ΕΠΣ Κιλκίς- A' Κατηγορία Δυτικός Όμιλος 2020-21
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/10/20,
16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους 0 : 2 ΠΑΙΩΝ Τούμπας
11/10/20,
16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης 1 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
11/10/20,
16:00
ΔΟΞΑ Π. Γυναικοκάστρου 0 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου
11/10/20,
16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Λιβαδίων 2 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου
11/10/20,
16:00
ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου 4 : 1 ΑΙΑΣ Πολυκάστρου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/10/20,
16:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου 2 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ
18/10/20,
16:00
ΑΙΑΣ Πολυκάστρου 4 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Λιβαδίων
18/10/20,
16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου 1 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους
18/10/20,
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου 1 : 1 ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου
18/10/20,
16:00
ΠΑΙΩΝ Τούμπας 2 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/10/20,
15:00
ΔΟΞΑ Π. Γυναικοκάστρου 1 : 5 ΠΑΙΩΝ Τούμπας
25/10/20,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου 3 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου
25/10/20,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ 3 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους
25/10/20,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης 4 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου
25/10/20,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Λιβαδίων 2 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΙΩΝ Τούμπας - : - ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Λιβαδίων
ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου - : - ΔΟΞΑ Π. Γυναικοκάστρου
ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους - : - ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης - : - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου - : - ΑΙΑΣ Πολυκάστρου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΟΞΑ Π. Γυναικοκάστρου - : - ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Λιβαδίων - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ - : - ΠΑΙΩΝ Τούμπας
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου - : - ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου
ΑΙΑΣ Πολυκάστρου - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΙΩΝ Τούμπας - : - ΑΙΑΣ Πολυκάστρου
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης - : - ΔΟΞΑ Π. Γυναικοκάστρου
ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους - : - ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Λιβαδίων
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου - : - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου - : - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΙΑΣ Πολυκάστρου - : - ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου - : - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου
ΔΟΞΑ Π. Γυναικοκάστρου - : - ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Λιβαδίων - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου - : - ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Λιβαδίων
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ - : - ΔΟΞΑ Π. Γυναικοκάστρου
ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου - : - ΑΙΑΣ Πολυκάστρου
ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου - : - ΠΑΙΩΝ Τούμπας
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου - : - ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ - : - ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Λιβαδίων
ΠΑΙΩΝ Τούμπας - : - ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου
ΔΟΞΑ Π. Γυναικοκάστρου - : - ΑΙΑΣ Πολυκάστρου
ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου - : - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΙΑΣ Πολυκάστρου - : - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου - : - ΔΟΞΑ Π. Γυναικοκάστρου
ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους - : - ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου
ΠΑΙΩΝ Τούμπας - : - ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου - : - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
ΑΙΑΣ Πολυκάστρου - : - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου - : - ΠΑΙΩΝ Τούμπας
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Λιβαδίων - : - ΔΟΞΑ Π. Γυναικοκάστρου