Γ' Εθνική - 1ος Όμιλος 2021-22
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ένωση Αλεξανδρούπολης - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ - : - ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο.
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς
Δόξα Δράμας - : - Ορφέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου - : - Απόλλων Παραλιμνίου
Νέστος Χρυσούπολης - : - Αγροτικός Αστέρας
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς - : - Νέστος Χρυσούπολης
Απόλλων Παραλιμνίου - : - ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο.
Ορφέας Ξάνθης - : - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Αγροτικός Αστέρας - : - ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
Δόξα Δράμας - : - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ - : - Άρης Αβάτου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άρης Αβάτου - : - Ορφέας Ξάνθης
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - : - Νέστος Χρυσούπολης
Απόλλων Παραλιμνίου - : - Αγροτικός Αστέρας
Ένωση Αλεξανδρούπολης - : - Δόξα Δράμας
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο. - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ - : - Αγροτικός Αστέρας
Νέστος Χρυσούπολης - : - ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
Δόξα Δράμας - : - Άρης Αβάτου
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς - : - Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης - : - ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο.
Ένωση Αλεξανδρούπολης - : - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο. - : - Δόξα Δράμας
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - : - ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς
Άρης Αβάτου - : - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Αγροτικός Αστέρας - : - Ορφέας Ξάνθης
Απόλλων Παραλιμνίου - : - Νέστος Χρυσούπολης
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ - : - Απόλλων Παραλιμνίου
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς - : - Ορφέας Ξάνθης
Ένωση Αλεξανδρούπολης - : - ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο.
Νέστος Χρυσούπολης - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
Άρης Αβάτου - : - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
Δόξα Δράμας - : - Αγροτικός Αστέρας
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αγροτικός Αστέρας - : - Ένωση Αλεξανδρούπολης
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - : - Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης - : - Νέστος Χρυσούπολης
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο. - : - Άρης Αβάτου
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς - : - Δόξα Δράμας
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ - : - ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Απόλλων Παραλιμνίου - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
Νέστος Χρυσούπολης - : - Δόξα Δράμας
Άρης Αβάτου - : - Αγροτικός Αστέρας
ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ - : - Ορφέας Ξάνθης
Ένωση Αλεξανδρούπολης - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο. - : - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς - : - Άρης Αβάτου
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
Δόξα Δράμας - : - ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
Αγροτικός Αστέρας - : - ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο.
Νέστος Χρυσούπολης - : - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Ορφέας Ξάνθης - : - Απόλλων Παραλιμνίου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ - : - Ορφέας Ξάνθης
ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ - : - Ένωση Αλεξανδρούπολης
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο. - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς
Απόλλων Παραλιμνίου - : - Δόξα Δράμας
Αγροτικός Αστέρας - : - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
Άρης Αβάτου - : - Νέστος Χρυσούπολης
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Νέστος Χρυσούπολης - : - ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο.
Ένωση Αλεξανδρούπολης - : - Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης - : - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ - : - Άρης Αβάτου
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς - : - Αγροτικός Αστέρας
Δόξα Δράμας - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ