ΕΠΣ Ξάνθης - Β' Κατηγορία 2021-22
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/9/21,
17:00
Δόξα Σταυρούπολης 2 : 0 Σμίνθη Ξάνθης
26/9/21,
17:00
Εχίνος Σπορ 2 : 0 Εθνικός Κιμμερίων
26/9/21,
17:00
Δόξα Μυρωδάτου 1 : 3 Ασπίς Πηγαδίων
26/9/21,
17:00
Άτλας Σελίνου 3 : 1 Ατρόμητος Χρύσας
26/9/21,
17:00
Αναγέννηση Π. Χρύσας 0 : 0 ΑΠΟΞ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/10/21,
16:00
Αετός Γοργόνας 1 : 3 Δόξα Μυρωδάτου
3/10/21,
16:00
Εθνικός Κιμμερίων 4 : 0 Σμίνθη Ξάνθης
3/10/21,
16:00
Ασπίς Πηγαδίων 2 : 1 Άτλας Σελίνου
3/10/21,
16:00
Ατρόμητος Χρύσας 0 : 1 Δόξα Σταυρούπολης
3/10/21,
16:00
ΑΠΟΞ 7 : 2 Εχίνος Σπορ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/10/21,
16:30
Αναγέννηση Π. Χρύσας 1 : 0 Αετός Γοργόνας
10/10/21,
16:30
Δόξα Σταυρούπολης 0 : 0 Ασπίς Πηγαδίων
10/10/21,
16:30
Εθνικός Κιμμερίων 1 : 3 Ατρόμητος Χρύσας
10/10/21,
16:30
Δόξα Μυρωδάτου 0 : 1 Άτλας Σελίνου
10/10/21,
16:30
Σμίνθη Ξάνθης 0 : 5 ΑΠΟΞ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/10/21,
15:00
Αετός Γοργόνας 3 : 1 Εχίνος Σπορ
24/10/21,
15:00
Ασπίς Πηγαδίων 2 : 2 Εθνικός Κιμμερίων
24/10/21,
15:00
Αναγέννηση Π. Χρύσας 2 : 1 Δόξα Μυρωδάτου
24/10/21,
15:00
ΑΠΟΞ 2 : 1 Ατρόμητος Χρύσας
24/10/21,
15:00
Άτλας Σελίνου 2 : 0 Δόξα Σταυρούπολης
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
31/10/21,
15:00
Σμίνθη Ξάνθης 0 : 5 Αετός Γοργόνας
31/10/21,
15:00
ΑΠΟΞ 1 : 3 Ασπίς Πηγαδίων
31/10/21,
15:00
Δόξα Μυρωδάτου 0 : 0 Δόξα Σταυρούπολης
31/10/21,
15:00
Εθνικός Κιμμερίων 3 : 1 Άτλας Σελίνου
31/10/21,
15:00
Εχίνος Σπορ 2 : 3 Αναγέννηση Π. Χρύσας
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/11/21,
15:00
Εχίνος Σπορ 2 : 0 Δόξα Μυρωδάτου
7/11/21,
15:00
Αετός Γοργόνας 1 : 4 Ατρόμητος Χρύσας
7/11/21,
15:00
Δόξα Σταυρούπολης 4 : 1 Εθνικός Κιμμερίων
7/11/21,
15:00
Αναγέννηση Π. Χρύσας 3 : 1 Σμίνθη Ξάνθης
7/11/21,
15:00
Άτλας Σελίνου 1 : 0 ΑΠΟΞ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/11/21,
15:00
Σμίνθη Ξάνθης 0 : 2 Εχίνος Σπορ
14/11/21,
15:00
ΑΠΟΞ 3 : 2 Δόξα Σταυρούπολης
14/11/21,
15:00
Ατρόμητος Χρύσας 3 : 1 Αναγέννηση Π. Χρύσας
14/11/21,
15:00
Δόξα Μυρωδάτου 1 : 5 Εθνικός Κιμμερίων
14/11/21,
15:00
Ασπίς Πηγαδίων 2 : 0 Αετός Γοργόνας
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/11/21,
15:00
Εχίνος Σπορ 1 : 3 Ατρόμητος Χρύσας
21/11/21,
15:00
Αναγέννηση Π. Χρύσας 1 : 1 Ασπίς Πηγαδίων
21/11/21,
15:00
Σμίνθη Ξάνθης 1 : 1 Δόξα Μυρωδάτου
21/11/21,
15:00
Άτλας Σελίνου 0 : 1 Αετός Γοργόνας
21/11/21,
15:00
Εθνικός Κιμμερίων 1 : 2 ΑΠΟΞ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/11/21,
15:00
Αετός Γοργόνας 0 : 1 Δόξα Σταυρούπολης
28/11/21,
15:00
Δόξα Μυρωδάτου 1 : 2 ΑΠΟΞ
28/11/21,
15:00
Άτλας Σελίνου 1 : 1 Αναγέννηση Π. Χρύσας
28/11/21,
15:00
Ατρόμητος Χρύσας 5 : 1 Σμίνθη Ξάνθης
28/11/21,
15:00
Ασπίς Πηγαδίων 2 : 2 Εχίνος Σπορ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/12/21,
15:00
Ατρόμητος Χρύσας 3 : 0 Δόξα Μυρωδάτου
5/12/21,
15:00
Δόξα Σταυρούπολης 1 : 1 Αναγέννηση Π. Χρύσας
5/12/21,
15:00
Σμίνθη Ξάνθης 0 : 3 Ασπίς Πηγαδίων
5/12/21,
15:00
Εθνικός Κιμμερίων 2 : 4 Αετός Γοργόνας
5/12/21,
15:00
Εχίνος Σπορ 5 : 5 Άτλας Σελίνου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/12/21,
15:00
Αετός Γοργόνας - : - ΑΠΟΞ
12/12/21,
15:00
Άτλας Σελίνου - : - Σμίνθη Ξάνθης
12/12/21,
15:00
Αναγέννηση Π. Χρύσας - : - Εθνικός Κιμμερίων
12/12/21,
15:00
Ασπίς Πηγαδίων - : - Ατρόμητος Χρύσας
12/12/21,
15:00
Δόξα Σταυρούπολης - : - Εχίνος Σπορ