ΕΠΣ Λάρισας - Α' Κατηγορία 2022-23
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/10/22,
16:30
Δαμασιακός 5 : 0 Τύρναβος 2005
23/10/22,
16:30
Κίσσαβος Συκουρίου 1 : 1 Πελασγιώτις Λάρισας
23/10/22,
16:30
ΑΕ Κιλελέρ 1 : 0 Φαλανιακός
23/10/22,
16:30
Αχιλλέας Φαρσάλων 1 : 1 ΑΟ Μαυροβουνίου
23/10/22,
16:30
Όλυμπος Γόννων 1 : 0 Δήμητρα Γιάννουλης
23/10/22,
16:30
Αετός Μακρυχωρίου 2 : 3 Αστήρ Μελισσοχωρίου
23/10/22,
16:30
Δόξα Βλαχογιαννίου 4 : 2 Παναγροτικός Νίκαιας
23/10/22,
16:30
Σμόλικας Φαλάνης 0 : 1 Οικονόμος Τσαριτσάνης
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/10/22,
16:30
Όλυμπος Γόννων 0 : 4 ΑΕ Κιλελέρ
29/10/22,
16:30
Τύρναβος 2005 0 : 7 Αχιλλέας Φαρσάλων
29/10/22,
16:30
Φαλανιακός 2 : 1 Δόξα Βλαχογιαννίου
29/10/22,
16:30
Πελασγιώτις Λάρισας 2 : 3 Αετός Μακρυχωρίου
29/10/22,
16:30
ΑΟ Μαυροβουνίου 3 : 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
29/10/22,
16:30
Δήμητρα Γιάννουλης 0 : 2 Δαμασιακός
29/10/22,
16:30
Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 : 1 Σμόλικας Φαλάνης
29/10/22,
16:30
Παναγροτικός Νίκαιας 2 : 3 Κίσσαβος Συκουρίου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/11/22,
15:00
ΑΕ Κιλελέρ 3 : 0 Δόξα Βλαχογιαννίου
6/11/22,
15:00
Αετός Μακρυχωρίου 0 : 4 Παναγροτικός Νίκαιας
6/11/22,
15:00
Δαμασιακός 1 : 1 Όλυμπος Γόννων
6/11/22,
15:00
Οικονόμος Τσαριτσάνης 2 : 1 Τύρναβος 2005
6/11/22,
15:00
Κίσσαβος Συκουρίου 0 : 1 Φαλανιακός
6/11/22,
15:00
Σμόλικας Φαλάνης 3 : 0 Πελασγιώτις Λάρισας
6/11/22,
15:00
Αχιλλέας Φαρσάλων 5 : 0 Δήμητρα Γιάννουλης
6/11/22,
15:00
ΑΟ Μαυροβουνίου 1 : 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/11/22,
15:00
Δαμασιακός 0 : 1 ΑΕ Κιλελέρ
12/11/22,
15:00
Δήμητρα Γιάννουλης 1 : 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
12/11/22,
15:00
Δόξα Βλαχογιαννίου 3 : 1 Κίσσαβος Συκουρίου
12/11/22,
15:00
Παναγροτικός Νίκαιας 3 : 3 Σμόλικας Φαλάνης
12/11/22,
15:00
Όλυμπος Γόννων 0 : 4 Αχιλλέας Φαρσάλων
12/11/22,
15:00
Τύρναβος 2005 0 : 3 Αστήρ Μελισσοχωρίου
12/11/22,
15:00
Φαλανιακός 1 : 0 Αετός Μακρυχωρίου
12/11/22,
15:00
Πελασγιώτις Λάρισας 0 : 2 ΑΟ Μαυροβουνίου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/11/22,
15:00
Σμόλικας Φαλάνης 0 : 2 Φαλανιακός
20/11/22,
15:00
ΑΕ Κιλελέρ 7 : 0 Κίσσαβος Συκουρίου
20/11/22,
15:00
Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 : 1 Δήμητρα Γιάννουλης
20/11/22,
15:00
Αχιλλέας Φαρσάλων 4 : 1 Δαμασιακός
20/11/22,
15:00
ΑΟ Μαυροβουνίου 4 : 0 Παναγροτικός Νίκαιας
20/11/22,
15:00
Αετός Μακρυχωρίου 1 : 0 Δόξα Βλαχογιαννίου
20/11/22,
15:00
Οικονόμος Τσαριτσάνης 2 : 0 Όλυμπος Γόννων
20/11/22,
15:00
Τύρναβος 2005 1 : 2 Πελασγιώτις Λάρισας
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/11/22,
15:00
Αχιλλέας Φαρσάλων 2 : 0 ΑΕ Κιλελέρ
26/11/22,
15:00
Όλυμπος Γόννων 3 : 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου
26/11/22,
15:00
Κίσσαβος Συκουρίου 2 : 0 Αετός Μακρυχωρίου
26/11/22,
15:00
Φαλανιακός 1 : 3 ΑΟ Μαυροβουνίου
26/11/22,
15:00
Δαμασιακός 0 : 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
26/11/22,
15:00
Δήμητρα Γιάννουλης 2 : 0 Πελασγιώτις Λάρισας
26/11/22,
15:00
Δόξα Βλαχογιαννίου 1 : 1 Σμόλικας Φαλάνης
26/11/22,
15:00
Παναγροτικός Νίκαιας 6 : 3 Τύρναβος 2005
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/12/22,
15:00
ΑΕ Κιλελέρ 4 : 1 Αετός Μακρυχωρίου
4/12/22,
15:00
ΑΟ Μαυροβουνίου 3 : 1 Δόξα Βλαχογιαννίου
4/12/22,
15:00
Οικονόμος Τσαριτσάνης 0 : 1 Αχιλλέας Φαρσάλων
4/12/22,
15:00
Πελασγιώτις Λάρισας 2 : 2 Όλυμπος Γόννων
4/12/22,
15:00
Σμόλικας Φαλάνης 0 : 0 Κίσσαβος Συκουρίου
4/12/22,
15:00
Τύρναβος 2005 1 : 2 Φαλανιακός
4/12/22,
15:00
Αστήρ Μελισσοχωρίου 0 : 1 Δαμασιακός
4/12/22,
15:00
Δήμητρα Γιάννουλης 1 : 0 Παναγροτικός Νίκαιας
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/12/22,
15:00
Οικονόμος Τσαριτσάνης 1 : 3 ΑΕ Κιλελέρ
10/12/22,
15:00
Δαμασιακός 1 : 0 Πελασγιώτις Λάρισας
10/12/22,
15:00
Αετός Μακρυχωρίου 3 : 0 Σμόλικας Φαλάνης
10/12/22,
15:00
Δόξα Βλαχογιαννίου 3 : 1 Τύρναβος 2005
10/12/22,
15:00
Αχιλλέας Φαρσάλων 5 : 0 Αστήρ Μελισσοχωρίου
10/12/22,
15:00
Όλυμπος Γόννων 0 : 0 Παναγροτικός Νίκαιας
10/12/22,
15:00
Κίσσαβος Συκουρίου 1 : 2 ΑΟ Μαυροβουνίου
10/12/22,
15:00
Φαλανιακός 1 : 0 Δήμητρα Γιάννουλης
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/12/22,
14:30
ΑΕ Κιλελέρ 6 : 0 Σμόλικας Φαλάνης
18/12/22,
14:30
Τύρναβος 2005 1 : 1 Κίσσαβος Συκουρίου
18/12/22,
14:30
Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 : 2 Οικονόμος Τσαριτσάνης
18/12/22,
14:30
Παναγροτικός Νίκαιας 3 : 0 Δαμασιακός
18/12/22,
14:30
ΑΟ Μαυροβουνίου 3 : 1 Αετός Μακρυχωρίου
18/12/22,
14:30
Δήμητρα Γιάννουλης 0 : 0 Δόξα Βλαχογιαννίου
18/12/22,
14:30
Πελασγιώτις Λάρισας 2 : 4 Αχιλλέας Φαρσάλων
18/12/22,
14:30
Φαλανιακός 2 : 3 Όλυμπος Γόννων
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/12/22,
15:00
Αστήρ Μελισσοχωρίου 0 : 2 ΑΕ Κιλελέρ
22/12/22,
15:00
Αχιλλέας Φαρσάλων 2 : 5 Παναγροτικός Νίκαιας
22/12/22,
15:00
Κίσσαβος Συκουρίου 2 : 1 Δήμητρα Γιάννουλης
22/12/22,
15:00
Σμόλικας Φαλάνης 2 : 3 ΑΟ Μαυροβουνίου
22/12/22,
15:00
Δαμασιακός 2 : 0 Φαλανιακός
22/12/22,
15:00
Οικονόμος Τσαριτσάνης 2 : 2 Πελασγιώτις Λάρισας
22/12/22,
15:00
Δόξα Βλαχογιαννίου 2 : 2 Όλυμπος Γόννων
22/12/22,
15:00
Αετός Μακρυχωρίου 0 : 1 Τύρναβος 2005
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/1/23,
15:00
ΑΕ Κιλελέρ 2 : 0 ΑΟ Μαυροβουνίου
7/1/23,
15:00
Δήμητρα Γιάννουλης 1 : 0 Αετός Μακρυχωρίου
7/1/23,
15:00
Πελασγιώτις Λάρισας 3 : 0 Αστήρ Μελισσοχωρίου
7/1/23,
15:00
Φαλανιακός 0 : 1 Αχιλλέας Φαρσάλων
7/1/23,
15:00
Τύρναβος 2005 0 : 5 Σμόλικας Φαλάνης
7/1/23,
15:00
Όλυμπος Γόννων 2 : 0 Κίσσαβος Συκουρίου
7/1/23,
15:00
Παναγροτικός Νίκαιας 2 : 2 Οικονόμος Τσαριτσάνης
7/1/23,
15:00
Δόξα Βλαχογιαννίου 1 : 1 Δαμασιακός
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/1/23,
15:00
Πελασγιώτις Λάρισας 0 : 5 ΑΕ Κιλελέρ
15/1/23,
15:00
Οικονόμος Τσαριτσάνης 4 : 1 Φαλανιακός
15/1/23,
15:00
ΑΟ Μαυροβουνίου 5 : 0 Τύρναβος 2005
15/1/23,
15:00
Αετός Μακρυχωρίου 0 : 0 Όλυμπος Γόννων
15/1/23,
15:00
Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 : 3 Παναγροτικός Νίκαιας
15/1/23,
15:00
Αχιλλέας Φαρσάλων 4 : 0 Δόξα Βλαχογιαννίου
15/1/23,
15:00
Σμόλικας Φαλάνης 0 : 1 Δήμητρα Γιάννουλης
15/1/23,
15:00
Κίσσαβος Συκουρίου 0 : 2 Δαμασιακός
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/1/23,
15:00
Όλυμπος Γόννων 0 : 0 Σμόλικας Φαλάνης
21/1/23,
15:00
ΑΕ Κιλελέρ 8 : 1 Τύρναβος 2005
21/1/23,
15:00
Δόξα Βλαχογιαννίου 0 : 1 Οικονόμος Τσαριτσάνης
21/1/23,
15:00
Παναγροτικός Νίκαιας 2 : 1 Πελασγιώτις Λάρισας
21/1/23,
15:00
Δήμητρα Γιάννουλης 1 : 1 ΑΟ Μαυροβουνίου
21/1/23,
15:00
Δαμασιακός 5 : 0 Αετός Μακρυχωρίου
21/1/23,
15:00
Φαλανιακός 2 : 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου
21/1/23,
15:00
Κίσσαβος Συκουρίου 0 : 4 Αχιλλέας Φαρσάλων
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/1/23,
15:00
Παναγροτικός Νίκαιας 1 : 3 ΑΕ Κιλελέρ
29/1/23,
15:00
Αστήρ Μελισσοχωρίου 0 : 2 Δόξα Βλαχογιαννίου
29/1/23,
15:00
Τύρναβος 2005 0 : 1 Δήμητρα Γιάννουλης
29/1/23,
15:00
Σμόλικας Φαλάνης 1 : 0 Δαμασιακός
29/1/23,
15:00
Πελασγιώτις Λάρισας 1 : 1 Φαλανιακός
29/1/23,
15:00
Οικονόμος Τσαριτσάνης 2 : 2 Κίσσαβος Συκουρίου
29/1/23,
15:00
ΑΟ Μαυροβουνίου 1 : 1 Όλυμπος Γόννων
29/1/23,
15:00
Αετός Μακρυχωρίου 0 : 3 Αχιλλέας Φαρσάλων
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/2/23,
15:00
ΑΕ Κιλελέρ 2 : 1 Δήμητρα Γιάννουλης
2/2/23,
15:00
Δαμασιακός 1 : 2 ΑΟ Μαυροβουνίου
2/2/23,
15:00
Φαλανιακός 1 : 0 Παναγροτικός Νίκαιας
2/2/23,
15:00
Κίσσαβος Συκουρίου 0 : 0 Αστήρ Μελισσοχωρίου
2/2/23,
15:00
Αχιλλέας Φαρσάλων 1 : 0 Σμόλικας Φαλάνης
2/2/23,
15:00
Όλυμπος Γόννων 5 : 1 Τύρναβος 2005
2/2/23,
15:00
Αετός Μακρυχωρίου 0 : 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
2/2/23,
15:00
Δόξα Βλαχογιαννίου 0 : 3 Πελασγιώτις Λάρισας
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/2/23,
15:00
Τύρναβος 2005 0 : 2 Δαμασιακός
5/2/23,
15:00
Πελασγιώτις Λάρισας 2 : 1 Κίσσαβος Συκουρίου
5/2/23,
15:00
Φαλανιακός 0 : 0 ΑΕ Κιλελέρ
5/2/23,
15:00
ΑΟ Μαυροβουνίου 0 : 3 Αχιλλέας Φαρσάλων
5/2/23,
15:00
Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 : 0 Αετός Μακρυχωρίου
5/2/23,
15:00
Παναγροτικός Νίκαιας 0 : 1 Δόξα Βλαχογιαννίου
5/2/23,
15:00
Οικονόμος Τσαριτσάνης 1 : 3 Σμόλικας Φαλάνης
7/2/23,
18:00
Δήμητρα Γιάννουλης - : - Όλυμπος Γόννων
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ Κιλελέρ - : - Όλυμπος Γόννων
Αχιλλέας Φαρσάλων - : - Τύρναβος 2005
Δόξα Βλαχογιαννίου - : - Φαλανιακός
Αετός Μακρυχωρίου - : - Πελασγιώτις Λάρισας
Δαμασιακός - : - Δήμητρα Γιάννουλης
Οικονόμος Τσαριτσάνης - : - ΑΟ Μαυροβουνίου
Κίσσαβος Συκουρίου - : - Παναγροτικός Νίκαιας
Σμόλικας Φαλάνης - : - Αστήρ Μελισσοχωρίου
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Παναγροτικός Νίκαιας - : - Αετός Μακρυχωρίου
Δόξα Βλαχογιαννίου - : - ΑΕ Κιλελέρ
Τύρναβος 2005 - : - Οικονόμος Τσαριτσάνης
Όλυμπος Γόννων - : - Δαμασιακός
Πελασγιώτις Λάρισας - : - Σμόλικας Φαλάνης
Φαλανιακός - : - Κίσσαβος Συκουρίου
Δήμητρα Γιάννουλης - : - Αχιλλέας Φαρσάλων
Αστήρ Μελισσοχωρίου - : - ΑΟ Μαυροβουνίου
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κίσσαβος Συκουρίου - : - ΑΕ Κιλελέρ
Φαλανιακός - : - Σμόλικας Φαλάνης
Δαμασιακός - : - Αχιλλέας Φαρσάλων
Δήμητρα Γιάννουλης - : - Αστήρ Μελισσοχωρίου
Δόξα Βλαχογιαννίου - : - Αετός Μακρυχωρίου
Παναγροτικός Νίκαιας - : - ΑΟ Μαυροβουνίου
Όλυμπος Γόννων - : - Οικονόμος Τσαριτσάνης
Πελασγιώτις Λάρισας - : - Τύρναβος 2005
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ Κιλελέρ - : - Αχιλλέας Φαρσάλων
Αστήρ Μελισσοχωρίου - : - Όλυμπος Γόννων
Αετός Μακρυχωρίου - : - Κίσσαβος Συκουρίου
ΑΟ Μαυροβουνίου - : - Φαλανιακός
Οικονόμος Τσαριτσάνης - : - Δαμασιακός
Πελασγιώτις Λάρισας - : - Δήμητρα Γιάννουλης
Σμόλικας Φαλάνης - : - Δόξα Βλαχογιαννίου
Τύρναβος 2005 - : - Παναγροτικός Νίκαιας
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αετός Μακρυχωρίου - : - ΑΕ Κιλελέρ
Δόξα Βλαχογιαννίου - : - ΑΟ Μαυροβουνίου
Αχιλλέας Φαρσάλων - : - Οικονόμος Τσαριτσάνης
Όλυμπος Γόννων - : - Πελασγιώτις Λάρισας
Κίσσαβος Συκουρίου - : - Σμόλικας Φαλάνης
Φαλανιακός - : - Τύρναβος 2005
Δαμασιακός - : - Αστήρ Μελισσοχωρίου
Παναγροτικός Νίκαιας - : - Δήμητρα Γιάννουλης
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ Κιλελέρ - : - Οικονόμος Τσαριτσάνης
Πελασγιώτις Λάρισας - : - Δαμασιακός
Τύρναβος 2005 - : - Δόξα Βλαχογιαννίου
Σμόλικας Φαλάνης - : - Αετός Μακρυχωρίου
Παναγροτικός Νίκαιας - : - Όλυμπος Γόννων
Αστήρ Μελισσοχωρίου - : - Αχιλλέας Φαρσάλων
Δήμητρα Γιάννουλης - : - Φαλανιακός
ΑΟ Μαυροβουνίου - : - Κίσσαβος Συκουρίου
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Σμόλικας Φαλάνης - : - ΑΕ Κιλελέρ
Κίσσαβος Συκουρίου - : - Τύρναβος 2005
Οικονόμος Τσαριτσάνης - : - Αστήρ Μελισσοχωρίου
Δαμασιακός - : - Παναγροτικός Νίκαιας
Αετός Μακρυχωρίου - : - ΑΟ Μαυροβουνίου
Δόξα Βλαχογιαννίου - : - Δήμητρα Γιάννουλης
Αχιλλέας Φαρσάλων - : - Πελασγιώτις Λάρισας
Όλυμπος Γόννων - : - Φαλανιακός
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ Κιλελέρ - : - Αστήρ Μελισσοχωρίου
Παναγροτικός Νίκαιας - : - Αχιλλέας Φαρσάλων
ΑΟ Μαυροβουνίου - : - Σμόλικας Φαλάνης
Δήμητρα Γιάννουλης - : - Κίσσαβος Συκουρίου
Πελασγιώτις Λάρισας - : - Οικονόμος Τσαριτσάνης
Φαλανιακός - : - Δαμασιακός
Τύρναβος 2005 - : - Αετός Μακρυχωρίου
Όλυμπος Γόννων - : - Δόξα Βλαχογιαννίου
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αετός Μακρυχωρίου - : - Δήμητρα Γιάννουλης
ΑΟ Μαυροβουνίου - : - ΑΕ Κιλελέρ
Αχιλλέας Φαρσάλων - : - Φαλανιακός
Αστήρ Μελισσοχωρίου - : - Πελασγιώτις Λάρισας
Σμόλικας Φαλάνης - : - Τύρναβος 2005
Κίσσαβος Συκουρίου - : - Όλυμπος Γόννων
Οικονόμος Τσαριτσάνης - : - Παναγροτικός Νίκαιας
Δαμασιακός - : - Δόξα Βλαχογιαννίου
 
27η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ Κιλελέρ - : - Πελασγιώτις Λάρισας
Φαλανιακός - : - Οικονόμος Τσαριτσάνης
Τύρναβος 2005 - : - ΑΟ Μαυροβουνίου
Όλυμπος Γόννων - : - Αετός Μακρυχωρίου
Παναγροτικός Νίκαιας - : - Αστήρ Μελισσοχωρίου
Δόξα Βλαχογιαννίου - : - Αχιλλέας Φαρσάλων
Δήμητρα Γιάννουλης - : - Σμόλικας Φαλάνης
Δαμασιακός - : - Κίσσαβος Συκουρίου
 
28η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Τύρναβος 2005 - : - ΑΕ Κιλελέρ
Σμόλικας Φαλάνης - : - Όλυμπος Γόννων
Πελασγιώτις Λάρισας - : - Παναγροτικός Νίκαιας
Οικονόμος Τσαριτσάνης - : - Δόξα Βλαχογιαννίου
ΑΟ Μαυροβουνίου - : - Δήμητρα Γιάννουλης
Αετός Μακρυχωρίου - : - Δαμασιακός
Αχιλλέας Φαρσάλων - : - Κίσσαβος Συκουρίου
Αστήρ Μελισσοχωρίου - : - Φαλανιακός
 
29η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ Κιλελέρ - : - Παναγροτικός Νίκαιας
Δόξα Βλαχογιαννίου - : - Αστήρ Μελισσοχωρίου
Δήμητρα Γιάννουλης - : - Τύρναβος 2005
Δαμασιακός - : - Σμόλικας Φαλάνης
Φαλανιακός - : - Πελασγιώτις Λάρισας
Κίσσαβος Συκουρίου - : - Οικονόμος Τσαριτσάνης
Όλυμπος Γόννων - : - ΑΟ Μαυροβουνίου
Αχιλλέας Φαρσάλων - : - Αετός Μακρυχωρίου
 
30η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δήμητρα Γιάννουλης - : - ΑΕ Κιλελέρ
ΑΟ Μαυροβουνίου - : - Δαμασιακός
Παναγροτικός Νίκαιας - : - Φαλανιακός
Αστήρ Μελισσοχωρίου - : - Κίσσαβος Συκουρίου
Τύρναβος 2005 - : - Όλυμπος Γόννων
Σμόλικας Φαλάνης - : - Αχιλλέας Φαρσάλων
Πελασγιώτις Λάρισας - : - Δόξα Βλαχογιαννίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης - : - Αετός Μακρυχωρίου
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ Κιλελέρ - : - Δαμασιακός
Οικονόμος Τσαριτσάνης - : - Δήμητρα Γιάννουλης
Κίσσαβος Συκουρίου - : - Δόξα Βλαχογιαννίου
Σμόλικας Φαλάνης - : - Παναγροτικός Νίκαιας
Αχιλλέας Φαρσάλων - : - Όλυμπος Γόννων
Αστήρ Μελισσοχωρίου - : - Τύρναβος 2005
Αετός Μακρυχωρίου - : - Φαλανιακός
ΑΟ Μαυροβουνίου - : - Πελασγιώτις Λάρισας