ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2020-21
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ - : - ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ - : - ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ - : - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ - : - ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ - : - ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - : - ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ - : - ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ
ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - : - ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ - : - ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - : - ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ - : - ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ - : - ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - : - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ - : - ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ
ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ - : - ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ - : - ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ - : - ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ - : - ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - : - ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ - : - ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ - : - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ - : - ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ - : - ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ - : - ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ - : - ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ - : - ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ
ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ - : - ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ - : - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - : - ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ - : - ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - : - ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ - : - ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ - : - ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ - : - ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - : - ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ - : - ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ - : - ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ - : - ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ - : - ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - : - ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ - : - ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ - : - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ - : - ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - : - ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ
ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ - : - ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ