ΕΠΣ Ηλείας - Α2' Κατηγορία 2020-21
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/9/20,
17:00
Θυελλα Καρδαμα 0 : 3 Παο Κακοβατου
26/9/20,
17:00
Εθνικος Γερακιου 2 : 3 Πηνειακος Αμαλιαδας
26/9/20,
17:00
Ηλειακος Λεχαινων 2 : 1 Αο Μακρυσιων
27/9/20,
17:00
Ατρομητος Βαρβασαινας 3 : 0 Νέος Άρης Στρεφίου
27/9/20,
17:00
Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης 4 : 0 Κενταυρος Σωστιου
27/9/20,
17:00
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 1 : 0 Λεοντες Αμαλιαδας
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/10/20,
16:30
Ατρομητος Βαρβασαινας 3 : 1 Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης
3/10/20,
16:30
Κενταυρος Σωστιου 3 : 3 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
4/10/20,
16:30
Αο Μακρυσιων 2 : 4 Παο Κακοβατου
4/10/20,
16:30
Λεοντες Αμαλιαδας 1 : 3 Θυελλα Καρδαμα
4/10/20,
16:30
Νέος Άρης Στρεφίου 0 : 3 Εθνικος Γερακιου
4/10/20,
16:30
Πηνειακος Αμαλιαδας 3 : 4 Ηλειακος Λεχαινων
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/10/20,
16:00
Θυελλα Καρδαμα 0 : 0 Κενταυρος Σωστιου
10/10/20,
16:00
Ηλειακος Λεχαινων 3 : 0 Νέος Άρης Στρεφίου
10/10/20,
16:00
Παο Κακοβατου 1 : 0 Πηνειακος Αμαλιαδας
11/10/20,
16:00
Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης 0 : 2 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
11/10/20,
16:00
Αο Μακρυσιων 4 : 2 Λεοντες Αμαλιαδας
11/10/20,
16:00
Εθνικος Γερακιου 1 : 2 Ατρομητος Βαρβασαινας
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Νέος Άρης Στρεφίου - : - Παο Κακοβατου
24/10/20,
16:00
Εθνικος Γερακιου 4 : 3 Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης
24/10/20,
16:00
Κενταυρος Σωστιου 4 : 3 Αο Μακρυσιων
25/10/20,
15:00
Ατρομητος Βαρβασαινας 1 : 1 Ηλειακος Λεχαινων
25/10/20,
15:00
Πηνειακος Αμαλιαδας 3 : 2 Λεοντες Αμαλιαδας
25/10/20,
15:00
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 2 : 1 Θυελλα Καρδαμα
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
31/10/20,
15:00
Ηλειακος Λεχαινων - : - Εθνικος Γερακιου
1/11/20,
15:00
Πηνειακος Αμαλιαδας - : - Κενταυρος Σωστιου
1/11/20,
15:00
Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης - : - Θυελλα Καρδαμα
1/11/20,
15:00
Παο Κακοβατου - : - Ατρομητος Βαρβασαινας
1/11/20,
15:00
Αο Μακρυσιων - : - Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
1/11/20,
15:00
Λεοντες Αμαλιαδας - : - Νέος Άρης Στρεφίου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/11/20,
15:00
Θυελλα Καρδαμα - : - Αο Μακρυσιων
7/11/20,
15:00
Κενταυρος Σωστιου - : - Νέος Άρης Στρεφίου
7/11/20,
15:00
Ηλειακος Λεχαινων - : - Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης
8/11/20,
15:00
Εθνικος Γερακιου - : - Παο Κακοβατου
8/11/20,
15:00
Ατρομητος Βαρβασαινας - : - Λεοντες Αμαλιαδας
8/11/20,
15:00
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου - : - Πηνειακος Αμαλιαδας
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Νέος Άρης Στρεφίου - : - Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης - : - Αο Μακρυσιων
Λεοντες Αμαλιαδας - : - Εθνικος Γερακιου
Πηνειακος Αμαλιαδας - : - Θυελλα Καρδαμα
Κενταυρος Σωστιου - : - Ατρομητος Βαρβασαινας
Παο Κακοβατου - : - Ηλειακος Λεχαινων
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ηλειακος Λεχαινων - : - Λεοντες Αμαλιαδας
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου - : - Ατρομητος Βαρβασαινας
Αο Μακρυσιων - : - Πηνειακος Αμαλιαδας
Εθνικος Γερακιου - : - Κενταυρος Σωστιου
Παο Κακοβατου - : - Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης
Θυελλα Καρδαμα - : - Νέος Άρης Στρεφίου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης - : - Πηνειακος Αμαλιαδας
Ατρομητος Βαρβασαινας - : - Θυελλα Καρδαμα
Κενταυρος Σωστιου - : - Ηλειακος Λεχαινων
Νέος Άρης Στρεφίου - : - Αο Μακρυσιων
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου - : - Εθνικος Γερακιου
Λεοντες Αμαλιαδας - : - Παο Κακοβατου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Πηνειακος Αμαλιαδας - : - Νέος Άρης Στρεφίου
Θυελλα Καρδαμα - : - Εθνικος Γερακιου
Λεοντες Αμαλιαδας - : - Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης
Ηλειακος Λεχαινων - : - Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
Αο Μακρυσιων - : - Ατρομητος Βαρβασαινας
Παο Κακοβατου - : - Κενταυρος Σωστιου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Εθνικος Γερακιου - : - Αο Μακρυσιων
Νέος Άρης Στρεφίου - : - Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου - : - Παο Κακοβατου
Ατρομητος Βαρβασαινας - : - Πηνειακος Αμαλιαδας
Θυελλα Καρδαμα - : - Ηλειακος Λεχαινων
Κενταυρος Σωστιου - : - Λεοντες Αμαλιαδας