ΕΠΣ Άρτας - Α' Κατηγορία 2020-21
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/10/20,
16:30
ΑΟ Κλειδίου 2 : 1 ΑΕ Κιρκιζάτων-Πλησιων
3/10/20,
16:30
Σκουφάς Κομποτίου 2 : 2 ΑΕ Ξηροβουνίου
3/10/20,
16:30
ΑΕ Καμπής 2 : 1 Δόξα Άρτας
3/10/20,
16:30
ΑΟ Φιλοθεής 4 : 0 ΠΑΣ Ανέζα
3/10/20,
16:30
Φιλέλληνες Πέτα 1 : 2 Δίας Κωστακίων
3/10/20,
16:30
ΑΕΜ Μέλισσα 6 : 2 Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/10/20,
16:00
Δόξα Άρτας 3 : 1 ΑΕΜ Μέλισσα
10/10/20,
16:00
Δίας Κωστακίων 1 : 2 Σκουφάς Κομποτίου
10/10/20,
16:00
ΑΕ Καμπής 2 : 2 ΑΟ Κλειδίου
10/10/20,
16:00
Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα 0 : 1 ΑΟ Φιλοθεής
10/10/20,
16:00
ΑΕ Κιρκιζάτων-Πλησιων 5 : 1 Φιλέλληνες Πέτα
10/10/20,
16:00
ΠΑΣ Ανέζα 0 : 4 ΑΕ Ξηροβουνίου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/10/20,
16:00
ΠΑΣ Ανέζα 2 : 1 Δίας Κωστακίων
17/10/20,
16:00
ΑΟ Κλειδίου 6 : 0 Φιλέλληνες Πέτα
17/10/20,
16:00
ΑΕΜ Μέλισσα 0 : 3 ΑΕ Καμπής
17/10/20,
16:00
ΑΕ Ξηροβουνίου 4 : 0 Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα
17/10/20,
16:00
Σκουφάς Κομποτίου 2 : 1 ΑΕ Κιρκιζάτων-Πλησιων
17/10/20,
16:00
ΑΟ Φιλοθεής 2 : 1 Δόξα Άρτας
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/10/20,
15:30
ΑΕ Καμπής 1 : 1 ΑΟ Φιλοθεής
24/10/20,
15:30
ΑΕ Κιρκιζάτων-Πλησιων 4 : 1 ΠΑΣ Ανέζα
24/10/20,
15:30
ΑΕΜ Μέλισσα 0 : 1 ΑΟ Κλειδίου
24/10/20,
15:30
Δόξα Άρτας 2 : 0 ΑΕ Ξηροβουνίου
24/10/20,
15:30
Φιλέλληνες Πέτα 0 : 4 Σκουφάς Κομποτίου
24/10/20,
15:30
Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα 1 : 3 Δίας Κωστακίων
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
31/10/20,
15:00
ΑΟ Κλειδίου 2 : 1 Σκουφάς Κομποτίου
31/10/20,
15:00
Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα 0 : 4 ΑΕ Κιρκιζάτων-Πλησιων
31/10/20,
15:00
ΑΟ Φιλοθεής 1 : 3 ΑΕΜ Μέλισσα
31/10/20,
15:00
Δίας Κωστακίων 1 : 2 Δόξα Άρτας
31/10/20,
15:00
ΠΑΣ Ανέζα 3 : 1 Φιλέλληνες Πέτα
31/10/20,
15:00
ΑΕ Ξηροβουνίου 2 : 2 ΑΕ Καμπής
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕΜ Μέλισσα - : - ΑΕ Ξηροβουνίου
Φιλέλληνες Πέτα - : - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα
ΑΕ Καμπής - : - Δίας Κωστακίων
ΑΟ Φιλοθεής - : - ΑΟ Κλειδίου
ΑΕ Κιρκιζάτων-Πλησιων - : - Δόξα Άρτας
Σκουφάς Κομποτίου - : - ΠΑΣ Ανέζα
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Κλειδίου - : - ΠΑΣ Ανέζα
Δόξα Άρτας - : - Φιλέλληνες Πέτα
ΑΕ Ξηροβουνίου - : - ΑΟ Φιλοθεής
ΑΕ Κιρκιζάτων-Πλησιων - : - ΑΕ Καμπής
Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - : - Σκουφάς Κομποτίου
Δίας Κωστακίων - : - ΑΕΜ Μέλισσα
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ Ξηροβουνίου - : - ΑΟ Κλειδίου
ΑΕΜ Μέλισσα - : - ΑΕ Κιρκιζάτων-Πλησιων
ΠΑΣ Ανέζα - : - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα
Φιλέλληνες Πέτα - : - ΑΕ Καμπής
ΑΟ Φιλοθεής - : - Δίας Κωστακίων
Σκουφάς Κομποτίου - : - Δόξα Άρτας
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Άρτας - : - ΠΑΣ Ανέζα
ΑΕ Κιρκιζάτων-Πλησιων - : - ΑΟ Φιλοθεής
ΑΟ Κλειδίου - : - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα
ΑΕ Καμπής - : - Σκουφάς Κομποτίου
Δίας Κωστακίων - : - ΑΕ Ξηροβουνίου
Φιλέλληνες Πέτα - : - ΑΕΜ Μέλισσα
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δίας Κωστακίων - : - ΑΟ Κλειδίου
ΑΟ Φιλοθεής - : - Φιλέλληνες Πέτα
Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - : - Δόξα Άρτας
Σκουφάς Κομποτίου - : - ΑΕΜ Μέλισσα
ΑΕ Ξηροβουνίου - : - ΑΕ Κιρκιζάτων-Πλησιων
ΠΑΣ Ανέζα - : - ΑΕ Καμπής
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ Καμπής - : - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα
Φιλέλληνες Πέτα - : - ΑΕ Ξηροβουνίου
Δόξα Άρτας - : - ΑΟ Κλειδίου
ΑΕΜ Μέλισσα - : - ΠΑΣ Ανέζα
ΑΕ Κιρκιζάτων-Πλησιων - : - Δίας Κωστακίων
Σκουφάς Κομποτίου - : - ΑΟ Φιλοθεής