ΕΠΣ Ξάνθης - Α' Κατηγορία 2020-21
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/9/20,
17:00
Απόλλων Ξάνθης 0 : 0 Π. Μελάς Κουτσού
6/9/20,
17:00
ΑΕ Ξάνθης 1 : 6 Φίλιππος Δροσερού
6/9/20,
17:00
Ασπίς Ξάνθης 0 : 0 Ερμής Μάνδρας
6/9/20,
17:00
Ελπίς Γενησέας 1 : 2 ΑΟ Βιστωνίδας
6/9/20,
17:00
Άρης Πετεινού 6 : 1 Άτλας Σελίνου *
6/9/20,
17:00
Ηρακλής Ν. Ζυγού 2 : 4 Αετός Τοξοτών
6/9/20,
17:00
Απόλλων Διομήδειας 1 : 0 Κεντητή Ξάνθης
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άτλας Σελίνου * 0 : 3 Απόλλων Διομήδειας
13/9/20,
17:00
Ελπίς Γενησέας 4 : 0 ΑΕ Ξάνθης
13/9/20,
17:00
Αετός Τοξοτών 1 : 3 Απόλλων Ξάνθης
13/9/20,
17:00
Φίλιππος Δροσερού 0 : 1 Άρης Πετεινού
13/9/20,
17:00
Κεντητή Ξάνθης 3 : 2 Ασπίς Ξάνθης
13/9/20,
17:00
ΑΟ Βιστωνίδας 2 : 1 Ηρακλής Ν. Ζυγού
13/9/20,
17:00
Π. Μελάς Κουτσού 0 : 0 Ερμής Μάνδρας
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ασπίς Ξάνθης 3 : 0 Άτλας Σελίνου *
26/9/20,
17:00
Απόλλων Διομήδειας 2 : 4 Φίλιππος Δροσερού
26/9/20,
17:00
Π. Μελάς Κουτσού 0 : 4 Κεντητή Ξάνθης
26/9/20,
17:00
Απόλλων Ξάνθης 3 : 3 ΑΟ Βιστωνίδας
26/9/20,
17:00
ΑΕ Ξάνθης 1 : 3 Άρης Πετεινού
26/9/20,
17:00
Ηρακλής Ν. Ζυγού 0 : 4 Ελπίς Γενησέας
26/9/20,
17:00
Ερμής Μάνδρας 2 : 1 Αετός Τοξοτών
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άτλας Σελίνου * 0 : 3 Π. Μελάς Κουτσού
3/10/20,
16:30
Άρης Πετεινού 4 : 1 Απόλλων Διομήδειας
3/10/20,
16:30
Ελπίς Γενησέας 3 : 0 Απόλλων Ξάνθης
3/10/20,
16:30
Αετός Τοξοτών 0 : 0 Κεντητή Ξάνθης
3/10/20,
16:30
Φίλιππος Δροσερού 3 : 2 Ασπίς Ξάνθης
3/10/20,
16:30
ΑΟ Βιστωνίδας 4 : 0 Ερμής Μάνδρας
3/10/20,
16:30
Ηρακλής Ν. Ζυγού 4 : 1 ΑΕ Ξάνθης
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αετός Τοξοτών 3 : 0 Άτλας Σελίνου *
10/10/20,
16:30
ΑΕ Ξάνθης 3 : 5 Απόλλων Διομήδειας
10/10/20,
16:30
Π. Μελάς Κουτσού 0 : 2 Φίλιππος Δροσερού
10/10/20,
16:30
Απόλλων Ξάνθης 3 : 3 Ηρακλής Ν. Ζυγού
10/10/20,
16:30
Κεντητή Ξάνθης 1 : 2 ΑΟ Βιστωνίδας
10/10/20,
16:30
Ασπίς Ξάνθης 2 : 3 Άρης Πετεινού
10/10/20,
16:30
Ερμής Μάνδρας 1 : 5 Ελπίς Γενησέας
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/10/20,
16:00
Απόλλων Ξάνθης 7 : 0 ΑΕ Ξάνθης
17/10/20,
16:00
Απόλλων Διομήδειας 0 : 2 Ασπίς Ξάνθης
17/10/20,
16:00
Ηρακλής Ν. Ζυγού 2 : 1 Ερμής Μάνδρας
ΑΟ Βιστωνίδας 3 : 0 Άτλας Σελίνου *
18/10/20,
16:00
Ελπίς Γενησέας 5 : 1 Κεντητή Ξάνθης
18/10/20,
16:00
Φίλιππος Δροσερού 4 : 1 Αετός Τοξοτών
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άτλας Σελίνου * 0 : 3 Ελπίς Γενησέας
24/10/20,
16:00
Κεντητή Ξάνθης 1 : 2 Ηρακλής Ν. Ζυγού
24/10/20,
16:00
Π. Μελάς Κουτσού 2 : 4 Απόλλων Διομήδειας
24/10/20,
16:00
ΑΟ Βιστωνίδας 3 : 1 Φίλιππος Δροσερού
24/10/20,
16:00
Ερμής Μάνδρας 0 : 6 Απόλλων Ξάνθης
24/10/20,
16:00
Αετός Τοξοτών 0 : 3 Άρης Πετεινού
24/10/20,
16:00
ΑΕ Ξάνθης 1 : 4 Ασπίς Ξάνθης
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/10/20,
15:00
Άρης Πετεινού 5 : 0 Π. Μελάς Κουτσού
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Απόλλων Ξάνθης - : - Κεντητή Ξάνθης
Ελπίς Γενησέας - : - Φίλιππος Δροσερού
Απόλλων Διομήδειας - : - Αετός Τοξοτών
Ερμής Μάνδρας - : - ΑΕ Ξάνθης
Ηρακλής Ν. Ζυγού 3 : 0 Άτλας Σελίνου *
Ασπίς Ξάνθης - : - Π. Μελάς Κουτσού
Άρης Πετεινού - : - ΑΟ Βιστωνίδας
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κεντητή Ξάνθης - : - Ερμής Μάνδρας
Φίλιππος Δροσερού - : - Ηρακλής Ν. Ζυγού
Αετός Τοξοτών - : - Ασπίς Ξάνθης
Άρης Πετεινού - : - Ελπίς Γενησέας
Άτλας Σελίνου * - : - Απόλλων Ξάνθης
ΑΕ Ξάνθης - : - Π. Μελάς Κουτσού
ΑΟ Βιστωνίδας - : - Απόλλων Διομήδειας
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κεντητή Ξάνθης - : - ΑΕ Ξάνθης
Απόλλων Ξάνθης - : - Φίλιππος Δροσερού
Π. Μελάς Κουτσού - : - Αετός Τοξοτών
Απόλλων Διομήδειας - : - Ελπίς Γενησέας
Ερμής Μάνδρας - : - Άτλας Σελίνου *
Ηρακλής Ν. Ζυγού - : - Άρης Πετεινού
Ασπίς Ξάνθης - : - ΑΟ Βιστωνίδας
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άτλας Σελίνου * - : - Κεντητή Ξάνθης
Άρης Πετεινού - : - Απόλλων Ξάνθης
ΑΟ Βιστωνίδας - : - Π. Μελάς Κουτσού
Απόλλων Διομήδειας - : - Ηρακλής Ν. Ζυγού
Φίλιππος Δροσερού - : - Ερμής Μάνδρας
ΑΕ Ξάνθης - : - Αετός Τοξοτών
Ελπίς Γενησέας - : - Ασπίς Ξάνθης
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Π. Μελάς Κουτσού - : - Ελπίς Γενησέας
Ασπίς Ξάνθης - : - Ηρακλής Ν. Ζυγού
Άτλας Σελίνου * - : - ΑΕ Ξάνθης
Απόλλων Ξάνθης - : - Απόλλων Διομήδειας
Αετός Τοξοτών - : - ΑΟ Βιστωνίδας
Ερμής Μάνδρας - : - Άρης Πετεινού
Κεντητή Ξάνθης - : - Φίλιππος Δροσερού
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ελπίς Γενησέας - : - Αετός Τοξοτών
Ασπίς Ξάνθης - : - Απόλλων Ξάνθης
Άρης Πετεινού - : - Κεντητή Ξάνθης
Ηρακλής Ν. Ζυγού - : - Π. Μελάς Κουτσού
ΑΕ Ξάνθης - : - ΑΟ Βιστωνίδας
Απόλλων Διομήδειας - : - Ερμής Μάνδρας
Φίλιππος Δροσερού - : - Άτλας Σελίνου *