ΕΠΣ Αργολίδας - Α2' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2022-23
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - : - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - : - ΥΔΡΑ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - : - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ - : - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - : - ΠΡΟΙΤΟΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - : - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΡΟΙΤΟΣ - : - ΛΥΓΚΕΥΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - : - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ
ΥΔΡΑ - : - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ - : - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - : - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - : - ΠΡΟΙΤΟΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ - : - ΥΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - : - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - : - ΠΡΩΤΕΑΣ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - : - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - : - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΥΔΡΑ - : - ΠΡΟΙΤΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - : - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ
ΠΡΩΤΕΑΣ - : - ΛΥΓΚΕΥΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΛΥΓΚΕΥΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - : - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΠΡΟΙΤΟΣ - : - ΠΡΩΤΕΑΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - : - ΥΔΡΑ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - : - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - : - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - : - ΠΡΟΙΤΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - : - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ - : - ΥΔΡΑ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - : - ΛΥΓΚΕΥΣ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΥΔΡΑ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ - : - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - : - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΠΡΟΙΤΟΣ - : - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - : - ΛΥΓΚΕΥΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - : - ΥΔΡΑ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - : - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - : - ΠΡΟΙΤΟΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ - : - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - : - ΠΡΩΤΕΑΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΡΩΤΕΑΣ - : - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - : - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΥΔΡΑ - : - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - : - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - : - ΠΡΟΙΤΟΣ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - : - ΠΡΩΤΕΑΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ - : - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - : - ΥΔΡΑ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - : - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - : - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ
ΠΡΩΤΕΑΣ - : - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - : - ΛΥΓΚΕΥΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - : - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - : - ΠΡΟΙΤΟΣ