ΕΠΣ Φωκίδας - Α' Κατηγορία 2022-23
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ακαδημία Ποδ. Ιτέας 3 : 0 Διαγόρας Πολυδρόσου
22/10/22,
16:00
Ησαΐας Δεσφίνας 0 : 2 Αστέρας Ιτέας
22/10/22,
16:00
Φωκικός 2 : 2 Απόλλων Ευπαλίου
23/10/22,
16:00
Γλυφάδα Δωρίδας 1 : 1 Ακαδημία ’94
23/10/22,
16:00
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΓΡΑΒΙΑΣ 2 : 4 Αετός Λιδορικίου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Απόλλων Ευπαλίου 3 : 0 Διαγόρας Πολυδρόσου
29/10/22,
16:00
Ακαδημία ’94 1 : 2 Ακαδημία Ποδ. Ιτέας
29/10/22,
16:00
Αετός Λιδορικίου 1 : 2 Φωκικός
30/10/22,
15:00
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΓΡΑΒΙΑΣ 0 : 4 Ησαΐας Δεσφίνας
30/10/22,
15:00
Γλυφάδα Δωρίδας 0 : 6 Αστέρας Ιτέας
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Διαγόρας Πολυδρόσου 0 : 3 Αετός Λιδορικίου
5/11/22,
15:00
Ησαΐας Δεσφίνας 1 : 0 Γλυφάδα Δωρίδας
5/11/22,
15:00
Απόλλων Ευπαλίου 7 : 1 Ακαδημία ’94
5/11/22,
15:00
Φωκικός 9 : 1 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΓΡΑΒΙΑΣ
6/11/22,
15:00
Ακαδημία Ποδ. Ιτέας 0 : 5 Αστέρας Ιτέας
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΓΡΑΒΙΑΣ 3 : 0 Διαγόρας Πολυδρόσου
12/11/22,
15:00
Φωκικός 0 : 0 Ησαΐας Δεσφίνας
12/11/22,
15:00
Αστέρας Ιτέας 0 : 1 Απόλλων Ευπαλίου
12/11/22,
15:00
Αετός Λιδορικίου 3 : 2 Ακαδημία ’94
13/11/22,
15:00
Γλυφάδα Δωρίδας 5 : 0 Ακαδημία Ποδ. Ιτέας
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Διαγόρας Πολυδρόσου 0 : 3 Φωκικός
19/11/22,
15:00
Αστέρας Ιτέας 2 : 0 Αετός Λιδορικίου
19/11/22,
15:00
Απόλλων Ευπαλίου 3 : 0 Γλυφάδα Δωρίδας
19/11/22,
15:00
Ησαΐας Δεσφίνας 4 : 0 Ακαδημία Ποδ. Ιτέας
19/11/22,
15:00
Ακαδημία ’94 1 : 0 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΓΡΑΒΙΑΣ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Διαγόρας Πολυδρόσου 0 : 3 Ησαΐας Δεσφίνας
26/11/22,
15:00
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΓΡΑΒΙΑΣ 0 : 7 Αστέρας Ιτέας
26/11/22,
15:00
Φωκικός 8 : 1 Ακαδημία ’94
26/11/22,
15:00
Ακαδημία Ποδ. Ιτέας 0 : 5 Απόλλων Ευπαλίου
27/11/22,
15:00
Γλυφάδα Δωρίδας 0 : 1 Αετός Λιδορικίου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ακαδημία ’94 3 : 0 Διαγόρας Πολυδρόσου
3/12/22,
15:00
Αστέρας Ιτέας 5 : 1 Φωκικός
3/12/22,
15:00
Απόλλων Ευπαλίου 2 : 1 Ησαΐας Δεσφίνας
4/12/22,
15:00
Αετός Λιδορικίου 5 : 1 Ακαδημία Ποδ. Ιτέας
4/12/22,
15:00
Γλυφάδα Δωρίδας 5 : 0 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΓΡΑΒΙΑΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Διαγόρας Πολυδρόσου 0 : 3 Αστέρας Ιτέας
10/12/22,
15:00
Ακαδημία Ποδ. Ιτέας 0 : 0 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΓΡΑΒΙΑΣ
10/12/22,
15:00
Ησαΐας Δεσφίνας 0 : 0 Ακαδημία ’94
10/12/22,
15:00
Φωκικός 0 : 0 Γλυφάδα Δωρίδας
11/12/22,
15:00
Αετός Λιδορικίου 0 : 0 Απόλλων Ευπαλίου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Γλυφάδα Δωρίδας 3 : 0 Διαγόρας Πολυδρόσου
17/12/22,
15:00
Ακαδημία Ποδ. Ιτέας 1 : 3 Φωκικός
17/12/22,
15:00
Ησαΐας Δεσφίνας 1 : 0 Αετός Λιδορικίου
17/12/22,
18:00
Ακαδημία ’94 0 : 4 Αστέρας Ιτέας
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΓΡΑΒΙΑΣ 0 : 6 Απόλλων Ευπαλίου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αστέρας Ιτέας - : - Ησαΐας Δεσφίνας
Ακαδημία ’94 - : - Γλυφάδα Δωρίδας
Απόλλων Ευπαλίου - : - Φωκικός
Διαγόρας Πολυδρόσου - : - Ακαδημία Ποδ. Ιτέας
Αετός Λιδορικίου - : - ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΓΡΑΒΙΑΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Φωκικός - : - Αετός Λιδορικίου
Ησαΐας Δεσφίνας - : - ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΓΡΑΒΙΑΣ
Αστέρας Ιτέας - : - Γλυφάδα Δωρίδας
Διαγόρας Πολυδρόσου - : - Απόλλων Ευπαλίου
Ακαδημία Ποδ. Ιτέας - : - Ακαδημία ’94
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αστέρας Ιτέας - : - Ακαδημία Ποδ. Ιτέας
Αετός Λιδορικίου - : - Διαγόρας Πολυδρόσου
Ακαδημία ’94 - : - Απόλλων Ευπαλίου
Γλυφάδα Δωρίδας - : - Ησαΐας Δεσφίνας
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΓΡΑΒΙΑΣ - : - Φωκικός
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Διαγόρας Πολυδρόσου - : - ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΓΡΑΒΙΑΣ
Ακαδημία Ποδ. Ιτέας - : - Γλυφάδα Δωρίδας
Ησαΐας Δεσφίνας - : - Φωκικός
Απόλλων Ευπαλίου - : - Αστέρας Ιτέας
Ακαδημία ’94 - : - Αετός Λιδορικίου
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ακαδημία Ποδ. Ιτέας - : - Ησαΐας Δεσφίνας
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΓΡΑΒΙΑΣ - : - Ακαδημία ’94
Αετός Λιδορικίου - : - Αστέρας Ιτέας
Φωκικός - : - Διαγόρας Πολυδρόσου
Γλυφάδα Δωρίδας - : - Απόλλων Ευπαλίου
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Απόλλων Ευπαλίου - : - Ακαδημία Ποδ. Ιτέας
Αστέρας Ιτέας - : - ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΓΡΑΒΙΑΣ
Ησαΐας Δεσφίνας - : - Διαγόρας Πολυδρόσου
Αετός Λιδορικίου - : - Γλυφάδα Δωρίδας
Ακαδημία ’94 - : - Φωκικός
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ησαΐας Δεσφίνας - : - Απόλλων Ευπαλίου
Διαγόρας Πολυδρόσου - : - Ακαδημία ’94
Ακαδημία Ποδ. Ιτέας - : - Αετός Λιδορικίου
Φωκικός - : - Αστέρας Ιτέας
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΓΡΑΒΙΑΣ - : - Γλυφάδα Δωρίδας
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Γλυφάδα Δωρίδας - : - Φωκικός
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΓΡΑΒΙΑΣ - : - Ακαδημία Ποδ. Ιτέας
Αστέρας Ιτέας - : - Διαγόρας Πολυδρόσου
Ακαδημία ’94 - : - Ησαΐας Δεσφίνας
Απόλλων Ευπαλίου - : - Αετός Λιδορικίου
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αετός Λιδορικίου - : - Ησαΐας Δεσφίνας
Αστέρας Ιτέας - : - Ακαδημία ’94
Απόλλων Ευπαλίου - : - ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΓΡΑΒΙΑΣ
Διαγόρας Πολυδρόσου - : - Γλυφάδα Δωρίδας
Φωκικός - : - Ακαδημία Ποδ. Ιτέας