ΕΠΣ Μακεδονίας - Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2021-22
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/10/21,
16:30
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 7 : 0 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
24/10/21,
11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
24/10/21,
11:00
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 2 : 2 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
24/10/21,
11:30
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 : 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/10/21,
15:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 : 4 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
30/10/21,
16:00
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 3 : 4 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
30/10/21,
16:00
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 0 : 2 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
30/10/21,
16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 : 2 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/11/21,
11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 : 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
6/11/21,
15:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 : 4 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
6/11/21,
15:00
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 5 : 1 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
7/11/21,
15:00
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 : 0 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/11/21,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 : 2 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
14/11/21,
11:00
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 2 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
14/11/21,
15:00
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 2 : 1 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
14/11/21,
15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 : 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/11/21,
15:00
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 3 : 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
20/11/21,
15:00
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
21/11/21,
10:30
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 1 : 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
21/11/21,
13:15
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 : 2 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/11/21,
15:00
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 : 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
28/11/21,
11:00
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 5 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
28/11/21,
11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 : 2 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
28/11/21,
15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 4 : 0 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/12/21,
15:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 : 7 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
4/12/21,
15:00
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 1 : 4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
5/12/21,
11:00
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 1 : 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
5/12/21,
15:00
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 1 : 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/12/21,
15:00
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 : 3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
11/12/21,
15:00
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 : 2 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
11/12/21,
15:00
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 4 : 2 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
12/12/21,
11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 : 5 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/12/21,
15:00
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
19/12/21,
11:00
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 3 : 0 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
19/12/21,
11:00
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 3 : 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
19/12/21,
15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 6 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/1/22,
15:30
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 : 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
29/1/22,
15:30
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 0 : 3 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
30/1/22,
10:30
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 0 : 2 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
30/1/22,
11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 : 4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/2/22,
15:30
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 5 : 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
5/2/22,
15:30
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 : 1 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
5/2/22,
15:30
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 : 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
6/2/22,
11:00
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 5 : 1 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/2/22,
15:30
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 2 : 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
13/2/22,
11:00
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 0 : 5 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
13/2/22,
11:00
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 0 : 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
13/2/22,
15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/2/22,
15:30
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 : 3 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
19/2/22,
15:30
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 4 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
19/2/22,
15:30
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 : 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
20/2/22,
11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 2 : 1 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/2/22,
11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 : 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
6/3/22,
16:00
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 4 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
6/3/22,
16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 : 1 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
6/3/22,
16:00
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 : 2 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/3/22,
16:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 : 7 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
13/3/22,
16:00
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 : 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
13/3/22,
16:00
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 1 : 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
13/3/22,
16:00
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 2 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/3/22,
16:00
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 8 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
19/3/22,
16:00
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 : 1 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
19/3/22,
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 : 1 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
19/3/22,
16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 : 1 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/3/22,
16:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 : 3 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
26/3/22,
16:30
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 0 : 5 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
26/3/22,
16:30
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 0 : 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
26/3/22,
16:30
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 5 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/4/22,
17:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 : 4 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
2/4/22,
17:00
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 2 : 0 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
2/4/22,
17:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 5 : 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
3/4/22,
11:00
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 : 2 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ