ΕΠΣ Λάρισας - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2021-22
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/10/21,
16:00
Λαρισαϊκός 1 : 2 Νεάπολη Λάρισας
16/10/21,
16:00
Δόξα Βαλανίδας 4 : 3 Προοδευτική Βερδικούσσας
16/10/21,
16:00
Τύρναβος 2005 4 : 2 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
16/10/21,
16:00
Ατρόμητος Δασοχωρίου 0 : 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
16/10/21,
16:00
ΑΕ Λάρισας 2 : 2 Κεραυνός Δρυμού
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/10/21,
16:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 : 3 ΑΕ Λάρισας
24/10/21,
16:00
Νεάπολη Λάρισας 5 : 0 Ατρόμητος Δασοχωρίου
24/10/21,
16:00
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 1 : 1 Προοδευτική Βερδικούσσας
24/10/21,
16:00
Κεραυνός Δένδρων 2 : 3 Τύρναβος 2005
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/10/21,
16:00
Δόξα Βαλανίδας 1 : 2 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
30/10/21,
16:00
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 2 : 1 Κεραυνός Δρυμού
30/10/21,
16:00
Τύρναβος 2005 1 : 0 ΑΕ Λάρισας
30/10/21,
16:00
Προοδευτική Βερδικούσσας 2 : 1 Νεάπολη Λάρισας
30/10/21,
16:00
Λαρισαϊκός 1 : 3 Κεραυνός Δένδρων
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/11/21,
15:00
ΑΕ Λάρισας 2 : 2 Δόξα Βαλανίδας
6/11/21,
15:00
Κεραυνός Δένδρων 5 : 1 Ατρόμητος Δασοχωρίου
6/11/21,
15:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 3 : 0 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
6/11/21,
15:00
Λαρισαϊκός 2 : 0 Τύρναβος 2005
6/11/21,
15:00
Νεάπολη Λάρισας 0 : 3 Κεραυνός Δρυμού
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/11/21,
15:00
Ατρόμητος Δασοχωρίου 3 : 3 Λαρισαϊκός
13/11/21,
15:00
Προοδευτική Βερδικούσσας 0 : 1 Κεραυνός Δένδρων
13/11/21,
15:00
Τύρναβος 2005 2 : 1 Δόξα Βαλανίδας
13/11/21,
15:00
Νεάπολη Λάρισας 2 : 2 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
14/11/21,
15:00
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 2 : 1 ΑΕ Λάρισας
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/11/21,
15:00
Κεραυνός Δρυμού 0 : 3 Δόξα Βαλανίδας
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/11/21,
15:00
Λαρισαϊκός 2 : 1 Προοδευτική Βερδικούσσας
28/11/21,
15:00
ΑΕ Λάρισας 1 : 1 Νεάπολη Λάρισας
28/11/21,
15:00
Ατρόμητος Δασοχωρίου 3 : 7 Τύρναβος 2005
28/11/21,
15:00
Κεραυνός Δένδρων 0 : 2 Κεραυνός Δρυμού
28/11/21,
15:00
Δόξα Βαλανίδας 1 : 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/12/21,
15:00
Κεραυνός Δρυμού 6 : 2 Λαρισαϊκός
4/12/21,
15:00
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 : 1 Κεραυνός Δένδρων
4/12/21,
15:00
Τύρναβος 2005 0 : 0 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
4/12/21,
15:00
Προοδευτική Βερδικούσσας 3 : 0 Ατρόμητος Δασοχωρίου
4/12/21,
15:00
Νεάπολη Λάρισας - : - Δόξα Βαλανίδας
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Προοδευτική Βερδικούσσας - : - Τύρναβος 2005
ΑΕ Λάρισας - : - Κεραυνός Δένδρων
Αναγέννηση Ευαγγελισμού - : - Νεάπολη Λάρισας
Ατρόμητος Δασοχωρίου - : - Κεραυνός Δρυμού
Λαρισαϊκός - : - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κεραυνός Δένδρων - : - Δόξα Βαλανίδας
Τύρναβος 2005 - : - Νεάπολη Λάρισας
ΑΕ Λάρισας - : - Λαρισαϊκός
Κεραυνός Δρυμού - : - Προοδευτική Βερδικούσσας
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - : - Ατρόμητος Δασοχωρίου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ατρόμητος Δασοχωρίου - : - ΑΕ Λάρισας
Δόξα Βαλανίδας - : - Λαρισαϊκός
Κεραυνός Δρυμού - : - Τύρναβος 2005
Προοδευτική Βερδικούσσας - : - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
Αναγέννηση Ευαγγελισμού - : - Κεραυνός Δένδρων
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - : - Κεραυνός Δρυμού
Δόξα Βαλανίδας - : - Ατρόμητος Δασοχωρίου
Κεραυνός Δένδρων - : - Νεάπολη Λάρισας
ΑΕ Λάρισας - : - Προοδευτική Βερδικούσσας
Λαρισαϊκός - : - Αναγέννηση Ευαγγελισμού