ΕΠΣ Αθηνών - Γ' Κατηγορία 3ος Όμιλος 2022-23
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/10/22,
16:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 5 : 2 ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
22/10/22,
16:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1 : 1 ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
22/10/22,
16:00
ΤΑΤΑΥΛΑ 1 : 2 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
23/10/22,
11:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 1 : 3 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
23/10/22,
11:15
ΠΛΑΤΩΝ 5 : 0 ΑΦΟΒΟΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/11/22,
15:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 : 2 ΤΑΤΑΥΛΑ
5/11/22,
15:00
ΑΦΟΒΟΣ 0 : 8 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
6/11/22,
11:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 : 3 ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
6/11/22,
12:15
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 0 : 0 ΠΛΑΤΩΝ
6/11/22,
15:00
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 0 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/11/22,
15:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1 : 0 ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
13/11/22,
11:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 1 : 2 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
13/11/22,
12:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 0 : 0 ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
13/11/22,
15:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 : 0 ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
13/11/22,
15:00
ΤΑΤΑΥΛΑ 11 : 0 ΑΦΟΒΟΣ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/11/22,
15:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 : 2 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
19/11/22,
15:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 3 : 5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
20/11/22,
09:30
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 2 : 1 ΤΑΤΑΥΛΑ
20/11/22,
12:30
ΑΦΟΒΟΣ 0 : 9 ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
20/11/22,
15:30
ΠΛΑΤΩΝ 2 : 2 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/11/22,
15:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 : 0 ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
27/11/22,
11:00
ΤΑΤΑΥΛΑ 2 : 1 ΠΛΑΤΩΝ
27/11/22,
11:00
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 0 : 2 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
27/11/22,
11:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 8 : 2 ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
27/11/22,
11:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 3 : 0 ΑΦΟΒΟΣ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/12/22,
15:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2 : 0 ΤΑΤΑΥΛΑ
3/12/22,
15:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0 : 1 ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
4/12/22,
09:30
ΑΦΟΒΟΣ 0 : 11 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
4/12/22,
12:15
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 2 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
4/12/22,
12:30
ΠΛΑΤΩΝ 2 : 4 ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/12/22,
15:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 : 0 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
11/12/22,
11:00
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 10 : 0 ΑΦΟΒΟΣ
11/12/22,
11:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 4 : 3 ΠΛΑΤΩΝ
11/12/22,
12:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2 : 2 ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
11/12/22,
15:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3 : 1 ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/12/22,
15:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
18/12/22,
09:00
ΑΦΟΒΟΣ 3 : 11 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
18/12/22,
09:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 1 : 1 ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
18/12/22,
15:00
ΤΑΤΑΥΛΑ 0 : 4 ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
18/12/22,
15:00
ΠΛΑΤΩΝ 1 : 1 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/1/23,
15:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 5 : 0 ΑΦΟΒΟΣ
14/1/23,
15:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 : 0 ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
15/1/23,
11:00
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 1 : 3 ΠΛΑΤΩΝ
15/1/23,
11:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 1 : 2 ΤΑΤΑΥΛΑ
15/1/23,
11:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 0 : 0 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/1/23,
15:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2 : 2 ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
21/1/23,
15:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
22/1/23,
12:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 4 : 0 ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
22/1/23,
15:00
ΠΛΑΤΩΝ 2 : 2 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
22/1/23,
15:00
ΤΑΤΑΥΛΑ 0 : 1 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/1/23,
15:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 : 3 ΠΛΑΤΩΝ
28/1/23,
15:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 : 0 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
28/1/23,
15:00
ΑΦΟΒΟΣ 0 : 8 ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
29/1/23,
11:00
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 5 : 3 ΤΑΤΑΥΛΑ
29/1/23,
15:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 8 : 1 ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/2/23,
15:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0 : 1 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
5/2/23,
11:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 : 1 ΤΑΤΑΥΛΑ
5/2/23,
11:00
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 0 : 0 ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
5/2/23,
15:00
ΑΦΟΒΟΣ 0 : 10 ΠΛΑΤΩΝ
5/2/23,
15:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - : - ΑΦΟΒΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - : - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΠΛΑΤΩΝ - : - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΑΤΑΥΛΑ - : - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - : - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΦΟΒΟΣ - : - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - : - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - : - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - : - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΑΦΟΒΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - : - ΠΛΑΤΩΝ
ΤΑΤΑΥΛΑ - : - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - : - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - : - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - : - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΦΟΒΟΣ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΛΑΤΩΝ - : - ΤΑΤΑΥΛΑ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΠΛΑΤΩΝ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - : - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - : - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - : - ΑΦΟΒΟΣ
ΤΑΤΑΥΛΑ - : - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - : - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΛΑΤΩΝ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - : - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - : - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΦΟΒΟΣ - : - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - : - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - : - ΠΛΑΤΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΑΦΟΒΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - : - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΦΟΒΟΣ - : - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - : - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΑΤΑΥΛΑ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - : - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΠΛΑΤΩΝ - : - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΠΛΑΤΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - : - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - : - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - : - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - : - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - : - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΑΤΑΥΛΑ - : - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - : - ΑΦΟΒΟΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΠΛΑΤΩΝ - : - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ