ΕΠΣ Ηρακλείου - Γ' Κατηγορία 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
16:00
ΙΝΙ 3 : 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
5/10/19,
16:00
ΡΟΔΙΑ 2 : 1 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
5/10/19,
16:00
ΧΕΙΜΑΡΟΣ 3 : 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
6/10/19,
11:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 8 : 0 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
6/10/19,
12:00
ΘΕΡΙΣΟΣ 4 : 0 ΓΑΡΙΠΑ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
15:30
ΓΑΡΙΠΑ 3 : 1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
12/10/19,
16:15
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 2 : 3 ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΠΑΤΟΥΧΑΣ * 0 : 3 ΡΟΔΙΑ
13/10/19,
12:00
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. 4 : 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
13/10/19,
12:45
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 1 : 3 ΧΕΙΜΑΡΟΣ
13/10/19,
15:30
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ 1 : 3 ΘΕΡΙΣΟΣ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΙΝΙ 3 : 0 ΠΑΤΟΥΧΑΣ *
19/10/19,
15:30
ΡΟΔΙΑ 0 : 0 ΘΕΡΙΣΟΣ
19/10/19,
15:30
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ 0 : 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
19/10/19,
16:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 0 : 2 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
19/10/19,
16:30
ΧΕΙΜΑΡΟΣ 1 : 2 ΓΑΡΙΠΑ
20/10/19,
11:00
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. 2 : 1 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΤΟΥΧΑΣ * 0 : 3 ΚΟΡΟΙΒΟΣ
26/10/19,
15:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 2 : 1 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
26/10/19,
15:00
ΓΑΡΙΠΑ 1 : 1 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
27/10/19,
12:00
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ 1 : 3 ΧΕΙΜΑΡΟΣ
27/10/19,
15:00
ΙΝΙ 0 : 3 ΡΟΔΙΑ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:00
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. 3 : 2 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
2/11/19,
15:00
ΡΟΔΙΑ 1 : 0 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
2/11/19,
15:00
ΧΕΙΜΑΡΟΣ 2 : 3 ΘΕΡΙΣΟΣ
2/11/19,
18:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 0 : 2 ΓΑΡΙΠΑ
3/11/19,
13:00
ΚΟΡΟΙΒΟΣ 4 : 2 ΙΝΙ
3/11/19,
15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ 3 : 0 ΠΑΤΟΥΧΑΣ *
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΤΟΥΧΑΣ * 0 : 3 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
9/11/19,
15:00
ΙΝΙ 3 : 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
9/11/19,
15:00
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ 3 : 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
9/11/19,
16:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 3 : 2 ΧΕΙΜΑΡΟΣ
10/11/19,
11:00
ΚΟΡΟΙΒΟΣ 6 : 1 ΡΟΔΙΑ
10/11/19,
13:00
ΘΕΡΙΣΟΣ 3 : 2 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΓΑΡΙΠΑ 3 : 0 ΠΑΤΟΥΧΑΣ *
16/11/19,
15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ 1 : 4 ΚΟΡΟΙΒΟΣ
16/11/19,
15:00
ΡΟΔΙΑ 1 : 6 ΧΕΙΜΑΡΟΣ
16/11/19,
15:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 1 : 4 ΘΕΡΙΣΟΣ
17/11/19,
11:00
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. 3 : 1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
17/11/19,
15:00
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 2 : 3 ΙΝΙ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΤΟΥΧΑΣ * 0 : 3 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
23/11/19,
15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ 1 : 0 ΡΟΔΙΑ
23/11/19,
18:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 3 : 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
23/11/19,
18:00
ΙΝΙ 2 : 0 ΓΑΡΙΠΑ
24/11/19,
13:00
ΚΟΡΟΙΒΟΣ 2 : 3 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
24/11/19,
15:00
ΧΕΙΜΑΡΟΣ 2 : 4 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΘΕΡΙΣΟΣ 3 : 0 ΠΑΤΟΥΧΑΣ *
30/11/19,
15:00
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ 1 : 1 ΙΝΙ
30/11/19,
15:00
ΡΟΔΙΑ 2 : 3 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
30/11/19,
18:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 2 : 1 ΧΕΙΜΑΡΟΣ
1/12/19,
11:00
ΓΑΡΙΠΑ 1 : 4 ΚΟΡΟΙΒΟΣ
1/12/19,
12:00
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 3 : 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/19,
17:30
ΘΕΡΙΣΟΣ 1 : 4 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 3 : 0 ΠΑΤΟΥΧΑΣ *
7/12/19,
15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ 0 : 3 ΓΑΡΙΠΑ
7/12/19,
15:00
ΙΝΙ 0 : 8 ΘΕΡΙΣΟΣ
8/12/19,
12:00
ΚΟΡΟΙΒΟΣ 3 : 0 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
8/12/19,
12:00
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. 5 : 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΓΑΡΙΠΑ - : - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΠΑΤΟΥΧΑΣ * 0 : 3 ΧΕΙΜΑΡΟΣ
14/12/19,
15:00
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ 2 : 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
14/12/19,
18:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 0 : 0 ΙΝΙ
15/12/19,
12:00
ΡΟΔΙΑ 3 : 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
15/12/19,
15:00
ΘΕΡΙΣΟΣ 3 : 2 ΚΟΡΟΙΒΟΣ
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/12/19,
15:00
ΚΟΡΟΙΒΟΣ 4 : 1 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. 3 : 0 ΠΑΤΟΥΧΑΣ *
5/1/20,
11:00
ΚΟΡΟΙΒΟΣ 3 : 1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
5/1/20,
15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ 0 : 3 ΘΕΡΙΣΟΣ
5/1/20,
15:00
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 7 : 0 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
5/1/20,
15:00
ΧΕΙΜΑΡΟΣ 1 : 2 ΙΝΙ
5/1/20,
15:00
ΓΑΡΙΠΑ 5 : 1 ΡΟΔΙΑ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΤΟΥΧΑΣ * 0 : 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
11/1/20,
15:00
ΙΝΙ 0 : 2 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
11/1/20,
15:00
ΘΕΡΙΣΟΣ 6 : 3 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
11/1/20,
18:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 7 : 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
12/1/20,
12:00
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ 1 : 2 ΓΑΡΙΠΑ
12/1/20,
15:00
ΧΕΙΜΑΡΟΣ 2 : 5 ΚΟΡΟΙΒΟΣ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/1/20,
16:00
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 1 : 1 ΡΟΔΙΑ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/1/20,
15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ 2 : 3 ΧΕΙΜΑΡΟΣ
18/1/20,
18:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 1 : 4 ΙΝΙ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - : - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
19/1/20,
11:00
ΓΑΡΙΠΑ 3 : 2 ΘΕΡΙΣΟΣ
19/1/20,
15:00
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ 2 : 1 ΡΟΔΙΑ
19/1/20,
18:00
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. 3 : 2 ΚΟΡΟΙΒΟΣ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΡΟΔΙΑ 3 : 0 ΠΑΤΟΥΧΑΣ *
25/1/20,
15:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 3 : 5 ΓΑΡΙΠΑ
25/1/20,
15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ 2 : 4 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
26/1/20,
12:30
ΘΕΡΙΣΟΣ 1 : 0 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
26/1/20,
15:00
ΚΟΡΟΙΒΟΣ 3 : 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
26/1/20,
15:00
ΧΕΙΜΑΡΟΣ 2 : 1 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΤΟΥΧΑΣ * 0 : 3 ΙΝΙ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
2/2/20,
11:00
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 5 : 3 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
2/2/20,
12:00
ΘΕΡΙΣΟΣ 3 : 1 ΡΟΔΙΑ
2/2/20,
15:00
ΓΑΡΙΠΑ 1 : 1 ΧΕΙΜΑΡΟΣ
2/2/20,
15:00
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ 2 : 3 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΚΟΡΟΙΒΟΣ 3 : 0 ΠΑΤΟΥΧΑΣ *
8/2/20,
15:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1 : 2 ΘΕΡΙΣΟΣ
8/2/20,
15:00
ΡΟΔΙΑ 5 : 1 ΙΝΙ
8/2/20,
15:00
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. 3 : 3 ΓΑΡΙΠΑ
9/2/20,
12:00
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 2 : 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
9/2/20,
15:00
ΧΕΙΜΑΡΟΣ 3 : 0 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΤΟΥΧΑΣ * 0 : 3 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
15/2/20,
15:00
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ 2 : 7 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
15/2/20,
18:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 2 : 1 ΡΟΔΙΑ
16/2/20,
11:00
ΙΝΙ 2 : 2 ΚΟΡΟΙΒΟΣ
16/2/20,
12:00
ΘΕΡΙΣΟΣ 4 : 4 ΧΕΙΜΑΡΟΣ
16/2/20,
15:00
ΓΑΡΙΠΑ 5 : 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 3 : 0 ΠΑΤΟΥΧΑΣ *
22/2/20,
15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ 0 : 0 ΙΝΙ
23/2/20,
12:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 1 : 0 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
23/2/20,
12:00
ΡΟΔΙΑ 0 : 5 ΚΟΡΟΙΒΟΣ
23/2/20,
12:00
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. 2 : 0 ΘΕΡΙΣΟΣ
23/2/20,
15:00
ΧΕΙΜΑΡΟΣ 3 : 0 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΤΟΥΧΑΣ * 0 : 3 ΓΑΡΙΠΑ
7/3/20,
15:00
ΧΕΙΜΑΡΟΣ 1 : 0 ΡΟΔΙΑ
8/3/20,
12:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 0 : 1 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
8/3/20,
12:00
ΘΕΡΙΣΟΣ 4 : 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
8/3/20,
15:00
ΙΝΙ 0 : 3 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
8/3/20,
15:00
ΚΟΡΟΙΒΟΣ 2 : 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - : - ΠΑΤΟΥΧΑΣ *
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - : - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - : - ΧΕΙΜΑΡΟΣ
ΡΟΔΙΑ - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΓΑΡΙΠΑ - : - ΙΝΙ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - : - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - : - ΓΑΡΙΠΑ
ΠΑΤΟΥΧΑΣ * - : - ΘΕΡΙΣΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - : - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - : - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΙΝΙ - : - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - : - ΡΟΔΙΑ
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΘΕΡΙΣΟΣ - : - ΙΝΙ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - : - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
ΠΑΤΟΥΧΑΣ * - : - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΡΟΔΙΑ - : - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - : - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΓΑΡΙΠΑ - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΙΝΙ - : - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - : - ΠΑΤΟΥΧΑΣ *
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - : - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - : - ΓΑΡΙΠΑ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - : - ΘΕΡΙΣΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - : - ΡΟΔΙΑ
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - : - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - : - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΙΝΙ - : - ΧΕΙΜΑΡΟΣ
ΡΟΔΙΑ - : - ΓΑΡΙΠΑ
ΘΕΡΙΣΟΣ - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΠΑΤΟΥΧΑΣ * - : - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - : - ΘΕΡΙΣΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - : - ΠΑΤΟΥΧΑΣ *
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - : - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - : - ΙΝΙ
ΓΑΡΙΠΑ - : - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - : - ΧΕΙΜΑΡΟΣ