ΕΠΣ Φωκίδας - Α' Κατηγορία 2021-22
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/10/21,
16:00
Ακαδημία Ποδ. Ιτέας 5 : 2 Διαγόρας Πολυδρόσου
16/10/21,
16:00
Ησαΐας Δεσφίνας 3 : 0 Γλυφάδα Δωρίδας
Φωκικός 0 : 3 Αμφισσαϊκός 2006
17/10/21,
16:00
Αετός Λιδορικίου 1 : 3 Απόλλων Ευπαλίου
17/10/21,
16:00
Τολοφώνα Ερατεινής 0 : 7 Αστέρας Ιτέας
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αστέρας Ιτέας 3 : 0 Φωκικός
23/10/21,
16:00
Διαγόρας Πολυδρόσου 0 : 2 Αετός Λιδορικίου
23/10/21,
16:00
Ακαδημία ’94 0 : 3 Ησαΐας Δεσφίνας
23/10/21,
16:00
Απόλλων Ευπαλίου 6 : 0 Αμφισσαϊκός 2006
24/10/21,
16:00
Γλυφάδα Δωρίδας 2 : 0 Τολοφώνα Ερατεινής
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Φωκικός 0 : 3 Γλυφάδα Δωρίδας
30/10/21,
15:00
Απόλλων Ευπαλίου 5 : 0 Αστέρας Ιτέας
30/10/21,
15:00
Ησαΐας Δεσφίνας 3 : 0 Τολοφώνα Ερατεινής
30/10/21,
15:00
Αμφισσαϊκός 2006 3 : 1 Διαγόρας Πολυδρόσου
31/10/21,
15:00
Ακαδημία Ποδ. Ιτέας 1 : 1 Ακαδημία ’94
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Τολοφώνα Ερατεινής 3 : 0 Φωκικός
6/11/21,
15:00
Διαγόρας Πολυδρόσου 0 : 3 Αστέρας Ιτέας
6/11/21,
15:00
Ακαδημία ’94 2 : 2 Αετός Λιδορικίου
7/11/21,
15:00
Ακαδημία Ποδ. Ιτέας 0 : 4 Ησαΐας Δεσφίνας
7/11/21,
15:00
Γλυφάδα Δωρίδας 0 : 4 Απόλλων Ευπαλίου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ησαΐας Δεσφίνας 3 : 0 Φωκικός
13/11/21,
15:00
Αμφισσαϊκός 2006 2 : 2 Ακαδημία ’94
13/11/21,
15:00
Διαγόρας Πολυδρόσου 4 : 6 Γλυφάδα Δωρίδας
13/11/21,
15:00
Αετός Λιδορικίου 2 : 3 Ακαδημία Ποδ. Ιτέας
13/11/21,
15:00
Απόλλων Ευπαλίου 5 : 0 Τολοφώνα Ερατεινής
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Φωκικός 0 : 3 Απόλλων Ευπαλίου
20/11/21,
15:00
Ακαδημία Ποδ. Ιτέας 0 : 0 Αμφισσαϊκός 2006
20/11/21,
15:00
Αετός Λιδορικίου 0 : 0 Ησαΐας Δεσφίνας
20/11/21,
15:00
Ακαδημία ’94 4 : 4 Αστέρας Ιτέας
21/11/21,
15:00
Τολοφώνα Ερατεινής 0 : 0 Διαγόρας Πολυδρόσου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Διαγόρας Πολυδρόσου 3 : 0 Φωκικός
27/11/21,
15:00
Αμφισσαϊκός 2006 2 : 1 Αετός Λιδορικίου
27/11/21,
15:00
Αστέρας Ιτέας 3 : 0 Ακαδημία Ποδ. Ιτέας
27/11/21,
15:00
Ησαΐας Δεσφίνας 0 : 2 Απόλλων Ευπαλίου
28/11/21,
15:00
Γλυφάδα Δωρίδας 3 : 1 Ακαδημία ’94
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Απόλλων Ευπαλίου 3 : 0 Διαγόρας Πολυδρόσου
4/12/21,
15:00
Αμφισσαϊκός 2006 3 : 1 Ησαΐας Δεσφίνας
4/12/21,
15:00
Αετός Λιδορικίου 0 : 7 Αστέρας Ιτέας
4/12/21,
15:00
Ακαδημία Ποδ. Ιτέας 3 : 2 Γλυφάδα Δωρίδας
5/12/21,
15:00
Τολοφώνα Ερατεινής 0 : 4 Ακαδημία ’94
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ακαδημία ’94 3 : 0 Φωκικός
18/12/21,
15:00
Αστέρας Ιτέας 3 : 2 Αμφισσαϊκός 2006
19/12/21,
15:00
Τολοφώνα Ερατεινής 0 : 0 Ακαδημία Ποδ. Ιτέας
19/12/21,
15:00
Γλυφάδα Δωρίδας 2 : 1 Αετός Λιδορικίου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Φωκικός 0 : 3 Ακαδημία Ποδ. Ιτέας
22/1/22,
15:00
Αστέρας Ιτέας 4 : 2 Ησαΐας Δεσφίνας
22/1/22,
15:00
Αμφισσαϊκός 2006 2 : 2 Γλυφάδα Δωρίδας
23/1/22,
15:00
Απόλλων Ευπαλίου 8 : 0 Ακαδημία ’94
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/1/22,
15:00
Ησαΐας Δεσφίνας 2 : 0 Διαγόρας Πολυδρόσου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Φωκικός 0 : 3 Αετός Λιδορικίου
29/1/22,
15:00
Ακαδημία Ποδ. Ιτέας 0 : 4 Απόλλων Ευπαλίου
30/1/22,
15:00
Τολοφώνα Ερατεινής 1 : 3 Αμφισσαϊκός 2006
30/1/22,
15:00
Γλυφάδα Δωρίδας 0 : 3 Αστέρας Ιτέας
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/2/22,
15:45
Αετός Λιδορικίου 4 : 1 Τολοφώνα Ερατεινής
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αμφισσαϊκός 2006 3 : 0 Φωκικός
5/2/22,
15:00
Αστέρας Ιτέας 11 : 0 Τολοφώνα Ερατεινής
5/2/22,
15:00
Διαγόρας Πολυδρόσου 1 : 0 Ακαδημία Ποδ. Ιτέας
5/2/22,
15:00
Απόλλων Ευπαλίου 7 : 1 Αετός Λιδορικίου
6/2/22,
15:00
Γλυφάδα Δωρίδας 1 : 2 Ησαΐας Δεσφίνας
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/2/22,
15:30
Ακαδημία ’94 5 : 1 Διαγόρας Πολυδρόσου
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Φωκικός 0 : 3 Αστέρας Ιτέας
12/2/22,
15:00
Αετός Λιδορικίου 2 : 1 Διαγόρας Πολυδρόσου
12/2/22,
15:00
Αμφισσαϊκός 2006 1 : 1 Απόλλων Ευπαλίου
12/2/22,
15:00
Ησαΐας Δεσφίνας 1 : 1 Ακαδημία ’94
13/2/22,
15:00
Τολοφώνα Ερατεινής 0 : 4 Γλυφάδα Δωρίδας
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Γλυφάδα Δωρίδας 3 : 0 Φωκικός
19/2/22,
15:00
Αστέρας Ιτέας 0 : 3 Απόλλων Ευπαλίου
19/2/22,
15:00
Διαγόρας Πολυδρόσου 3 : 1 Αμφισσαϊκός 2006
20/2/22,
15:00
Τολοφώνα Ερατεινής 0 : 5 Ησαΐας Δεσφίνας
20/2/22,
15:00
Ακαδημία ’94 0 : 0 Ακαδημία Ποδ. Ιτέας
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Φωκικός 0 : 3 Τολοφώνα Ερατεινής
26/2/22,
15:00
Αετός Λιδορικίου 2 : 1 Ακαδημία ’94
26/2/22,
15:00
Ησαΐας Δεσφίνας 4 : 0 Ακαδημία Ποδ. Ιτέας
26/2/22,
15:00
Αστέρας Ιτέας 4 : 1 Διαγόρας Πολυδρόσου
27/2/22,
15:00
Απόλλων Ευπαλίου 7 : 0 Γλυφάδα Δωρίδας
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Φωκικός 0 : 3 Ησαΐας Δεσφίνας
5/3/22,
15:00
Γλυφάδα Δωρίδας 0 : 1 Διαγόρας Πολυδρόσου
5/3/22,
15:00
Ακαδημία Ποδ. Ιτέας 1 : 0 Αετός Λιδορικίου
5/3/22,
15:00
Τολοφώνα Ερατεινής 0 : 5 Απόλλων Ευπαλίου
5/3/22,
15:00
Ακαδημία ’94 0 : 2 Αμφισσαϊκός 2006
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Απόλλων Ευπαλίου 3 : 0 Φωκικός
12/3/22,
15:30
Διαγόρας Πολυδρόσου 1 : 0 Τολοφώνα Ερατεινής
12/3/22,
15:30
Αστέρας Ιτέας 7 : 0 Ακαδημία ’94
12/3/22,
15:30
Ησαΐας Δεσφίνας 2 : 2 Αετός Λιδορικίου
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Φωκικός 0 : 3 Διαγόρας Πολυδρόσου
19/3/22,
15:30
Ακαδημία Ποδ. Ιτέας 1 : 2 Αστέρας Ιτέας
19/3/22,
15:30
Απόλλων Ευπαλίου 2 : 0 Ησαΐας Δεσφίνας
19/3/22,
15:30
Ακαδημία ’94 3 : 4 Γλυφάδα Δωρίδας
20/3/22,
15:30
Αετός Λιδορικίου 0 : 2 Αμφισσαϊκός 2006
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/3/22,
15:30
Διαγόρας Πολυδρόσου 0 : 5 Απόλλων Ευπαλίου
26/3/22,
15:30
Αστέρας Ιτέας 4 : 0 Αετός Λιδορικίου
26/3/22,
15:30
Ακαδημία ’94 2 : 0 Τολοφώνα Ερατεινής
27/3/22,
15:30
Γλυφάδα Δωρίδας 4 : 2 Ακαδημία Ποδ. Ιτέας
27/3/22,
15:30
Ησαΐας Δεσφίνας 2 : 0 Αμφισσαϊκός 2006
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Φωκικός 0 : 3 Ακαδημία ’94
2/4/22,
16:30
Διαγόρας Πολυδρόσου 1 : 2 Ησαΐας Δεσφίνας
2/4/22,
16:30
Αμφισσαϊκός 2006 2 : 2 Αστέρας Ιτέας
2/4/22,
16:30
Αετός Λιδορικίου 2 : 1 Γλυφάδα Δωρίδας
3/4/22,
16:30
Ακαδημία Ποδ. Ιτέας 1 : 0 Τολοφώνα Ερατεινής
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ακαδημία Ποδ. Ιτέας 3 : 0 Φωκικός
9/4/22,
16:30
Τολοφώνα Ερατεινής 1 : 3 Αετός Λιδορικίου
9/4/22,
16:30
Ησαΐας Δεσφίνας 0 : 2 Αστέρας Ιτέας
9/4/22,
16:30
Γλυφάδα Δωρίδας 2 : 2 Αμφισσαϊκός 2006
9/4/22,
16:30
Ακαδημία ’94 1 : 6 Απόλλων Ευπαλίου
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/4/22,
16:30
Αμφισσαϊκός 2006 3 : 1 Ακαδημία Ποδ. Ιτέας
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αστέρας Ιτέας 3 : 0 Γλυφάδα Δωρίδας
Αετός Λιδορικίου 3 : 0 Φωκικός
16/4/22,
16:30
Αμφισσαϊκός 2006 5 : 1 Τολοφώνα Ερατεινής
16/4/22,
16:30
Απόλλων Ευπαλίου 6 : 0 Ακαδημία Ποδ. Ιτέας
16/4/22,
16:30
Διαγόρας Πολυδρόσου 3 : 3 Ακαδημία ’94