ΕΠΣ Μακεδονίας - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/10/22,
10:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2 : 3 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
23/10/22,
11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 1 : 2 ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
23/10/22,
13:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
23/10/22,
16:30
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 1 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
23/10/22,
16:30
ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 : 2 ΔΙΑΠΛΑΣΗ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/11/22,
11:00
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 1 : 1 ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
6/11/22,
11:00
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 1 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
6/11/22,
11:00
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
6/11/22,
11:30
ΔΙΑΠΛΑΣΗ 2 : 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
6/11/22,
15:00
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/11/22,
15:00
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0 : 2 ΔΙΑΠΛΑΣΗ
13/11/22,
11:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 : 1 ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
13/11/22,
15:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 3 : 5 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
13/11/22,
15:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 2 : 2 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
13/11/22,
15:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 1 : 6 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/11/22,
15:00
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
19/11/22,
15:00
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2 : 1 ΔΙΑΠΛΑΣΗ
20/11/22,
10:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 1 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
20/11/22,
11:00
ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 4 : 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
20/11/22,
15:00
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 5 : 1 ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/11/22,
15:30
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 : 2 ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
27/11/22,
11:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 4 : 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
27/11/22,
15:00
ΔΙΑΠΛΑΣΗ 0 : 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
27/11/22,
15:00
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 2 : 1 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
27/11/22,
15:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 6 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/12/22,
15:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 : 1 ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
4/12/22,
11:00
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 1 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
4/12/22,
11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 2 : 5 ΔΙΑΠΛΑΣΗ
4/12/22,
15:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 1 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
4/12/22,
15:00
ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 : 0 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/12/22,
11:00
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
11/12/22,
11:00
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 9 : 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
11/12/22,
11:00
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 0 : 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
11/12/22,
12:45
ΔΙΑΠΛΑΣΗ 2 : 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
11/12/22,
15:00
ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 : 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/12/22,
15:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 4 : 1 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
18/12/22,
10:45
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 0 : 7 ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
18/12/22,
10:45
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 : 2 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
18/12/22,
14:45
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 1 : 2 ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
7/1/23,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2 : 3 ΔΙΑΠΛΑΣΗ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/1/23,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 3 : 3 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
14/1/23,
15:00
ΔΙΑΠΛΑΣΗ 2 : 1 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
14/1/23,
15:00
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 : 0 ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
14/1/23,
15:00
ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 : 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
14/1/23,
15:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 6 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/1/23,
15:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 1 : 4 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
21/1/23,
15:30
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 6 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
22/1/23,
11:00
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
22/1/23,
11:00
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 1 : 3 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
22/1/23,
13:30
ΔΙΑΠΛΑΣΗ 3 : 1 ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/1/23,
15:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 0 : 6 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
29/1/23,
11:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - : - ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
29/1/23,
12:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - : - ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
29/1/23,
15:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - : - ΔΙΑΠΛΑΣΗ
29/1/23,
15:30
ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - : - ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - : - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ - : - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - : - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΠΛΑΣΗ - : - ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - : - ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΔΙΑΠΛΑΣΗ - : - ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - : - ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - : - ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - : - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - : - ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - : - ΔΙΑΠΛΑΣΗ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - : - ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ - : - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΙΑΠΛΑΣΗ - : - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - : - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - : - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ - : - ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - : - ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - : - ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - : - ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - : - ΔΙΑΠΛΑΣΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ - : - ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - : - ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΙΑΠΛΑΣΗ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - : - ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - : - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - : - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ - : - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ - : - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ - : - ΔΙΑΠΛΑΣΗ
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - : - ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - : - ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ