ΕΠΣ Ηλείας - Α2' Κατηγορία 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/9/19,
16:30
ΑΕ Πηνειας 2 : 2 Θυελλα Πύργου
28/9/19,
16:30
Ατρομητος Βαρβασαινας 2 : 2 Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης
28/9/19,
16:30
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 3 : 1 Αετος Κεντρου Πηνειας
28/9/19,
16:30
Δαφνη Ανδραβιδας 3 : 2 Λεοντες Αμαλιαδας
29/9/19,
16:30
Κεραυνος Βρινας 1 : 2 Εθνικος Γερακιου
29/9/19,
16:30
Προοδος Σαλμωνης * 1 : 4 Ηλειακος Λεχαινων
29/9/19,
16:30
Ερμης Πλατανου 5 : 0 Αο Μακρυσιων
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
16:30
Αο Μακρυσιων 1 : 2 ΑΕ Πηνειας
5/10/19,
16:30
Αετος Κεντρου Πηνειας 1 : 7 Ερμης Πλατανου
5/10/19,
16:30
Θυελλα Πύργου 2 : 1 Ηλειακος Λεχαινων
5/10/19,
16:30
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 4 : 4 Δαφνη Ανδραβιδας
5/10/19,
16:30
Εθνικος Γερακιου 6 : 4 Προοδος Σαλμωνης *
6/10/19,
16:30
Λεοντες Αμαλιαδας 7 : 1 Ατρομητος Βαρβασαινας
6/10/19,
16:30
Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης 2 : 1 Κεραυνος Βρινας
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:30
ΑΕ Πηνειας 2 : 2 Αετος Κεντρου Πηνειας
12/10/19,
16:30
Θυελλα Πύργου 1 : 2 Εθνικος Γερακιου
12/10/19,
16:30
Ηλειακος Λεχαινων 4 : 2 Αο Μακρυσιων
12/10/19,
16:30
Δαφνη Ανδραβιδας 1 : 0 Ατρομητος Βαρβασαινας
13/10/19,
16:30
Κεραυνος Βρινας 6 : 1 Λεοντες Αμαλιαδας
13/10/19,
16:30
Προοδος Σαλμωνης * 1 : 6 Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης
13/10/19,
16:30
Ερμης Πλατανου 3 : 2 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
16:30
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 5 : 2 ΑΕ Πηνειας
19/10/19,
16:30
Αετος Κεντρου Πηνειας 0 : 9 Ηλειακος Λεχαινων
20/10/19,
16:30
Αο Μακρυσιων 2 : 2 Εθνικος Γερακιου
20/10/19,
16:30
Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης 3 : 4 Θυελλα Πύργου
20/10/19,
16:30
Ατρομητος Βαρβασαινας 2 : 4 Κεραυνος Βρινας
20/10/19,
16:30
Ερμης Πλατανου 1 : 0 Δαφνη Ανδραβιδας
20/10/19,
16:30
Λεοντες Αμαλιαδας 4 : 1 Προοδος Σαλμωνης *
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/19,
16:30
ΑΕ Πηνειας 2 : 4 Ερμης Πλατανου
26/10/19,
16:30
Εθνικος Γερακιου 3 : 2 Αετος Κεντρου Πηνειας
26/10/19,
16:30
Δαφνη Ανδραβιδας 1 : 2 Κεραυνος Βρινας
26/10/19,
16:30
Θυελλα Πύργου 6 : 0 Λεοντες Αμαλιαδας
26/10/19,
16:30
Ηλειακος Λεχαινων 1 : 1 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
26/10/19,
16:30
Προοδος Σαλμωνης * 1 : 0 Ατρομητος Βαρβασαινας
26/10/19,
16:30
Αο Μακρυσιων 1 : 2 Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:00
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 2 : 1 Εθνικος Γερακιου
2/11/19,
15:00
ΑΕ Πηνειας 1 : 0 Δαφνη Ανδραβιδας
2/11/19,
15:00
Ατρομητος Βαρβασαινας 0 : 0 Θυελλα Πύργου
2/11/19,
15:00
Αετος Κεντρου Πηνειας 4 : 0 Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης
3/11/19,
15:00
Ερμης Πλατανου 5 : 0 Ηλειακος Λεχαινων
3/11/19,
15:00
Λεοντες Αμαλιαδας 3 : 2 Αο Μακρυσιων
3/11/19,
15:00
Κεραυνος Βρινας 5 : 2 Προοδος Σαλμωνης *
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
15:00
Εθνικος Γερακιου 3 : 2 Ερμης Πλατανου
9/11/19,
15:00
Θυελλα Πύργου 0 : 1 Κεραυνος Βρινας
9/11/19,
15:00
Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης 4 : 0 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
9/11/19,
15:00
Ηλειακος Λεχαινων 2 : 0 ΑΕ Πηνειας
9/11/19,
15:00
Αο Μακρυσιων 1 : 2 Ατρομητος Βαρβασαινας
9/11/19,
15:00
Δαφνη Ανδραβιδας 5 : 0 Προοδος Σαλμωνης *
10/11/19,
15:00
Αετος Κεντρου Πηνειας 2 : 1 Λεοντες Αμαλιαδας
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/19,
15:00
ΑΕ Πηνειας 1 : 1 Εθνικος Γερακιου
16/11/19,
15:00
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 2 : 0 Λεοντες Αμαλιαδας
16/11/19,
15:00
Ατρομητος Βαρβασαινας 2 : 1 Αετος Κεντρου Πηνειας
16/11/19,
15:00
Ηλειακος Λεχαινων 1 : 2 Δαφνη Ανδραβιδας
17/11/19,
15:00
Προοδος Σαλμωνης * 0 : 3 Θυελλα Πύργου
17/11/19,
15:00
Ερμης Πλατανου 5 : 1 Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης
17/11/19,
15:00
Κεραυνος Βρινας 3 : 1 Αο Μακρυσιων
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
15:00
Δαφνη Ανδραβιδας 2 : 3 Θυελλα Πύργου
23/11/19,
15:00
Ατρομητος Βαρβασαινας 2 : 1 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
24/11/19,
15:00
Λεοντες Αμαλιαδας 0 : 1 Ερμης Πλατανου
24/11/19,
15:00
Αετος Κεντρου Πηνειας 2 : 1 Κεραυνος Βρινας
24/11/19,
15:00
Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης 1 : 1 ΑΕ Πηνειας
24/11/19,
15:00
Αο Μακρυσιων 2 : 1 Προοδος Σαλμωνης *
25/11/19,
15:15
Εθνικος Γερακιου 0 : 0 Ηλειακος Λεχαινων
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/19,
15:00
ΑΕ Πηνειας 4 : 2 Λεοντες Αμαλιαδας
30/11/19,
15:00
Ηλειακος Λεχαινων 1 : 1 Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης
30/11/19,
15:00
Θυελλα Πύργου 1 : 0 Αο Μακρυσιων
1/12/19,
15:00
Προοδος Σαλμωνης * 2 : 2 Αετος Κεντρου Πηνειας
1/12/19,
15:00
Ερμης Πλατανου 1 : 0 Ατρομητος Βαρβασαινας
1/12/19,
15:00
Κεραυνος Βρινας 2 : 2 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
2/12/19,
15:15
Εθνικος Γερακιου 0 : 2 Δαφνη Ανδραβιδας
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
Αετος Κεντρου Πηνειας 1 : 3 Θυελλα Πύργου
7/12/19,
15:00
Δαφνη Ανδραβιδας 1 : 0 Αο Μακρυσιων
7/12/19,
15:00
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 4 : 2 Προοδος Σαλμωνης *
8/12/19,
15:00
Λεοντες Αμαλιαδας 0 : 1 Ηλειακος Λεχαινων
8/12/19,
15:00
Κεραυνος Βρινας 4 : 2 Ερμης Πλατανου
8/12/19,
15:00
Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης 2 : 1 Εθνικος Γερακιου
8/12/19,
15:00
Ατρομητος Βαρβασαινας 2 : 0 ΑΕ Πηνειας
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/12/19,
15:00
ΑΕ Πηνειας 0 : 3 Κεραυνος Βρινας
14/12/19,
15:00
Εθνικος Γερακιου 4 : 2 Λεοντες Αμαλιαδας
14/12/19,
15:00
Ηλειακος Λεχαινων 0 : 2 Ατρομητος Βαρβασαινας
14/12/19,
15:00
Θυελλα Πύργου 2 : 2 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
15/12/19,
15:00
Προοδος Σαλμωνης * 1 : 5 Ερμης Πλατανου
15/12/19,
15:00
Αο Μακρυσιων 8 : 3 Αετος Κεντρου Πηνειας
15/12/19,
15:00
Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης 1 : 5 Δαφνη Ανδραβιδας
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/12/19,
15:00
Δαφνη Ανδραβιδας 3 : 4 Αετος Κεντρου Πηνειας
21/12/19,
15:00
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 2 : 1 Αο Μακρυσιων
22/12/19,
15:00
Κεραυνος Βρινας 4 : 3 Ηλειακος Λεχαινων
22/12/19,
15:00
Λεοντες Αμαλιαδας 2 : 2 Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης
22/12/19,
15:00
Ερμης Πλατανου 3 : 1 Θυελλα Πύργου
22/12/19,
15:00
Ατρομητος Βαρβασαινας 1 : 1 Εθνικος Γερακιου
28/12/19,
15:00
Προοδος Σαλμωνης * 1 : 3 ΑΕ Πηνειας
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/1/20,
15:00
Ηλειακος Λεχαινων 5 : 0 Προοδος Σαλμωνης *
4/1/20,
15:00
Θυελλα Πύργου 3 : 0 ΑΕ Πηνειας
5/1/20,
15:00
Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης 2 : 1 Ατρομητος Βαρβασαινας
5/1/20,
15:00
Αο Μακρυσιων 2 : 0 Ερμης Πλατανου
5/1/20,
15:00
Λεοντες Αμαλιαδας 2 : 1 Δαφνη Ανδραβιδας
5/1/20,
15:00
Εθνικος Γερακιου 1 : 1 Κεραυνος Βρινας
8/1/20,
15:00
Αετος Κεντρου Πηνειας 2 : 3 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/1/20,
15:00
Ηλειακος Λεχαινων 1 : 4 Θυελλα Πύργου
11/1/20,
15:00
Δαφνη Ανδραβιδας 2 : 0 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
11/1/20,
15:00
ΑΕ Πηνειας 1 : 0 Αο Μακρυσιων
Προοδος Σαλμωνης * 0 : 3 Εθνικος Γερακιου
12/1/20,
15:00
Ερμης Πλατανου 4 : 1 Αετος Κεντρου Πηνειας
12/1/20,
15:00
Κεραυνος Βρινας 0 : 2 Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης
12/1/20,
15:00
Ατρομητος Βαρβασαινας 4 : 2 Λεοντες Αμαλιαδας
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/1/20,
15:00
Εθνικος Γερακιου 0 : 0 Θυελλα Πύργου
18/1/20,
15:00
Λεοντες Αμαλιαδας 0 : 0 Κεραυνος Βρινας
18/1/20,
15:00
Αο Μακρυσιων 0 : 2 Ηλειακος Λεχαινων
18/1/20,
15:00
Αετος Κεντρου Πηνειας 0 : 3 ΑΕ Πηνειας
19/1/20,
15:00
Ατρομητος Βαρβασαινας 1 : 3 Δαφνη Ανδραβιδας
19/1/20,
15:00
Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης 3 : 0 Προοδος Σαλμωνης *
19/1/20,
15:00
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 3 : 1 Ερμης Πλατανου
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Προοδος Σαλμωνης * 0 : 3 Λεοντες Αμαλιαδας
25/1/20,
15:00
Θυελλα Πύργου 3 : 0 Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης
25/1/20,
15:00
Δαφνη Ανδραβιδας 2 : 0 Ερμης Πλατανου
25/1/20,
15:00
Ηλειακος Λεχαινων 2 : 1 Αετος Κεντρου Πηνειας
25/1/20,
15:00
ΑΕ Πηνειας 0 : 0 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
25/1/20,
15:00
Εθνικος Γερακιου 2 : 0 Αο Μακρυσιων
26/1/20,
15:00
Κεραυνος Βρινας 3 : 2 Ατρομητος Βαρβασαινας
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ατρομητος Βαρβασαινας 3 : 0 Προοδος Σαλμωνης *
1/2/20,
15:00
Αετος Κεντρου Πηνειας 2 : 4 Εθνικος Γερακιου
2/2/20,
15:00
Λεοντες Αμαλιαδας 2 : 1 Θυελλα Πύργου
2/2/20,
15:00
Κεραυνος Βρινας 0 : 1 Δαφνη Ανδραβιδας
2/2/20,
15:00
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 2 : 1 Ηλειακος Λεχαινων
2/2/20,
15:00
Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης 2 : 2 Αο Μακρυσιων
2/2/20,
15:00
Ερμης Πλατανου 1 : 0 ΑΕ Πηνειας
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Προοδος Σαλμωνης * 0 : 3 Κεραυνος Βρινας
8/2/20,
15:30
Θυελλα Πύργου 4 : 0 Ατρομητος Βαρβασαινας
8/2/20,
15:30
Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης 6 : 4 Αετος Κεντρου Πηνειας
8/2/20,
15:30
Ηλειακος Λεχαινων 1 : 0 Ερμης Πλατανου
8/2/20,
15:30
Αο Μακρυσιων 2 : 0 Λεοντες Αμαλιαδας
8/2/20,
15:30
Εθνικος Γερακιου 4 : 2 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
8/2/20,
15:30
Δαφνη Ανδραβιδας 2 : 0 ΑΕ Πηνειας
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Προοδος Σαλμωνης * 0 : 3 Δαφνη Ανδραβιδας
15/2/20,
15:30
Κεραυνος Βρινας 1 : 0 Θυελλα Πύργου
15/2/20,
15:30
ΑΕ Πηνειας 2 : 1 Ηλειακος Λεχαινων
16/2/20,
15:30
Λεοντες Αμαλιαδας 4 : 2 Αετος Κεντρου Πηνειας
16/2/20,
15:30
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 1 : 0 Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης
16/2/20,
15:30
Ατρομητος Βαρβασαινας 3 : 0 Αο Μακρυσιων
16/2/20,
15:30
Ερμης Πλατανου 0 : 0 Εθνικος Γερακιου
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Θυελλα Πύργου 3 : 0 Προοδος Σαλμωνης *
22/2/20,
15:30
Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης 2 : 2 Ερμης Πλατανου
22/2/20,
15:30
Δαφνη Ανδραβιδας 3 : 1 Ηλειακος Λεχαινων
22/2/20,
15:30
Λεοντες Αμαλιαδας 1 : 0 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
22/2/20,
15:30
Εθνικος Γερακιου 1 : 5 ΑΕ Πηνειας
23/2/20,
15:30
Αετος Κεντρου Πηνειας 1 : 4 Ατρομητος Βαρβασαινας
23/2/20,
15:30
Αο Μακρυσιων 1 : 1 Κεραυνος Βρινας
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Προοδος Σαλμωνης * 0 : 3 Αο Μακρυσιων
29/2/20,
15:30
Κεραυνος Βρινας 4 : 1 Αετος Κεντρου Πηνειας
29/2/20,
15:30
Θυελλα Πύργου 3 : 0 Δαφνη Ανδραβιδας
29/2/20,
15:30
ΑΕ Πηνειας 3 : 0 Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης
29/2/20,
15:30
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 0 : 1 Ατρομητος Βαρβασαινας
29/2/20,
15:30
Ερμης Πλατανου 3 : 2 Λεοντες Αμαλιαδας
29/2/20,
15:30
Ηλειακος Λεχαινων 2 : 4 Εθνικος Γερακιου
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αετος Κεντρου Πηνειας 3 : 0 Προοδος Σαλμωνης *
Αο Μακρυσιων - : - Θυελλα Πύργου
Δαφνη Ανδραβιδας - : - Εθνικος Γερακιου
Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης - : - Ηλειακος Λεχαινων
Ατρομητος Βαρβασαινας - : - Ερμης Πλατανου
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου - : - Κεραυνος Βρινας
Λεοντες Αμαλιαδας - : - ΑΕ Πηνειας
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Εθνικος Γερακιου - : - Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης
Προοδος Σαλμωνης * - : - Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
Ερμης Πλατανου - : - Κεραυνος Βρινας
Θυελλα Πύργου - : - Αετος Κεντρου Πηνειας
ΑΕ Πηνειας - : - Ατρομητος Βαρβασαινας
Αο Μακρυσιων - : - Δαφνη Ανδραβιδας
Ηλειακος Λεχαινων - : - Λεοντες Αμαλιαδας
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ατρομητος Βαρβασαινας - : - Ηλειακος Λεχαινων
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου - : - Θυελλα Πύργου
Κεραυνος Βρινας - : - ΑΕ Πηνειας
Λεοντες Αμαλιαδας - : - Εθνικος Γερακιου
Ερμης Πλατανου - : - Προοδος Σαλμωνης *
Αετος Κεντρου Πηνειας - : - Αο Μακρυσιων
Δαφνη Ανδραβιδας - : - Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αετος Κεντρου Πηνειας - : - Δαφνη Ανδραβιδας
Αο Μακρυσιων - : - Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
Θυελλα Πύργου - : - Ερμης Πλατανου
Εθνικος Γερακιου - : - Ατρομητος Βαρβασαινας
Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης - : - Λεοντες Αμαλιαδας
Ηλειακος Λεχαινων - : - Κεραυνος Βρινας
ΑΕ Πηνειας - : - Προοδος Σαλμωνης *