ΕΠΣ Λάρισας - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2021-22
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/10/21,
16:00
Δόξα Βαλανίδας 4 : 3 Προοδευτική Βερδικούσσας
16/10/21,
16:00
Τύρναβος 2005 4 : 2 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
16/10/21,
16:00
Ατρόμητος Δασοχωρίου 0 : 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
16/10/21,
16:00
ΑΕ Λάρισας 2 : 2 Κεραυνός Δρυμού
16/10/21,
16:00
Λαρισαϊκός 1 : 2 Νεάπολη Λάρισας
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/10/21,
16:00
Νεάπολη Λάρισας 5 : 0 Ατρόμητος Δασοχωρίου
24/10/21,
16:00
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 1 : 1 Προοδευτική Βερδικούσσας
24/10/21,
16:00
Κεραυνός Δένδρων 2 : 3 Τύρναβος 2005
24/10/21,
16:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 : 3 ΑΕ Λάρισας
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/10/21,
16:00
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 2 : 1 Κεραυνός Δρυμού
30/10/21,
16:00
Τύρναβος 2005 1 : 0 ΑΕ Λάρισας
30/10/21,
16:00
Προοδευτική Βερδικούσσας 2 : 1 Νεάπολη Λάρισας
30/10/21,
16:00
Λαρισαϊκός 1 : 3 Κεραυνός Δένδρων
30/10/21,
16:00
Δόξα Βαλανίδας 1 : 2 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/11/21,
15:00
Κεραυνός Δένδρων 5 : 1 Ατρόμητος Δασοχωρίου
6/11/21,
15:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 3 : 0 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
6/11/21,
15:00
Λαρισαϊκός 2 : 0 Τύρναβος 2005
6/11/21,
15:00
Νεάπολη Λάρισας 0 : 3 Κεραυνός Δρυμού
6/11/21,
15:00
ΑΕ Λάρισας 2 : 2 Δόξα Βαλανίδας
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/11/21,
15:00
Προοδευτική Βερδικούσσας 0 : 1 Κεραυνός Δένδρων
13/11/21,
15:00
Τύρναβος 2005 2 : 1 Δόξα Βαλανίδας
13/11/21,
15:00
Νεάπολη Λάρισας 2 : 2 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
13/11/21,
15:00
Ατρόμητος Δασοχωρίου 3 : 3 Λαρισαϊκός
14/11/21,
15:00
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 2 : 1 ΑΕ Λάρισας
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/11/21,
15:00
Κεραυνός Δρυμού 0 : 3 Δόξα Βαλανίδας
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/11/21,
15:00
Ατρόμητος Δασοχωρίου 3 : 7 Τύρναβος 2005
28/11/21,
15:00
Κεραυνός Δένδρων 0 : 2 Κεραυνός Δρυμού
28/11/21,
15:00
Δόξα Βαλανίδας 1 : 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
28/11/21,
15:00
Λαρισαϊκός 2 : 1 Προοδευτική Βερδικούσσας
28/11/21,
15:00
ΑΕ Λάρισας 1 : 1 Νεάπολη Λάρισας
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/12/21,
15:00
Τύρναβος 2005 0 : 0 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
4/12/21,
15:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 : 1 Κεραυνός Δένδρων
4/12/21,
15:00
Προοδευτική Βερδικούσσας 3 : 0 Ατρόμητος Δασοχωρίου
4/12/21,
15:00
Νεάπολη Λάρισας 0 : 3 Δόξα Βαλανίδας
4/12/21,
15:00
Κεραυνός Δρυμού 6 : 2 Λαρισαϊκός
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 4 : 2 Νεάπολη Λάρισας
19/12/21,
15:00
Ατρόμητος Δασοχωρίου 0 : 2 Κεραυνός Δρυμού
19/12/21,
15:00
Λαρισαϊκός 2 : 1 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
19/12/21,
15:00
ΑΕ Λάρισας 4 : 2 Κεραυνός Δένδρων
19/12/21,
15:00
Προοδευτική Βερδικούσσας 0 : 3 Τύρναβος 2005
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/1/22,
11:00
Κεραυνός Δένδρων 1 : 1 Δόξα Βαλανίδας
23/1/22,
11:00
Τύρναβος 2005 5 : 2 Νεάπολη Λάρισας
23/1/22,
11:00
Κεραυνός Δρυμού 0 : 0 Προοδευτική Βερδικούσσας
23/1/22,
11:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 1 : 0 Ατρόμητος Δασοχωρίου
23/1/22,
15:00
ΑΕ Λάρισας 2 : 2 Λαρισαϊκός
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/1/22,
15:00
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 0 : 0 Κεραυνός Δένδρων
29/1/22,
15:00
Ατρόμητος Δασοχωρίου 2 : 5 ΑΕ Λάρισας
29/1/22,
15:00
Κεραυνός Δρυμού 0 : 2 Τύρναβος 2005
29/1/22,
15:00
Δόξα Βαλανίδας 2 : 1 Λαρισαϊκός
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/2/22,
11:30
Δόξα Βαλανίδας 1 : 1 Ατρόμητος Δασοχωρίου
6/2/22,
15:00
ΑΕ Λάρισας 2 : 2 Προοδευτική Βερδικούσσας
6/2/22,
15:00
Λαρισαϊκός 1 : 3 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
6/2/22,
15:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 : 4 Κεραυνός Δρυμού
6/2/22,
15:00
Κεραυνός Δένδρων 3 : 0 Νεάπολη Λάρισας
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/2/22,
15:00
Προοδευτική Βερδικούσσας 2 : 4 Δόξα Βαλανίδας
12/2/22,
15:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 : 2 Τύρναβος 2005
12/2/22,
15:00
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 2 : 1 Ατρόμητος Δασοχωρίου
12/2/22,
15:00
Κεραυνός Δρυμού 0 : 3 ΑΕ Λάρισας
13/2/22,
15:00
Νεάπολη Λάρισας 3 : 2 Λαρισαϊκός
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/2/22,
15:00
Τύρναβος 2005 1 : 0 Κεραυνός Δένδρων
20/2/22,
15:00
Δόξα Βαλανίδας 1 : 2 Κεραυνός Δρυμού
20/2/22,
15:00
ΑΕ Λάρισας 3 : 0 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
20/2/22,
15:00
Ατρόμητος Δασοχωρίου 1 : 1 Νεάπολη Λάρισας
20/2/22,
15:00
Προοδευτική Βερδικούσσας 2 : 1 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/2/22,
15:00
Κεραυνός Δένδρων 1 : 0 Λαρισαϊκός
26/2/22,
15:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 : 1 Δόξα Βαλανίδας
26/2/22,
15:00
Κεραυνός Δρυμού 1 : 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
26/2/22,
15:00
Νεάπολη Λάρισας 1 : 2 Προοδευτική Βερδικούσσας
26/2/22,
15:00
ΑΕ Λάρισας 2 : 1 Τύρναβος 2005
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/3/22,
15:30
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 1 : 2 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
13/3/22,
15:30
Τύρναβος 2005 1 : 1 Λαρισαϊκός
13/3/22,
15:30
Κεραυνός Δρυμού 2 : 2 Νεάπολη Λάρισας
13/3/22,
15:30
Δόξα Βαλανίδας 0 : 0 ΑΕ Λάρισας
13/3/22,
15:30
Ατρόμητος Δασοχωρίου 2 : 3 Κεραυνός Δένδρων
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/3/22,
15:30
ΑΕ Λάρισας 3 : 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
19/3/22,
15:30
Κεραυνός Δένδρων 3 : 0 Προοδευτική Βερδικούσσας
19/3/22,
15:30
Δόξα Βαλανίδας 1 : 0 Τύρναβος 2005
19/3/22,
15:30
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 : 1 Νεάπολη Λάρισας
19/3/22,
15:30
Λαρισαϊκός 6 : 1 Ατρόμητος Δασοχωρίου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/3/22,
16:00
Προοδευτική Βερδικούσσας 2 : 2 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/4/22,
15:30
Τύρναβος 2005 2 : 1 Ατρόμητος Δασοχωρίου
3/4/22,
15:30
Κεραυνός Δρυμού 1 : 2 Κεραυνός Δένδρων
3/4/22,
15:30
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 2 : 0 Δόξα Βαλανίδας
3/4/22,
15:30
Προοδευτική Βερδικούσσας 1 : 1 Λαρισαϊκός
3/4/22,
15:30
Νεάπολη Λάρισας 1 : 3 ΑΕ Λάρισας
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/4/22,
16:00
Ατρόμητος Δασοχωρίου 0 : 2 Προοδευτική Βερδικούσσας
9/4/22,
16:00
Δόξα Βαλανίδας 1 : 1 Νεάπολη Λάρισας
9/4/22,
16:00
Λαρισαϊκός 2 : 0 Κεραυνός Δρυμού
9/4/22,
16:00
Κεραυνός Δένδρων 2 : 1 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
9/4/22,
16:00
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 0 : 2 Τύρναβος 2005
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/4/22,
17:00
Κεραυνός Δένδρων 2 : 2 ΑΕ Λάρισας
17/4/22,
17:00
Κεραυνός Δρυμού 2 : 0 Ατρόμητος Δασοχωρίου
17/4/22,
17:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 1 : 0 Λαρισαϊκός
17/4/22,
17:00
Τύρναβος 2005 1 : 0 Προοδευτική Βερδικούσσας
17/4/22,
17:00
Νεάπολη Λάρισας 2 : 0 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/5/22,
17:00
Νεάπολη Λάρισας 1 : 1 Τύρναβος 2005
7/5/22,
17:00
Λαρισαϊκός 2 : 1 ΑΕ Λάρισας
7/5/22,
17:00
Προοδευτική Βερδικούσσας 4 : 1 Κεραυνός Δρυμού
7/5/22,
17:00
Ατρόμητος Δασοχωρίου 2 : 1 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
7/5/22,
17:00
Δόξα Βαλανίδας 6 : 1 Κεραυνός Δένδρων
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/5/22,
17:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 : 0 Προοδευτική Βερδικούσσας
15/5/22,
17:00
Κεραυνός Δένδρων 3 : 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
15/5/22,
17:00
ΑΕ Λάρισας 5 : 0 Ατρόμητος Δασοχωρίου
15/5/22,
17:00
Λαρισαϊκός 2 : 1 Δόξα Βαλανίδας
15/5/22,
17:00
Τύρναβος 2005 2 : 3 Κεραυνός Δρυμού
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/5/22,
17:30
Προοδευτική Βερδικούσσας 0 : 3 ΑΕ Λάρισας
21/5/22,
17:30
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 0 : 1 Λαρισαϊκός
21/5/22,
17:30
Κεραυνός Δρυμού 3 : 1 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
21/5/22,
17:30
Ατρόμητος Δασοχωρίου 1 : 2 Δόξα Βαλανίδας
21/5/22,
17:30
Νεάπολη Λάρισας 4 : 4 Κεραυνός Δένδρων