Γ' Εθνική - 2ος Όμιλος 2021-22
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - : - ΑΕ Λευκίμμης
ΟΦΑΜ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων - : - Μακεδονικός
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - : - ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - : - Εδεσσαϊκός
ΑΣ Γιαννιτσά - : - ΚΤΗΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - : - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - : - ΑΣ Γιαννιτσά
Μακεδονικός - : - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΚΤΗΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ - : - ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Εδεσσαϊκός - : - ΟΦΑΜ
ΑΕ Λευκίμμης - : - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - : - Μακεδονικός
ΑΣ Γιαννιτσά - : - Εδεσσαϊκός
ΚΤΗΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ - : - ΑΕ Λευκίμμης
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων - : - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΟΦΑΜ - : - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΟΦΑΜ - : - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Εδεσσαϊκός - : - ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - : - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - : - ΑΕ Λευκίμμης
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - : - ΑΣ Γιαννιτσά
Μακεδονικός - : - ΚΤΗΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΚΤΗΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ - : - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ - : - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων - : - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - : - Μακεδονικός
ΑΣ Γιαννιτσά - : - ΟΦΑΜ
ΑΕ Λευκίμμης - : - Εδεσσαϊκός
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣ Γιαννιτσά - : - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - : - ΑΕ Λευκίμμης
Μακεδονικός - : - Εδεσσαϊκός
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - : - ΚΤΗΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΟΦΑΜ - : - ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - : - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΕ Λευκίμμης - : - ΟΦΑΜ
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων - : - ΚΤΗΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
Εδεσσαϊκός - : - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ - : - ΑΣ Γιαννιτσά
Μακεδονικός - : - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ - : - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
ΟΦΑΜ - : - Μακεδονικός
ΚΤΗΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - : - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
ΑΣ Γιαννιτσά - : - ΑΕ Λευκίμμης
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - : - Εδεσσαϊκός
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Εδεσσαϊκός - : - ΚΤΗΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
Μακεδονικός - : - ΑΣ Γιαννιτσά
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων - : - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - : - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΕ Λευκίμμης - : - ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - : - ΟΦΑΜ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣ Γιαννιτσά - : - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΑΕ Λευκίμμης - : - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - : - ΟΦΑΜ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - : - Εδεσσαϊκός
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ - : - Μακεδονικός
ΚΤΗΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ - : - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - : - ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Εδεσσαϊκός - : - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
ΟΦΑΜ - : - ΚΤΗΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
Μακεδονικός - : - ΑΕ Λευκίμμης
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - : - ΑΣ Γιαννιτσά