ΕΠΣ Καρδίτσας - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2020-21
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/10/20,
16:00
Ολυμπιακός Παλ/σίου 1 : 1 ΑΟ Μαγούλας
10/10/20,
16:00
Νέα Νίκη Καμινάδων 2 : 1 Άρης Καρδίτσας
10/10/20,
16:00
Νεφέλη 4 : 2 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
10/10/20,
16:00
Ταυρωπός 2 : 2 Δόξα Μητρόπολης
11/10/20,
16:00
Καραϊσκάκης 0 : 0 ΑΕ Ρούσσου
11/10/20,
16:00
Αίας Μαραθέας 2 : 0 Ατρόμητος Πτελοπούλας
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/10/20,
16:00
Ατρόμητος Πτελοπούλας 0 : 6 Καραϊσκάκης
17/10/20,
16:00
Αίας Μαραθέας 1 : 1 Ολυμπιακός Παλ/σίου
17/10/20,
16:00
Δόξα Μητρόπολης 1 : 1 Νέα Νίκη Καμινάδων
17/10/20,
16:00
ΑΟ Μαγούλας 2 : 0 Ταυρωπός
17/10/20,
16:00
Νεφέλη 3 : 0 ΑΕ Ρούσσου
18/10/20,
16:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 0 : 4 Άρης Καρδίτσας
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/10/20,
16:00
Ολυμπιακός Παλ/σίου 1 : 3 Ταυρωπός
24/10/20,
16:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 2 : 2 Δόξα Μητρόπολης
24/10/20,
16:00
Καραϊσκάκης 2 : 0 Αίας Μαραθέας
24/10/20,
16:00
Νέα Νίκη Καμινάδων 2 : 1 ΑΟ Μαγούλας
24/10/20,
16:00
Νεφέλη 4 : 0 Ατρόμητος Πτελοπούλας
24/10/20,
16:00
Άρης Καρδίτσας 1 : 1 ΑΕ Ρούσσου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αίας Μαραθέας - : - Νεφέλη
31/10/20,
15:00
ΑΟ Μαγούλας 2 : 0 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
31/10/20,
15:00
Καραϊσκάκης 1 : 0 Ολυμπιακός Παλ/σίου
31/10/20,
15:00
Ατρόμητος Πτελοπούλας 2 : 3 Άρης Καρδίτσας
31/10/20,
15:00
Ταυρωπός 0 : 2 Νέα Νίκη Καμινάδων
31/10/20,
15:00
Δόξα Μητρόπολης 4 : 2 ΑΕ Ρούσσου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Νεφέλη - : - Καραϊσκάκης
Δόξα Μητρόπολης - : - Ατρόμητος Πτελοπούλας
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου - : - Ταυρωπός
Άρης Καρδίτσας - : - Αίας Μαραθέας
Ολυμπιακός Παλ/σίου - : - Νέα Νίκη Καμινάδων
ΑΕ Ρούσσου - : - ΑΟ Μαγούλας
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ταυρωπός - : - ΑΕ Ρούσσου
Νεφέλη - : - Ολυμπιακός Παλ/σίου
Αίας Μαραθέας - : - Δόξα Μητρόπολης
Νέα Νίκη Καμινάδων - : - Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
ΑΟ Μαγούλας - : - Ατρόμητος Πτελοπούλας
Καραϊσκάκης - : - Άρης Καρδίτσας
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Μαγούλας - : - Αίας Μαραθέας
Άρης Καρδίτσας - : - Νεφέλη
ΑΕ Ρούσσου - : - Νέα Νίκη Καμινάδων
Δόξα Μητρόπολης - : - Καραϊσκάκης
Ολυμπιακός Παλ/σίου - : - Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
Ατρόμητος Πτελοπούλας - : - Ταυρωπός
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Νέα Νίκη Καμινάδων - : - Ατρόμητος Πτελοπούλας
Άρης Καρδίτσας - : - Ολυμπιακός Παλ/σίου
Καραϊσκάκης - : - ΑΟ Μαγούλας
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου - : - ΑΕ Ρούσσου
Ταυρωπός - : - Αίας Μαραθέας
Νεφέλη - : - Δόξα Μητρόπολης
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Μητρόπολης - : - Άρης Καρδίτσας
Ταυρωπός - : - Καραϊσκάκης
Ατρόμητος Πτελοπούλας - : - Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
ΑΟ Μαγούλας - : - Νεφέλη
Ολυμπιακός Παλ/σίου - : - ΑΕ Ρούσσου
Αίας Μαραθέας - : - Νέα Νίκη Καμινάδων
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου - : - Αίας Μαραθέας
Νεφέλη - : - Ταυρωπός
Δόξα Μητρόπολης - : - Ολυμπιακός Παλ/σίου
Νέα Νίκη Καμινάδων - : - Καραϊσκάκης
ΑΕ Ρούσσου - : - Ατρόμητος Πτελοπούλας
Άρης Καρδίτσας - : - ΑΟ Μαγούλας
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Μαγούλας - : - Δόξα Μητρόπολης
Νέα Νίκη Καμινάδων - : - Νεφέλη
Αίας Μαραθέας - : - ΑΕ Ρούσσου
Ταυρωπός - : - Άρης Καρδίτσας
Ατρόμητος Πτελοπούλας - : - Ολυμπιακός Παλ/σίου
Καραϊσκάκης - : - Ελπίδα Αγ. Γεωργίου