ΕΠΣ Ηρακλείου - Α2' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2020-21
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/10/20,
16:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 2 : 0 ΡΟΥΒΑΣ
11/10/20,
16:00
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1 : 1 ΟΦΑΜ
11/10/20,
16:00
ΤΥΛΙΣΟΣ 3 : 1 Ε.Γ.Ο.Η
11/10/20,
16:00
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ 4 : 3 ΦΑΙΣΤΟΣ
11/10/20,
16:00
ΡΑΥΚΟΣ 2 : 4 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
11/10/20,
16:00
ΑΣΙΤΕΣ 3 : 1 ΑΣΗΜΙ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/10/20,
16:45
ΦΑΙΣΤΟΣ 1 : 0 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18/10/20,
16:00
ΟΦΑΜ 5 : 0 ΡΑΥΚΟΣ
18/10/20,
16:00
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ 3 : 1 Ε.Γ.Ο.Η
18/10/20,
16:00
ΑΣΗΜΙ 4 : 0 ΤΥΛΙΣΟΣ
18/10/20,
16:00
ΡΟΥΒΑΣ 0 : 0 ΑΣΙΤΕΣ
18/10/20,
16:00
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ 1 : 0 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/10/20,
15:30
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 2 : 2 ΑΣΙΤΕΣ
25/10/20,
15:30
ΡΑΥΚΟΣ 3 : 0 ΦΑΙΣΤΟΣ
25/10/20,
15:30
Ε.Γ.Ο.Η 0 : 1 ΟΦΑΜ
25/10/20,
15:30
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ 2 : 1 ΑΣΗΜΙ
25/10/20,
15:30
ΤΥΛΙΣΟΣ 1 : 3 ΡΟΥΒΑΣ
25/10/20,
19:00
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1 : 1 ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/11/20,
12:00
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ 5 : 1 ΡΑΥΚΟΣ
1/11/20,
15:00
ΑΣΙΤΕΣ 3 : 2 ΤΥΛΙΣΟΣ
1/11/20,
15:00
ΦΑΙΣΤΟΣ 1 : 0 Ε.Γ.Ο.Η
1/11/20,
15:00
ΡΟΥΒΑΣ 1 : 2 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
1/11/20,
15:00
ΟΦΑΜ 1 : 2 ΑΣΗΜΙ
1/11/20,
15:00
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1 : 1 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣΗΜΙ - : - ΦΑΙΣΤΟΣ
Ε.Γ.Ο.Η - : - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
ΟΦΑΜ - : - ΡΟΥΒΑΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - : - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΡΑΥΚΟΣ - : - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - : - ΑΣΙΤΕΣ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - : - ΑΣΗΜΙ
ΡΟΥΒΑΣ - : - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΤΥΛΙΣΟΣ - : - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
ΡΑΥΚΟΣ - : - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - : - Ε.Γ.Ο.Η
ΑΣΙΤΕΣ - : - ΟΦΑΜ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣΗΜΙ - : - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - : - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
ΟΦΑΜ - : - ΤΥΛΙΣΟΣ
Ε.Γ.Ο.Η - : - ΡΑΥΚΟΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - : - ΑΣΙΤΕΣ
ΡΟΥΒΑΣ - : - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΤΥΛΙΣΟΣ - : - ΦΑΙΣΤΟΣ
Ε.Γ.Ο.Η - : - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - : - ΡΟΥΒΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - : - ΟΦΑΜ
ΑΣΙΤΕΣ - : - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
ΡΑΥΚΟΣ - : - ΑΣΗΜΙ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣΗΜΙ - : - Ε.Γ.Ο.Η
ΑΣΙΤΕΣ - : - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - : - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
ΡΟΥΒΑΣ - : - ΡΑΥΚΟΣ
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - : - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - : - ΟΦΑΜ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - : - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
ΑΣΗΜΙ - : - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΡΑΥΚΟΣ - : - ΑΣΙΤΕΣ
ΟΦΑΜ - : - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΤΥΛΙΣΟΣ - : - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ε.Γ.Ο.Η - : - ΡΟΥΒΑΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΡΟΥΒΑΣ - : - ΑΣΗΜΙ
ΤΥΛΙΣΟΣ - : - ΡΑΥΚΟΣ
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - : - ΟΦΑΜ
ΑΣΙΤΕΣ - : - Ε.Γ.Ο.Η
ΦΑΙΣΤΟΣ - : - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - : - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ