ΕΠΣ Καρδίτσας - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2020-21
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/10/20,
16:00
Δόξα Αμπέλου 2 : 2 Αετός Καλλιφωνίου
11/10/20,
16:00
Αστέρας Βλοχού 1 : 0 Κένταυρος Ανάβρας
11/10/20,
16:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου 5 : 0 Θεσσαλικός Γοργοβιτών
11/10/20,
16:00
Παλαμαϊκή 1 : 7 Ερμής Μαυραχάδων
11/10/20,
16:00
Δόξα Μάρκου 2 : 2 ΑΕ Καρποχωρίου
11/10/20,
16:00
Άρης Αγ. Παρασκευής 0 : 2 ΑΟ Μελισσοχωρίου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/10/20,
16:00
Θεσσαλικός Γοργοβιτών 1 : 2 Άρης Αγ. Παρασκευής
18/10/20,
16:00
Ερμής Μαυραχάδων 1 : 1 Αστέρας Βλοχού
18/10/20,
16:00
ΑΟ Μυρίνης 3 : 0 Δόξα Μάρκου
18/10/20,
16:00
ΑΟ Μελισσοχωρίου 1 : 2 Κένταυρος Ανάβρας
18/10/20,
16:00
ΑΕ Καρποχωρίου 0 : 0 Δόξα Αμπέλου
18/10/20,
16:00
Αετός Καλλιφωνίου 2 : 0 Παλαμαϊκή
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/10/20,
15:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου 0 : 1 ΑΟ Μυρίνης
25/10/20,
15:00
Παλαμαϊκή 0 : 4 ΑΕ Καρποχωρίου
25/10/20,
15:00
Αστέρας Βλοχού 0 : 1 Αετός Καλλιφωνίου
25/10/20,
15:00
Δόξα Μάρκου 0 : 1 Δόξα Αμπέλου
25/10/20,
15:00
ΑΟ Μελισσοχωρίου 1 : 0 Ερμής Μαυραχάδων
25/10/20,
15:00
Κένταυρος Ανάβρας 4 : 1 Θεσσαλικός Γοργοβιτών
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/11/20,
15:00
ΑΕ Καρποχωρίου - : - Αστέρας Βλοχού
1/11/20,
15:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου - : - Δόξα Μάρκου
1/11/20,
15:00
Αετός Καλλιφωνίου - : - ΑΟ Μελισσοχωρίου
1/11/20,
15:00
Δόξα Αμπέλου - : - Παλαμαϊκή
1/11/20,
15:00
Θεσσαλικός Γοργοβιτών - : - Ερμής Μαυραχάδων
1/11/20,
15:00
ΑΟ Μυρίνης - : - Άρης Αγ. Παρασκευής
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/11/20,
15:00
Άρης Αγ. Παρασκευής - : - Αετός Αγ. Θεοδώρου
8/11/20,
15:00
Θεσσαλικός Γοργοβιτών - : - Αετός Καλλιφωνίου
8/11/20,
15:00
Αστέρας Βλοχού - : - Δόξα Αμπέλου
8/11/20,
15:00
Κένταυρος Ανάβρας - : - ΑΟ Μυρίνης
8/11/20,
15:00
Δόξα Μάρκου - : - Παλαμαϊκή
8/11/20,
15:00
ΑΟ Μελισσοχωρίου - : - ΑΕ Καρποχωρίου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/11/20,
15:00
ΑΕ Καρποχωρίου - : - Θεσσαλικός Γοργοβιτών
15/11/20,
15:00
Παλαμαϊκή - : - Αστέρας Βλοχού
15/11/20,
15:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου - : - Κένταυρος Ανάβρας
15/11/20,
15:00
Δόξα Αμπέλου - : - ΑΟ Μελισσοχωρίου
15/11/20,
15:00
Άρης Αγ. Παρασκευής - : - Δόξα Μάρκου
15/11/20,
15:00
ΑΟ Μυρίνης - : - Ερμής Μαυραχάδων
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/11/20,
15:00
Ερμής Μαυραχάδων - : - Αετός Αγ. Θεοδώρου
22/11/20,
15:00
Δόξα Μάρκου - : - Αστέρας Βλοχού
22/11/20,
15:00
Θεσσαλικός Γοργοβιτών - : - Δόξα Αμπέλου
22/11/20,
15:00
Κένταυρος Ανάβρας - : - Άρης Αγ. Παρασκευής
22/11/20,
15:00
Αετός Καλλιφωνίου - : - ΑΟ Μυρίνης
22/11/20,
15:00
ΑΟ Μελισσοχωρίου - : - Παλαμαϊκή
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/11/20,
15:00
Παλαμαϊκή - : - Θεσσαλικός Γοργοβιτών
29/11/20,
15:00
Κένταυρος Ανάβρας - : - Δόξα Μάρκου
29/11/20,
15:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου - : - Αετός Καλλιφωνίου
29/11/20,
15:00
Αστέρας Βλοχού - : - ΑΟ Μελισσοχωρίου
29/11/20,
15:00
ΑΟ Μυρίνης - : - ΑΕ Καρποχωρίου
29/11/20,
15:00
Άρης Αγ. Παρασκευής - : - Ερμής Μαυραχάδων
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/12/20,
15:00
Δόξα Αμπέλου - : - ΑΟ Μυρίνης
6/12/20,
15:00
Ερμής Μαυραχάδων - : - Κένταυρος Ανάβρας
6/12/20,
15:00
Θεσσαλικός Γοργοβιτών - : - Αστέρας Βλοχού
6/12/20,
15:00
Αετός Καλλιφωνίου - : - Άρης Αγ. Παρασκευής
6/12/20,
15:00
ΑΕ Καρποχωρίου - : - Αετός Αγ. Θεοδώρου
6/12/20,
15:00
Δόξα Μάρκου - : - ΑΟ Μελισσοχωρίου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/12/20,
15:00
Άρης Αγ. Παρασκευής - : - ΑΕ Καρποχωρίου
13/12/20,
15:00
Ερμής Μαυραχάδων - : - Δόξα Μάρκου
13/12/20,
15:00
Παλαμαϊκή - : - ΑΟ Μυρίνης
13/12/20,
15:00
ΑΟ Μελισσοχωρίου - : - Θεσσαλικός Γοργοβιτών
13/12/20,
15:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου - : - Δόξα Αμπέλου
13/12/20,
15:00
Κένταυρος Ανάβρας - : - Αετός Καλλιφωνίου
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κένταυρος Ανάβρας - : - Δόξα Αμπέλου
Αετός Καλλιφωνίου - : - Δόξα Μάρκου
Αστέρας Βλοχού - : - Αετός Αγ. Θεοδώρου
Ερμής Μαυραχάδων - : - ΑΕ Καρποχωρίου
Άρης Αγ. Παρασκευής - : - Παλαμαϊκή
ΑΟ Μελισσοχωρίου - : - ΑΟ Μυρίνης
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/12/20,
15:00
Αετός Καλλιφωνίου - : - Ερμής Μαυραχάδων
20/12/20,
15:00
Παλαμαϊκή - : - Αετός Αγ. Θεοδώρου
20/12/20,
15:00
ΑΕ Καρποχωρίου - : - Κένταυρος Ανάβρας
20/12/20,
15:00
ΑΟ Μυρίνης - : - Αστέρας Βλοχού
20/12/20,
15:00
Δόξα Μάρκου - : - Θεσσαλικός Γοργοβιτών
20/12/20,
15:00
Δόξα Αμπέλου - : - Άρης Αγ. Παρασκευής
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Μυρίνης - : - Θεσσαλικός Γοργοβιτών
Αστέρας Βλοχού - : - Άρης Αγ. Παρασκευής
Δόξα Αμπέλου - : - Ερμής Μαυραχάδων
Αετός Αγ. Θεοδώρου - : - ΑΟ Μελισσοχωρίου
ΑΕ Καρποχωρίου - : - Αετός Καλλιφωνίου
Παλαμαϊκή - : - Κένταυρος Ανάβρας