ΕΠΣ Εύβοιας - Γ' Κατηγόρια Κεντρικός Όμιλος 2020-21
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/10/20,
16:30
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2 : 3 ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
11/10/20,
12:00
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 4 : 0 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
11/10/20,
12:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 13 : 0 ΑΠΣ ΜΕΣΣΑΠΕΙΩΝ
11/10/20,
12:00
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ 3 : 2 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
11/10/20,
12:00
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/10/20,
12:00
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ 2 : 1 ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
18/10/20,
12:00
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 : 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
18/10/20,
12:00
ΑΠΣ ΜΕΣΣΑΠΕΙΩΝ 1 : 4 ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
18/10/20,
12:00
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ 0 : 2 ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
18/10/20,
16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. 2 : 1 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/10/20,
16:00
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ 6 : 2 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
25/10/20,
11:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. 7 : 2 ΑΠΣ ΜΕΣΣΑΠΕΙΩΝ
25/10/20,
11:30
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 4 : 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
25/10/20,
11:30
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ 3 : 2 ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
25/10/20,
11:30
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3 : 1 ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
31/10/20,
15:00
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - : - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.
1/11/20,
11:30
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ - : - ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
1/11/20,
11:30
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - : - ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
1/11/20,
11:30
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ - : - ΑΠΣ ΜΕΣΣΑΠΕΙΩΝ
1/11/20,
11:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ - : - ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - : - ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ - : - ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ - : - ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ - : - ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ - : - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ - : - ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - : - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ - : - ΑΠΣ ΜΕΣΣΑΠΕΙΩΝ
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - : - ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΜΕΣΣΑΠΕΙΩΝ - : - ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ - : - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - : - ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ - : - ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ - : - ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - : - ΑΠΣ ΜΕΣΣΑΠΕΙΩΝ
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - : - ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ - : - ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ - : - ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. - : - ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΜΕΣΣΑΠΕΙΩΝ - : - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - : - ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ - : - ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ - : - ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ - : - ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΜΕΣΣΑΠΕΙΩΝ - : - ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ - : - ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ - : - ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. - : - ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - : - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - : - ΑΠΣ ΜΕΣΣΑΠΕΙΩΝ
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ - : - ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ - : - ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ - : - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ