ΕΠΣ Εύβοιας - Γ' Κατηγόρια Κεντρικός Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
16:30
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1 : 6 ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ * 0 : 3 ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ
6/10/19,
12:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 2 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.
6/10/19,
12:00
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ 0 : 2 ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. 1 : 2 ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ 3 : 0 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ *
13/10/19,
11:30
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 : 1 ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
13/10/19,
11:30
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 5 : 1 ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
13/10/19,
12:00
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ 0 : 3 ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ * 0 : 3 ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
20/10/19,
11:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 2 : 3 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
20/10/19,
11:30
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ 0 : 1 ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
20/10/19,
12:00
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ 2 : 0 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
20/10/19,
12:00
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ 2 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ 3 : 0 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ *
26/10/19,
16:00
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 : 2 ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
27/10/19,
11:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. 4 : 1 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
27/10/19,
11:00
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 1 : 2 ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ
27/10/19,
11:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 3 : 1 ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ 3 : 0 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ *
3/11/19,
11:30
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ 3 : 0 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
3/11/19,
11:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. 1 : 1 ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
3/11/19,
11:30
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3 : 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
3/11/19,
11:30
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ 4 : 0 ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ * 0 : 3 ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ
10/11/19,
11:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 0 : 1 ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ
10/11/19,
11:30
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ 2 : 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.
10/11/19,
11:30
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2 : 1 ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
10/11/19,
11:30
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 : 1 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. 3 : 0 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ *
17/11/19,
11:30
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ 7 : 2 ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
17/11/19,
11:30
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ 1 : 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
17/11/19,
11:30
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ 1 : 3 ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ
17/11/19,
11:30
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 3 : 0 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
15:00
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ 2 : 5 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
24/11/19,
11:30
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ 6 : 0 ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
24/11/19,
11:30
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ 2 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.
24/11/19,
11:30
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 0 : 0 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
24/11/19,
11:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 1 : 0 ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 : 0 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ *
30/11/19,
15:00
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 2 : 0 ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
1/12/19,
11:00
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ 0 : 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.
1/12/19,
11:00
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ 0 : 1 ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ
1/12/19,
11:30
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ 0 : 4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ * 0 : 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
8/12/19,
11:30
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ 3 : 1 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
8/12/19,
11:30
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4 : 0 ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
8/12/19,
11:30
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ 5 : 1 ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
8/12/19,
11:30
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ 5 : 0 ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/12/19,
15:00
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 : 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.
15/12/19,
11:30
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ 0 : 1 ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ
15/12/19,
11:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 4 : 4 ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ
15/12/19,
11:30
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 4 : 3 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/12/19,
15:00
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ 2 : 1 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ 3 : 0 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ *
5/1/20,
11:00
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 2 : 1 ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
5/1/20,
11:30
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ 4 : 2 ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
5/1/20,
11:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. 2 : 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
5/1/20,
11:30
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ 7 : 0 ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ * 0 : 3 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
12/1/20,
11:30
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ 3 : 4 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
12/1/20,
11:30
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ 3 : 1 ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
12/1/20,
11:30
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.
12/1/20,
12:00
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ 0 : 2 ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/1/20,
15:15
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ 1 : 1 ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
18/1/20,
15:15
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 : 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
19/1/20,
11:15
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ 0 : 4 ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ
19/1/20,
11:15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. 0 : 4 ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ
19/1/20,
11:15
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 3 : 0 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ *
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ * 0 : 3 ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
25/1/20,
15:00
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ 3 : 0 ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
26/1/20,
11:00
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ 1 : 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
26/1/20,
11:30
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3 : 2 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
26/1/20,
11:30
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ 0 : 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ * 0 : 3 ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
1/2/20,
15:30
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ 0 : 2 ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ
2/2/20,
11:15
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 1 : 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.
2/2/20,
11:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 5 : 2 ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2/2/20,
11:30
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 : 3 ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ 3 : 0 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ *
9/2/20,
11:15
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ 0 : 2 ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
9/2/20,
11:30
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ 2 : 2 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
9/2/20,
11:30
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ 2 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
9/2/20,
15:15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. 4 : 3 ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ * 0 : 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.
16/2/20,
11:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 0 : 1 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
16/2/20,
11:30
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 : 5 ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
16/2/20,
11:30
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ 3 : 2 ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
16/2/20,
11:30
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1 : 1 ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/2/20,
15:30
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 4 : 2 ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
23/2/20,
11:30
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ 6 : 0 ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
23/2/20,
11:30
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 5 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
23/2/20,
11:30
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ 0 : 0 ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ
23/2/20,
11:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. 2 : 4 ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ * 0 : 3 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
7/3/20,
15:30
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4 : 1 ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
8/3/20,
11:30
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ 2 : 0 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
8/3/20,
11:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. 1 : 3 ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
8/3/20,
15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 4 : 2 ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ - : - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ - : - ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ *
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ - : - ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - : - ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ - : - ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ - : - ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. - : - ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ - : - ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ