής
13/10/19,
16:00
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων 7 : 0 ΑΣ Αγιοχωρίου
13/10/19,
16:00
Ένωση Ασωμάτων 2 : 1 Νέος Ρωμά
13/10/19,
16:00
Ατσάλι Αρχοντικών 4 : 1 ΑΟ Αρσακείου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/19,
16:00
ΑΟ Αρσακείου 0 : 0 Νεολαία Αλανότοπου
20/10/19,
16:00
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων 4 : 2 Ένωση Ασωμάτων
20/10/19,
16:00
Ηρακλής Σαπών 1 : 2 Ατσάλι Αρχοντικών
20/10/19,
16:00
Κομψάτος Πολυάνθου 4 : 1 ΑΕ Κομοτηνής
20/10/19,
16:00
ΑΣ Αγιοχωρίου 1 : 5 Ορφέας Στρύμης
20/10/19,
16:00
Δόξα Προσκυνητών 7 : 1 Ελπίδες Κομοτηνής
20/10/19,
16:00
Νέος Ρωμά 4 : 2 Πόντος Κομοτηνής
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/10/19,
15:00
ΑΕ Κομοτηνής 2 : 3 ΑΟ Αρσακείου
27/10/19,
15:00
Ορφέας Στρύμης 2 : 3 Ένωση Ασωμάτων
27/10/19,
15:00
Ελπίδες Κομοτηνής 1 : 10 Πόντος Θρυλορίου
27/10/19,
15:00
Πόντος Κομοτηνής 0 : 1 Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
27/10/19,
15:00
Νεολαία Αλανότοπου 3 : 2 Ηρακλής Σαπών
27/10/19,
15:00
Δόξα Προσκυνητών 3 : 2 Κομψάτος Πολυάνθου
27/10/19,
15:00
Ατσάλι Αρχοντικών 2 : 1 Νέος Ρωμά
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/19,
15:00
Κομψάτος Πολυάνθου 1 : 1 ΑΟ Αρσακείου
3/11/19,
15:00
Νέος Ρωμά 3 : 1 Νεολαία Αλανότοπου
3/11/19,
15:00
Πόντος Θρυλορίου 1 : 3 Δόξα Προσκυνητών
3/11/19,
15:00
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων 3 : 1 Ατσάλι Αρχοντικών
3/11/19,
15:00
Ορφέας Στρύμης 1 : 0 Πόντος Κομοτηνής
3/11/19,
15:00
Ηρακλής Σαπών 1 : 1 ΑΕ Κομοτηνής
3/11/19,
15:00
ΑΣ Αγιοχωρίου 6 : 2 Ελπίδες Κομοτηνής
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/11/19,
15:00
ΑΕ Κομοτηνής 0 : 7 Νέος Ρωμά
10/11/19,
15:00
Πόντος Θρυλορίου 2 : 2 Κομψάτος Πολυάνθου
10/11/19,
15:00
Ελπίδες Κομοτηνής 1 : 5 Ένωση Ασωμάτων
10/11/19,
15:00
ΑΟ Αρσακείου 4 : 3 Ηρακλής Σαπών
10/11/19,
15:00
Νεολαία Αλανότοπου 1 : 3 Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
10/11/19,
15:00
Δόξα Προσκυνητών 1 : 1 ΑΣ Αγιοχωρίου
10/11/19,
15:00
Ατσάλι Αρχοντικών 1 : 4 Ορφέας Στρύμης
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/11/19,
15:00
Νέος Ρωμά 2 : 0 ΑΟ Αρσακείου
17/11/19,
15:00
Ορφέας Στρύμης 4 : 1 Νεολαία Αλανότοπου
17/11/19,
15:00
Ένωση Ασωμάτων 2 : 1 Δόξα Προσκυνητών
17/11/19,
15:00
Κομψάτος Πολυάνθου 3 : 0 Ηρακλής Σαπών
17/11/19,
15:00
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων 7 : 2 ΑΕ Κομοτηνής
17/11/19,
15:00
ΑΣ Αγιοχωρίου 2 : 9 Πόντος Θρυλορίου
17/11/19,
15:00
Πόντος Κομοτηνής 1 : 1 Ελπίδες Κομοτηνής
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/19,
15:00
Ηρακλής Σαπών 1 : 2 Νέος Ρωμά
1/12/19,
15:00
ΑΕ Κομοτηνής 0 : 2 Ορφέας Στρύμης
1/12/19,
15:00
Ελπίδες Κομοτηνής 1 : 5 Ατσάλι Αρχοντικών
1/12/19,
15:00
Πόντος Θρυλορίου 5 : 1 Ένωση Ασωμάτων
1/12/19,
15:00
ΑΟ Αρσακείου 3 : 3 Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
1/12/19,
15:00
ΑΣ Αγιοχωρίου 0 : 4 Κομψάτος Πολυάνθου
1/12/19,
15:00
Δόξα Προσκυνητών 3 : 1 Πόντος Κομοτηνής
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/12/19,
15:00
Κομψάτος Πολυάνθου 2 : 4 Νέος Ρωμά
8/12/19,
15:00
Ορφέας Στρύμης 4 : 4 ΑΟ Αρσακείου
8/12/19,
15:00
Ένωση Ασωμάτων 4 : 0 ΑΣ Αγιοχωρίου
8/12/19,
15:00
Ατσάλι Αρχοντικών 1 : 2 Δόξα Προσκυνητών
8/12/19,
15:00
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων 2 : 1 Ηρακλής Σαπών
8/12/19,
15:00
Νεολαία Αλανότοπου 5 : 2 Ελπίδες Κομοτηνής
8/12/19,
15:00
Πόντος Κομοτηνής 0 : 3 Πόντος Θρυλορίου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/19,
15:00
Ηρακλής Σαπών 0 : 2 Ορφέας Στρύμης
15/12/19,
15:00
Ένωση Ασωμάτων 2 : 0 Κομψάτος Πολυάνθου
15/12/19,
15:00
Πόντος Θρυλορίου 5 : 2 Ατσάλι Αρχοντικών
15/12/19,
15:00
Νέος Ρωμά 0 : 0 Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
15/12/19,
15:00
Δόξα Προσκυνητών 3 : 1 Νεολαία Αλανότοπου
15/12/19,
15:00
ΑΣ Αγιοχωρίου 4 : 5 Πόντος Κομοτηνής
15/12/19,
15:00
ΑΕ Κομοτηνής 4 : 0 Ελπίδες Κομοτηνής
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/1/20,
15:00
ΑΕ Κομοτηνής 3 : 6 Δόξα Προσκυνητών
12/1/20,
15:00
Ορφέας Στρύμης 1 : 3 Νέος Ρωμά
12/1/20,
15:00
Ατσάλι Αρχοντικών 4 : 0 ΑΣ Αγιοχωρίου
12/1/20,
15:00
Κομψάτος Πολυάνθου 0 : 2 Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
12/1/20,
15:00
Νεολαία Αλανότοπου 2 : 5 Πόντος Θρυλορίου
12/1/20,
15:00
Πόντος Κομοτηνής 0 : 5 Ένωση Ασωμάτων
12/1/20,
15:00
Ελπίδες Κομοτηνής 1 : 4 ΑΟ Αρσακείου
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/1/20,
15:00
Ένωση Ασωμάτων 2 : 0 Ατσάλι Αρχοντικών
19/1/20,
15:00
ΑΟ Αρσακείου 1 : 1 Δόξα Προσκυνητών
19/1/20,
15:00
ΑΣ Αγιοχωρίου 6 : 4 Νεολαία Αλανότοπου
19/1/20,
15:00
Πόντος Κομοτηνής 1 : 3 Κομψάτος Πολυάνθου
19/1/20,
15:00
Ηρακλής Σαπών 3 : 2 Ελπίδες Κομοτηνής
19/1/20,
15:00
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων 2 : 0 Ορφέας Στρύμης
19/1/20,
15:00
Πόντος Θρυλορίου 5 : 0 ΑΕ Κομοτηνής
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/1/20,
15:00
Ελπίδες Κομοτηνής 1 : 9 Νέος Ρωμά
26/1/20,
15:00
Κομψάτος Πολυάνθου 2 : 3 Ορφέας Στρύμης
26/1/20,
15:00
ΑΕ Κομοτηνής 2 : 1 ΑΣ Αγιοχωρίου
26/1/20,
15:00
Ατσάλι Αρχοντικών 2 : 2 Πόντος Κομοτηνής
26/1/20,
15:00
Δόξα Προσκυνητών 6 : 0 Ηρακλής Σαπών
26/1/20,
15:00
Νεολαία Αλανότοπου 1 : 2 Ένωση Ασωμάτων
26/1/20,
15:00
ΑΟ Αρσακείου 1 : 1 Πόντος Θρυλορίου
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/2/20,
15:00
Ατσάλι Αρχοντικών 3 : 2 Κομψάτος Πολυάνθου
2/2/20,
15:00
Νέος Ρωμά 1 : 0 Δόξα Προσκυνητών
2/2/20,
15:00
ΑΣ Αγιοχωρίου 7 : 2 ΑΟ Αρσακείου
2/2/20,
15:00
Πόντος Κομοτηνής 3 : 1 Νεολαία Αλανότοπου
2/2/20,
15:00
Ηρακλής Σαπών 0 : 0 Πόντος Θρυλορίου
2/2/20,
15:00
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων 5 : 0 Ελπίδες Κομοτηνής
2/2/20,
15:00
Ένωση Ασωμάτων 5 : 1 ΑΕ Κομοτηνής
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/2/20,
15:00
Ελπίδες Κομοτηνής 0 : 1 Ορφέας Στρύμης
9/2/20,
15:00
Πόντος Θρυλορίου 1 : 2 Νέος Ρωμά
9/2/20,
15:00
ΑΕ Κομοτηνής 2 : 4 Πόντος Κομοτηνής
9/2/20,
15:00
Ηρακλής Σαπών 1 : 2 ΑΣ Αγιοχωρίου
9/2/20,
15:00
Δόξα Προσκυνητών 1 : 2 Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
9/2/20,
15:00
Νεολαία Αλανότοπου 2 : 6 Ατσάλι Αρχοντικών
9/2/20,
15:00
ΑΟ Αρσακείου 1 : 5 Ένωση Ασωμάτων
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/2/20,
15:00
Ορφέας Στρύμης 0 : 2 Δόξα Προσκυνητών
16/2/20,
15:00
ΑΣ Αγιοχωρίου 1 : 4 Νέος Ρωμά
16/2/20,
15:00
Πόντος Κομοτηνής 3 : 3 ΑΟ Αρσακείου
16/2/20,
15:00
Νεολαία Αλανότοπου 3 : 4 Κομψάτος Πολυάνθου
16/2/20,
15:00
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων 1 : 1 Πόντος Θρυλορίου
16/2/20,
15:00
Ατσάλι Αρχοντικών 2 : 1 ΑΕ Κομοτηνής
16/2/20,
15:00
Ένωση Ασωμάτων 2 : 0 Ηρακλής Σαπών
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/2/20,
15:00
Πόντος Θρυλορίου 2 : 3 Ορφέας Στρύμης
23/2/20,
15:00
Κομψάτος Πολυάνθου 7 : 0 Ελπίδες Κομοτηνής
23/2/20,
15:00
Ηρακλής Σαπών 1 : 0 Πόντος Κομοτηνής
23/2/20,
15:00
ΑΣ Αγιοχωρίου 2 : 3 Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
23/2/20,
15:00
ΑΕ Κομοτηνής 1 : 4 Νεολαία Αλανότοπου
23/2/20,
15:00
Νέος Ρωμά 2 : 0 Ένωση Ασωμάτων
23/2/20,
15:00
ΑΟ Αρσακείου 2 : 3 Ατσάλι Αρχοντικών
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/3/20,
15:30
ΑΕ Κομοτηνής 0 : 2 Κομψάτος Πολυάνθου
8/3/20,
15:30
Ορφέας Στρύμης 2 : 3 ΑΣ Αγιοχωρίου
8/3/20,
15:30
Ελπίδες Κομοτηνής 0 : 12 Δόξα Προσκυνητών
8/3/20,
15:30
Πόντος Κομοτηνής 2 : 2 Νέος Ρωμά
8/3/20,
15:30
Νεολαία Αλανότοπου 2 : 3 ΑΟ Αρσακείου
8/3/20,
15:30
Ένωση Ασωμάτων 2 : 2 Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
8/3/20,
15:30
Ατσάλι Αρχοντικών 3 : 0 Ηρακλής Σαπών
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Αρσακείου - : - ΑΕ Κομοτηνής
Ένωση Ασωμάτων - : - Ορφέας Στρύμης
Πόντος Θρυλορίου - : - Ελπίδες Κομοτηνής
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων - : - Πόντος Κομοτηνής
Ηρακλής Σαπών - : - Νεολαία Αλανότοπου
Κομψάτος Πολυάνθου - : - Δόξα Προσκυνητών
Νέος Ρωμά - : - Ατσάλι Αρχοντικών
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Πόντος Κομοτηνής - : - Ορφέας Στρύμης
ΑΕ Κομοτηνής - : - Ηρακλής Σαπών
Ελπίδες Κομοτηνής - : - ΑΣ Αγιοχωρίου
ΑΟ Αρσακείου - : - Κομψάτος Πολυάνθου
Νεολαία Αλανότοπου - : - Νέος Ρωμά
Ατσάλι Αρχοντικών - : - Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
Δόξα Προσκυνητών - : - Πόντος Θρυλορίου
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Νέος Ρωμά - : - ΑΕ Κομοτηνής
Κομψάτος Πολυάνθου - : - Πόντος Θρυλορίου
Ένωση Ασωμάτων - : - Ελπίδες Κομοτηνής
Ηρακλής Σαπών - : - ΑΟ Αρσακείου
ΑΣ Αγιοχωρίου - : - Δόξα Προσκυνητών
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων - : - Νεολαία Αλανότοπου
Ορφέας Στρύμης - : - Ατσάλι Αρχοντικών
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ηρακλής Σαπών - : - Κομψάτος Πολυάνθου
ΑΕ Κομοτηνής - : - Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
Πόντος Θρυλορίου - : - ΑΣ Αγιοχωρίου
Ελπίδες Κομοτηνής - : - Πόντος Κομοτηνής
ΑΟ Αρσακείου - : - Νέος Ρωμά
Νεολαία Αλανότοπου - : - Ορφέας Στρύμης
Δόξα Προσκυνητών - : - Ένωση Ασωμάτων
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ορφέας Στρύμης - : - ΑΕ Κομοτηνής
Νέος Ρωμά - : - Ηρακλής Σαπών
Ατσάλι Αρχοντικών - : - Ελπίδες Κομοτηνής
Ένωση Ασωμάτων - : - Πόντος Θρυλορίου
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων - : - ΑΟ Αρσακείου
Κομψάτος Πολυάνθου - : - ΑΣ Αγιοχωρίου
Πόντος Κομοτηνής - : - Δόξα Προσκυνητών
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Νέος Ρωμά - : - Κομψάτος Πολυάνθου
ΑΟ Αρσακείου - : - Ορφέας Στρύμης
ΑΣ Αγιοχωρίου - : - Ένωση Ασωμάτων
Δόξα Προσκυνητών - : - Ατσάλι Αρχοντικών
Ηρακλής Σαπών - : - Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
Ελπίδες Κομοτηνής - : - Νεολαία Αλανότοπου
Πόντος Θρυλορίου - : - Πόντος Κομοτηνής
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ορφέας Στρύμης - : - Ηρακλής Σαπών
Κομψάτος Πολυάνθου - : - Ένωση Ασωμάτων
Ατσάλι Αρχοντικών - : - Πόντος Θρυλορίου
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων - : - Νέος Ρωμά
Νεολαία Αλανότοπου - : - Δόξα Προσκυνητών
Πόντος Κομοτηνής - : - ΑΣ Αγιοχωρίου
Ελπίδες Κομοτηνής - : - ΑΕ Κομοτηνής
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Προσκυνητών - : - ΑΕ Κομοτηνής
Νέος Ρωμά - : - Ορφέας Στρύμης
ΑΣ Αγιοχωρίου - : - Ατσάλι Αρχοντικών
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων - : - Κομψάτος Πολυάνθου
Πόντος Θρυλορίου - : - Νεολαία Αλανότοπου
Ένωση Ασωμάτων - : - Πόντος Κομοτηνής
ΑΟ Αρσακείου - : - Ελπίδες Κομοτηνής
 
27η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ορφέας Στρύμης - : - Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
ΑΕ Κομοτηνής - : - Πόντος Θρυλορίου
Ατσάλι Αρχοντικών - : - Ένωση Ασωμάτων
Δόξα Προσκυνητών - : - ΑΟ Αρσακείου
Νεολαία Αλανότοπου - : - ΑΣ Αγιοχωρίου
Κομψάτος Πολυάνθου - : - Πόντος Κομοτηνής
Ελπίδες Κομοτηνής - : - Ηρακλής Σαπών
 
28η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ορφέας Στρύμης - : - Κομψάτος Πολυάνθου
ΑΣ Αγιοχωρίου - : - ΑΕ Κομοτηνής
Πόντος Κομοτηνής - : - Ατσάλι Αρχοντικών
Ηρακλής Σαπών - : - Δόξα Προσκυνητών
Ένωση Ασωμάτων - : - Νεολαία Αλανότοπου
Πόντος Θρυλορίου - : - ΑΟ Αρσακείου
Νέος Ρωμά - : - Ελπίδες Κομοτηνής
 
29η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ελπίδες Κομοτηνής - : - Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
Πόντος Θρυλορίου - : - Ηρακλής Σαπών
ΑΕ Κομοτηνής - : - Ένωση Ασωμάτων
Κομψάτος Πολυάνθου - : - Ατσάλι Αρχοντικών
Δόξα Προσκυνητών - : - Νέος Ρωμά
Νεολαία Αλανότοπου - : - Πόντος Κομοτηνής
ΑΟ Αρσακείου - : - ΑΣ Αγιοχωρίου
 
30η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Νέος Ρωμά - : - Πόντος Θρυλορίου
Ορφέας Στρύμης - : - Ελπίδες Κομοτηνής
ΑΣ Αγιοχωρίου - : - Ηρακλής Σαπών
Πόντος Κομοτηνής - : - ΑΕ Κομοτηνής
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων - : - Δόξα Προσκυνητών
Ατσάλι Αρχοντικών - : - Νεολαία Αλανότοπου
Ένωση Ασωμάτων - : - ΑΟ Αρσακείου