ΕΠΣ Καρδίτσας - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2020-21
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/10/20,
16:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου 5 : 0 Θεσσαλικός Γοργοβιτών
11/10/20,
16:00
Παλαμαϊκή 1 : 7 Ερμής Μαυραχάδων
11/10/20,
16:00
Δόξα Μάρκου 2 : 2 ΑΕ Καρποχωρίου
11/10/20,
16:00
Άρης Αγ. Παρασκευής 0 : 2 ΑΟ Μελισσοχωρίου
11/10/20,
16:00
Δόξα Αμπέλου 2 : 2 Αετός Καλλιφωνίου
11/10/20,
16:00
Αστέρας Βλοχού 1 : 0 Κένταυρος Ανάβρας
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/10/20,
16:00
ΑΟ Μυρίνης 3 : 0 Δόξα Μάρκου
18/10/20,
16:00
Ερμής Μαυραχάδων 1 : 1 Αστέρας Βλοχού
18/10/20,
16:00
ΑΟ Μελισσοχωρίου 1 : 2 Κένταυρος Ανάβρας
18/10/20,
16:00
ΑΕ Καρποχωρίου 0 : 0 Δόξα Αμπέλου
18/10/20,
16:00
Αετός Καλλιφωνίου 2 : 0 Παλαμαϊκή
18/10/20,
16:00
Θεσσαλικός Γοργοβιτών 1 : 2 Άρης Αγ. Παρασκευής
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/10/20,
15:00
Αστέρας Βλοχού 0 : 1 Αετός Καλλιφωνίου
25/10/20,
15:00
Δόξα Μάρκου 0 : 1 Δόξα Αμπέλου
25/10/20,
15:00
ΑΟ Μελισσοχωρίου 1 : 0 Ερμής Μαυραχάδων
25/10/20,
15:00
Κένταυρος Ανάβρας 4 : 1 Θεσσαλικός Γοργοβιτών
25/10/20,
15:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου 0 : 1 ΑΟ Μυρίνης
25/10/20,
15:00
Παλαμαϊκή 0 : 4 ΑΕ Καρποχωρίου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/11/20,
15:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου 3 : 1 Δόξα Μάρκου
1/11/20,
15:00
Αετός Καλλιφωνίου 2 : 7 ΑΟ Μελισσοχωρίου
1/11/20,
15:00
Δόξα Αμπέλου 4 : 0 Παλαμαϊκή
1/11/20,
15:00
Θεσσαλικός Γοργοβιτών 0 : 6 Ερμής Μαυραχάδων
1/11/20,
15:00
ΑΟ Μυρίνης 2 : 2 Άρης Αγ. Παρασκευής
1/11/20,
15:00
ΑΕ Καρποχωρίου 4 : 2 Αστέρας Βλοχού
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αστέρας Βλοχού - : - Δόξα Αμπέλου
Κένταυρος Ανάβρας - : - ΑΟ Μυρίνης
ΑΟ Μελισσοχωρίου - : - ΑΕ Καρποχωρίου
Δόξα Μάρκου - : - Παλαμαϊκή
Θεσσαλικός Γοργοβιτών - : - Αετός Καλλιφωνίου
Άρης Αγ. Παρασκευής - : - Αετός Αγ. Θεοδώρου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αετός Αγ. Θεοδώρου - : - Κένταυρος Ανάβρας
Δόξα Αμπέλου - : - ΑΟ Μελισσοχωρίου
Άρης Αγ. Παρασκευής - : - Δόξα Μάρκου
ΑΟ Μυρίνης - : - Ερμής Μαυραχάδων
Παλαμαϊκή - : - Αστέρας Βλοχού
ΑΕ Καρποχωρίου - : - Θεσσαλικός Γοργοβιτών
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Θεσσαλικός Γοργοβιτών - : - Δόξα Αμπέλου
Δόξα Μάρκου - : - Αστέρας Βλοχού
Αετός Καλλιφωνίου - : - ΑΟ Μυρίνης
Κένταυρος Ανάβρας - : - Άρης Αγ. Παρασκευής
ΑΟ Μελισσοχωρίου - : - Παλαμαϊκή
Ερμής Μαυραχάδων - : - Αετός Αγ. Θεοδώρου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κένταυρος Ανάβρας - : - Δόξα Μάρκου
Αετός Αγ. Θεοδώρου - : - Αετός Καλλιφωνίου
Αστέρας Βλοχού - : - ΑΟ Μελισσοχωρίου
ΑΟ Μυρίνης - : - ΑΕ Καρποχωρίου
Άρης Αγ. Παρασκευής - : - Ερμής Μαυραχάδων
Παλαμαϊκή - : - Θεσσαλικός Γοργοβιτών
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Θεσσαλικός Γοργοβιτών - : - Αστέρας Βλοχού
Αετός Καλλιφωνίου - : - Άρης Αγ. Παρασκευής
Δόξα Μάρκου - : - ΑΟ Μελισσοχωρίου
ΑΕ Καρποχωρίου - : - Αετός Αγ. Θεοδώρου
Δόξα Αμπέλου - : - ΑΟ Μυρίνης
Ερμής Μαυραχάδων - : - Κένταυρος Ανάβρας
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ερμής Μαυραχάδων - : - Δόξα Μάρκου
Παλαμαϊκή - : - ΑΟ Μυρίνης
ΑΟ Μελισσοχωρίου - : - Θεσσαλικός Γοργοβιτών
Αετός Αγ. Θεοδώρου - : - Δόξα Αμπέλου
Κένταυρος Ανάβρας - : - Αετός Καλλιφωνίου
Άρης Αγ. Παρασκευής - : - ΑΕ Καρποχωρίου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ Καρποχωρίου - : - Κένταυρος Ανάβρας
ΑΟ Μυρίνης - : - Αστέρας Βλοχού
Δόξα Μάρκου - : - Θεσσαλικός Γοργοβιτών
Δόξα Αμπέλου - : - Άρης Αγ. Παρασκευής
Αετός Καλλιφωνίου - : - Ερμής Μαυραχάδων
Παλαμαϊκή - : - Αετός Αγ. Θεοδώρου
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αετός Καλλιφωνίου - : - Δόξα Μάρκου
Αστέρας Βλοχού - : - Αετός Αγ. Θεοδώρου
Ερμής Μαυραχάδων - : - ΑΕ Καρποχωρίου
Άρης Αγ. Παρασκευής - : - Παλαμαϊκή
ΑΟ Μελισσοχωρίου - : - ΑΟ Μυρίνης
Κένταυρος Ανάβρας - : - Δόξα Αμπέλου
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Αμπέλου - : - Ερμής Μαυραχάδων
Αετός Αγ. Θεοδώρου - : - ΑΟ Μελισσοχωρίου
ΑΕ Καρποχωρίου - : - Αετός Καλλιφωνίου
Παλαμαϊκή - : - Κένταυρος Ανάβρας
ΑΟ Μυρίνης - : - Θεσσαλικός Γοργοβιτών
Αστέρας Βλοχού - : - Άρης Αγ. Παρασκευής