ΕΠΣ Αθηνών - Γ' Κατηγορία 3ος Όμιλος 2020-21
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/9/20,
16:30
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 3 : 2 ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
27/9/20,
10:00
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - : - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
27/9/20,
11:00
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - : - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
27/9/20,
16:30
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - : - ΑΦΟΒΟΣ
27/9/20,
16:30
ΜΑΡΟΥΣΙ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
27/9/20,
16:30
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - : - ΛΕΟΝΤΕΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΦΟΒΟΣ - : - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ - : - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΛΑΤΩΝ - : - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - : - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - : - ΜΑΡΟΥΣΙ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - : - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - : - ΑΦΟΒΟΣ
ΜΑΡΟΥΣΙ - : - ΛΕΟΝΤΕΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - : - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - : - ΠΛΑΤΩΝ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - : - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - : - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - : - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΛΑΤΩΝ - : - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΕΟΝΤΕΣ - : - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - : - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - : - ΛΕΟΝΤΕΣ
ΑΦΟΒΟΣ - : - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΜΑΡΟΥΣΙ - : - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - : - ΠΛΑΤΩΝ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - : - ΑΦΟΒΟΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - : - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - : - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΠΛΑΤΩΝ - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΕΟΝΤΕΣ - : - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - : - ΜΑΡΟΥΣΙ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΛΕΟΝΤΕΣ - : - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - : - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - : - ΑΦΟΒΟΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - : - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - : - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΠΛΑΤΩΝ - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - : - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - : - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΠΛΑΤΩΝ - : - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ - : - ΑΦΟΒΟΣ
ΜΑΡΟΥΣΙ - : - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - : - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - : - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - : - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - : - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - : - ΛΕΟΝΤΕΣ
ΑΦΟΒΟΣ - : - ΠΛΑΤΩΝ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΛΕΟΝΤΕΣ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - : - ΑΦΟΒΟΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΛΑΤΩΝ - : - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΜΑΡΟΥΣΙ - : - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - : - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - : - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΦΟΒΟΣ - : - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - : - ΛΕΟΝΤΕΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - : - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - : - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - : - ΠΛΑΤΩΝ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - : - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - : - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΠΛΑΤΩΝ - : - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΜΑΡΟΥΣΙ - : - ΑΦΟΒΟΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - : - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - : - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - : - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - : - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΑΦΟΒΟΣ - : - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΛΕΟΝΤΕΣ - : - ΠΛΑΤΩΝ