ΕΠΣ Αθηνών - Γ' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2020-21
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/9/20,
16:30
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
26/9/20,
16:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 5 : 0 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
27/9/20,
11:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 1 : 5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
27/9/20,
11:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 : 3 ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
27/9/20,
11:00
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 1 : 0 ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
27/9/20,
11:00
ΠΑΤΗΣΙΑ 5 : 0 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/10/20,
16:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 0 : 3 ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
3/10/20,
16:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 : 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
4/10/20,
09:30
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 0 : 1 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
4/10/20,
11:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2 : 5 ΠΑΤΗΣΙΑ
4/10/20,
11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2 : 0 ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
4/10/20,
13:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 5 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/10/20,
16:15
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 2 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
10/10/20,
16:15
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 3 : 1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
11/10/20,
10:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3 : 0 ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
11/10/20,
11:00
ΠΑΤΗΣΙΑ 5 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
11/10/20,
11:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 1 : 3 ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
11/10/20,
11:00
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 3 : 2 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/10/20,
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 3 : 1 ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
17/10/20,
16:00
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 : 0 ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
18/10/20,
10:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 6 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
18/10/20,
11:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2 : 0 ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
18/10/20,
11:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
18/10/20,
11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0 : 1 ΠΑΤΗΣΙΑ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/10/20,
16:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1 : 0 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
24/10/20,
16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 5 : 0 ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
25/10/20,
10:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 0 : 3 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
25/10/20,
10:30
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 1 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
25/10/20,
10:30
ΠΑΤΗΣΙΑ 2 : 2 ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
25/10/20,
11:30
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/11/20,
09:00
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 : 6 ΠΑΤΗΣΙΑ
1/11/20,
11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 5 : 1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
1/11/20,
11:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
1/11/20,
11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0 : 1 ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
1/11/20,
12:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 : 1 ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
1/11/20,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 : 2 ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - : - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΤΗΣΙΑ - : - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - : - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - : - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - : - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - : - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - : - ΠΑΤΗΣΙΑ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΤΗΣΙΑ - : - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - : - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - : - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - : - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - : - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - : - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - : - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - : - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - : - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - : - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - : - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - : - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΤΗΣΙΑ - : - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - : - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - : - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - : - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - : - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - : - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - : - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - : - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ