ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 3ος Όμιλος 2023-24
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/9/23,
16:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1 : 1 ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
23/9/23,
16:30
ΠΟΨ 1 : 2 ΚΟΡΩΝΙΔΑ
23/9/23,
16:30
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 0 : 3 ΑΤΤΙΚΟΣ
23/9/23,
16:30
ΒΥΡΩΝ 0 : 2 ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
23/9/23,
16:30
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ 1 : 2 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
23/9/23,
16:30
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 2 : 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
24/9/23,
16:30
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2 : 1 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
24/9/23,
16:30
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 : 2 ΠΑΠΑΓΟΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/9/23,
16:30
ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1 : 0 ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
30/9/23,
16:30
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 0 : 0 ΒΥΡΩΝ
30/9/23,
16:30
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0 : 0 ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
30/9/23,
16:30
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 : 1 ΚΟΡΩΝΙΔΑ
1/10/23,
16:30
ΠΑΠΑΓΟΣ 1 : 2 ΠΟΨ
1/10/23,
16:30
ΑΤΤΙΚΟΣ 2 : 0 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
1/10/23,
16:30
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 3 : 0 ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ
1/10/23,
16:30
ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 : 0 ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/10/23,
16:00
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 1 : 1 ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
21/10/23,
16:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 4 : 2 ΠΑΠΑΓΟΣ
21/10/23,
16:00
ΠΟΨ 1 : 1 ΑΤΤΙΚΟΣ
21/10/23,
16:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 : 0 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
21/10/23,
16:00
ΒΥΡΩΝ 0 : 2 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
21/10/23,
16:00
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 0 : 1 ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
22/10/23,
16:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 : 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
22/10/23,
16:00
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ 1 : 4 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/10/23,
11:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 0 : 1 ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
29/10/23,
11:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 : 5 ΠΟΨ
29/10/23,
11:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1 : 1 ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
29/10/23,
11:00
ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 3 : 2 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
29/10/23,
11:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 : 1 ΠΑΠΑΓΟΣ
29/10/23,
15:00
ΑΤΤΙΚΟΣ 4 : 1 ΚΟΡΩΝΙΔΑ
29/10/23,
15:00
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ 3 : 4 ΒΥΡΩΝ
29/10/23,
15:00
ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1 : 2 ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/11/23,
15:00
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 1 : 0 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
4/11/23,
15:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 0 : 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
4/11/23,
15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1 : 0 ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ
4/11/23,
15:00
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 1 : 1 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
4/11/23,
15:00
ΠΟΨ 2 : 1 ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
4/11/23,
15:00
ΒΥΡΩΝ 4 : 2 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
5/11/23,
11:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 0 : 0 ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
5/11/23,
15:00
ΠΑΠΑΓΟΣ 0 : 0 ΑΤΤΙΚΟΣ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/11/23,
15:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 0 : 2 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
11/11/23,
15:00
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ 1 : 2 ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
11/11/23,
15:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 : 2 ΑΤΤΙΚΟΣ
11/11/23,
15:00
ΒΥΡΩΝ 1 : 1 ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
12/11/23,
11:30
ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 0 : 1 ΠΟΨ
12/11/23,
15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0 : 2 ΠΑΠΑΓΟΣ
12/11/23,
15:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2 : 0 ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
12/11/23,
15:00
ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 : 1 ΚΟΡΩΝΙΔΑ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/11/23,
15:00
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 1 : 0 ΒΥΡΩΝ
18/11/23,
15:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 1 : 5 ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
18/11/23,
15:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 : 0 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
18/11/23,
15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 : 3 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
18/11/23,
15:00
ΠΟΨ 0 : 2 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
19/11/23,
11:00
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 3 : 2 ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ
19/11/23,
15:00
ΑΤΤΙΚΟΣ 2 : 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
19/11/23,
15:00
ΠΑΠΑΓΟΣ 0 : 0 ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/11/23,
15:00
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ 1 : 4 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
25/11/23,
15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 : 1 ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
25/11/23,
15:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 0 : 2 ΚΟΡΩΝΙΔΑ
25/11/23,
15:00
ΒΥΡΩΝ 0 : 3 ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
25/11/23,
15:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 : 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
26/11/23,
11:15
ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 0 : 1 ΠΑΠΑΓΟΣ
26/11/23,
15:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 0 : 2 ΠΟΨ
26/11/23,
15:00
ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 1 : 0 ΑΤΤΙΚΟΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/12/23,
15:00
ΠΟΨ 3 : 0 ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ
2/12/23,
15:00
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 1 : 0 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
2/12/23,
15:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 0 : 3 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
3/12/23,
11:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 : 0 ΒΥΡΩΝ
3/12/23,
15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0 : 2 ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
3/12/23,
15:00
ΑΤΤΙΚΟΣ 1 : 0 ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
3/12/23,
15:00
ΠΑΠΑΓΟΣ 0 : 0 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
3/12/23,
15:00
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2 : 2 ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/12/23,
14:00
ΒΥΡΩΝ 1 : 3 ΠΟΨ
9/12/23,
15:00
ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3 : 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
9/12/23,
15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 : 0 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
9/12/23,
15:00
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 2 : 0 ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
9/12/23,
15:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 0 : 1 ΑΤΤΙΚΟΣ
10/12/23,
11:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 0 : 2 ΠΑΠΑΓΟΣ
10/12/23,
15:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3 : 7 ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
10/12/23,
15:00
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ 3 : 0 ΚΟΡΩΝΙΔΑ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/12/23,
15:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 2 : 2 ΒΥΡΩΝ
16/12/23,
15:00
ΑΤΤΙΚΟΣ 1 : 0 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
16/12/23,
15:00
ΠΟΨ 4 : 0 ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
17/12/23,
11:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 : 5 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
17/12/23,
11:00
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2 : 0 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
17/12/23,
15:00
ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 : 1 ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
17/12/23,
15:00
ΠΑΠΑΓΟΣ 3 : 1 ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ
17/12/23,
15:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 : 1 ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/1/24,
15:00
ΒΥΡΩΝ 2 : 2 ΠΑΠΑΓΟΣ
6/1/24,
15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3 : 0 ΚΟΡΩΝΙΔΑ
6/1/24,
15:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 0 : 5 ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
6/1/24,
15:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 : 2 ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
6/1/24,
15:00
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 1 : 1 ΠΟΨ
7/1/24,
11:00
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ 2 : 2 ΑΤΤΙΚΟΣ
7/1/24,
11:00
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 0 : 1 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
7/1/24,
15:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 3 : 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/1/24,
15:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 0 : 3 ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
13/1/24,
15:00
ΠΟΨ 3 : 0 ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
13/1/24,
15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0 : 1 ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ
14/1/24,
15:00
ΑΤΤΙΚΟΣ 1 : 1 ΒΥΡΩΝ
14/1/24,
15:00
ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 1 : 0 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
14/1/24,
15:00
ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3 : 0 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
14/1/24,
15:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 3 : 1 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
14/1/24,
15:00
ΠΑΠΑΓΟΣ 0 : 1 ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/1/24,
15:00
ΒΥΡΩΝ 1 : 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
20/1/24,
15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 : 2 ΑΤΤΙΚΟΣ
20/1/24,
15:00
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 2 : 1 ΠΑΠΑΓΟΣ
20/1/24,
15:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 : 1 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
21/1/24,
12:00
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ 0 : 1 ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
21/1/24,
15:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 3 : 0 ΠΟΨ
21/1/24,
15:00
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2 : 0 ΚΟΡΩΝΙΔΑ
21/1/24,
15:30
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 0 : 1 ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/1/24,
15:00
ΠΟΨ 3 : 0 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
27/1/24,
15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 : 2 ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
27/1/24,
15:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 0 : 1 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
27/1/24,
15:00
ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2 : 0 ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ
27/1/24,
15:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 0 : 2 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
28/1/24,
15:00
ΑΤΤΙΚΟΣ 1 : 1 ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
28/1/24,
15:00
ΠΑΠΑΓΟΣ 0 : 1 ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
28/1/24,
15:00
ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 4 : 1 ΒΥΡΩΝ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 3 : 0 ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 : 0 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 1 : 1 ΠΟΨ
ΑΤΤΙΚΟΣ 4 : 0 ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ 1 : 0 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2 : 0 ΒΥΡΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0 : 3 ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1 : 0 ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/2/24,
15:00
ΠΟΨ 0 : 0 ΠΑΠΑΓΟΣ
10/2/24,
15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1 : 2 ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
10/2/24,
15:00
ΒΥΡΩΝ 1 : 2 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
10/2/24,
15:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 2 : 2 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
10/2/24,
15:00
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 1 : 2 ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
11/2/24,
11:00
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 1 : 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
11/2/24,
12:00
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ 2 : 2 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
11/2/24,
15:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 0 : 1 ΑΤΤΙΚΟΣ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/2/24,
15:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 0 : 0 ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
17/2/24,
15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0 : 3 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
18/2/24,
11:00
ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1 : 0 ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
18/2/24,
11:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3 : 1 ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ
18/2/24,
15:00
ΠΑΠΑΓΟΣ 2 : 0 ΚΟΡΩΝΙΔΑ
18/2/24,
15:00
ΑΤΤΙΚΟΣ 2 : 0 ΠΟΨ
18/2/24,
15:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 3 : 1 ΒΥΡΩΝ
18/2/24,
15:00
ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 1 : 1 ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/2/24,
15:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 0 : 1 ΑΤΤΙΚΟΣ
24/2/24,
15:00
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 4 : 0 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
24/2/24,
15:00
ΠΟΨ 5 : 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
24/2/24,
15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3 : 0 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
24/2/24,
15:00
ΒΥΡΩΝ 2 : 1 ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ
24/2/24,
15:00
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 0 : 0 ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
25/2/24,
15:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 0 : 1 ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
25/2/24,
15:00
ΠΑΠΑΓΟΣ 3 : 0 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/3/24,
15:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1 : 3 ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
2/3/24,
15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0 : 1 ΚΟΡΩΝΙΔΑ
2/3/24,
15:00
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ 1 : 1 ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
3/3/24,
11:00
ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 0 : 1 ΠΟΨ
3/3/24,
11:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 : 2 ΒΥΡΩΝ
3/3/24,
11:00
ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1 : 3 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
3/3/24,
15:00
ΑΤΤΙΚΟΣ 0 : 1 ΠΑΠΑΓΟΣ
3/3/24,
15:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 0 : 0 ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/3/24,
15:30
ΠΟΨ 2 : 0 ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
9/3/24,
15:30
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 2 : 2 ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
9/3/24,
15:30
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 3 : 0 ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ
9/3/24,
15:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 : 0 ΒΥΡΩΝ
10/3/24,
11:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 : 1 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
10/3/24,
11:00
ΠΑΠΑΓΟΣ 6 : 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
10/3/24,
15:30
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 1 : 2 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
10/3/24,
15:30
ΑΤΤΙΚΟΣ 5 : 1 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/3/24,
15:30
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0 : 1 ΑΤΤΙΚΟΣ
23/3/24,
15:30
ΒΥΡΩΝ 1 : 2 ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
23/3/24,
15:30
ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2 : 1 ΚΟΡΩΝΙΔΑ
23/3/24,
15:30
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1 : 2 ΠΟΨ
24/3/24,
11:00
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ 1 : 2 ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
24/3/24,
11:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 : 2 ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
24/3/24,
15:30
ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 0 : 0 ΠΑΠΑΓΟΣ
24/3/24,
15:30
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 0 : 2 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/3/24,
15:30
ΠΟΨ 1 : 1 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
30/3/24,
15:30
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 2 : 1 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
30/3/24,
15:30
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 2 : 1 ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
30/3/24,
15:30
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0 : 1 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
31/3/24,
11:00
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 3 : 2 ΒΥΡΩΝ
31/3/24,
16:30
ΑΤΤΙΚΟΣ 1 : 1 ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
31/3/24,
16:30
ΠΑΠΑΓΟΣ 2 : 0 ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
31/3/24,
16:30
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 : 0 ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/4/24,
17:00
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ 1 : 4 ΠΟΨ
6/4/24,
17:00
ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 0 : 1 ΑΤΤΙΚΟΣ
6/4/24,
17:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 0 : 2 ΠΑΠΑΓΟΣ
6/4/24,
17:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1 : 2 ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
7/4/24,
11:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 : 1 ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
7/4/24,
17:00
ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 : 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
7/4/24,
17:00
ΒΥΡΩΝ 0 : 4 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
7/4/24,
17:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 0 : 0 ΚΟΡΩΝΙΔΑ
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/4/24,
17:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 : 0 ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
13/4/24,
17:00
ΠΟΨ 3 : 0 ΒΥΡΩΝ
13/4/24,
17:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 1 : 0 ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ
14/4/24,
11:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0 : 6 ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
14/4/24,
11:00
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 0 : 2 ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
14/4/24,
17:00
ΠΑΠΑΓΟΣ 2 : 2 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
14/4/24,
17:00
ΑΤΤΙΚΟΣ 5 : 1 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
14/4/24,
17:00
ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 5 : 2 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/4/24,
17:00
ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4 : 1 ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
20/4/24,
17:00
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ 2 : 6 ΠΑΠΑΓΟΣ
20/4/24,
17:00
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 0 : 1 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
21/4/24,
13:30
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 3 : 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
21/4/24,
17:00
ΒΥΡΩΝ 0 : 1 ΚΟΡΩΝΙΔΑ
21/4/24,
17:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 0 : 2 ΑΤΤΙΚΟΣ
21/4/24,
17:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 : 3 ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
21/4/24,
17:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1 : 2 ΠΟΨ
 
27η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΠΑΓΟΣ - : - ΒΥΡΩΝ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - : - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - : - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - : - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΤΤΙΚΟΣ - : - ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - : - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ - : - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΟΨ - : - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
 
28η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΒΥΡΩΝ - : - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - : - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - : - ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - : - ΠΟΨ
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - : - ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - : - ΠΑΠΑΓΟΣ
 
29η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - : - ΒΥΡΩΝ
ΠΟΨ - : - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΤΤΙΚΟΣ - : - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - : - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ - : - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΠΑΠΑΓΟΣ - : - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - : - ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - : - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
 
30η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΠΟΨ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - : - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - : - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ - : - ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - : - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - : - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΒΥΡΩΝ - : - ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ