ΕΠΣ Θράκης - Α' Κατηγορία 2020-21
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/10/20,
16:00
Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου 0 : 0 Δόξα Προσκυνητών
10/10/20,
16:00
Αετός Μίσχου 0 : 1 Νέος Ρωμά
10/10/20,
16:00
Ατσάλι Αρχοντικών 1 : 0 Αναγέννηση Παγουρίων
10/10/20,
16:00
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων 0 : 6 Πανθρακικός
10/10/20,
16:00
ΠΑΟΚ Κοσμίου 4 : 1 Ένωση Ασωμάτων
10/10/20,
16:00
Δόξα Σώστη 0 : 3 Δόξα Γρατινής
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Νέος Ρωμά 0 : 3 Δόξα Σώστη
17/10/20,
16:00
Δόξα Γρατινής 4 : 0 Ατσάλι Αρχοντικών
17/10/20,
16:00
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων 3 : 1 Αετός Μίσχου
17/10/20,
16:00
Δόξα Προσκυνητών 0 : 2 ΠΑΟΚ Κοσμίου
17/10/20,
16:00
Ένωση Ασωμάτων 2 : 2 Αναγέννηση Παγουρίων
17/10/20,
16:00
Πανθρακικός 5 : 0 Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου - : - Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
Αναγέννηση Παγουρίων - : - Δόξα Προσκυνητών
Ατσάλι Αρχοντικών - : - Νέος Ρωμά
ΠΑΟΚ Κοσμίου - : - Πανθρακικός
Αετός Μίσχου - : - Δόξα Σώστη
Ένωση Ασωμάτων - : - Δόξα Γρατινής
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
31/10/20,
15:00
Δόξα Προσκυνητών - : - Δόξα Γρατινής
31/10/20,
15:00
Δόξα Σώστη - : - Ατσάλι Αρχοντικών
31/10/20,
15:00
Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου - : - Αετός Μίσχου
31/10/20,
15:00
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων - : - ΠΑΟΚ Κοσμίου
31/10/20,
15:00
Πανθρακικός - : - Αναγέννηση Παγουρίων
31/10/20,
15:00
Νέος Ρωμά - : - Ένωση Ασωμάτων
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/11/20,
15:00
ΠΑΟΚ Κοσμίου - : - Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου
7/11/20,
15:00
Δόξα Γρατινής - : - Πανθρακικός
7/11/20,
15:00
Ένωση Ασωμάτων - : - Δόξα Σώστη
7/11/20,
15:00
Αναγέννηση Παγουρίων - : - Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
7/11/20,
15:00
Αετός Μίσχου - : - Ατσάλι Αρχοντικών
7/11/20,
15:00
Δόξα Προσκυνητών - : - Νέος Ρωμά
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/11/20,
15:00
Δόξα Σώστη - : - Δόξα Προσκυνητών
14/11/20,
15:00
ΠΑΟΚ Κοσμίου - : - Αετός Μίσχου
14/11/20,
15:00
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων - : - Πανθρακικός
14/11/20,
15:00
Ατσάλι Αρχοντικών - : - Ένωση Ασωμάτων
14/11/20,
15:00
Νέος Ρωμά - : - Δόξα Γρατινής
14/11/20,
15:00
Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου - : - Αναγέννηση Παγουρίων
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/11/20,
15:00
Αναγέννηση Παγουρίων - : - ΠΑΟΚ Κοσμίου
21/11/20,
15:00
Νέος Ρωμά - : - Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
21/11/20,
15:00
Δόξα Προσκυνητών - : - Ατσάλι Αρχοντικών
21/11/20,
15:00
Δόξα Γρατινής - : - Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου
21/11/20,
15:00
Αετός Μίσχου - : - Ένωση Ασωμάτων
21/11/20,
15:00
Πανθρακικός - : - Δόξα Σώστη
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/11/20,
15:00
Ατσάλι Αρχοντικών - : - Πανθρακικός
28/11/20,
15:00
Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου - : - Νέος Ρωμά
28/11/20,
15:00
Αναγέννηση Παγουρίων - : - Αετός Μίσχου
28/11/20,
15:00
Δόξα Σώστη - : - Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
28/11/20,
15:00
Ένωση Ασωμάτων - : - Δόξα Προσκυνητών
28/11/20,
15:00
ΠΑΟΚ Κοσμίου - : - Δόξα Γρατινής
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/12/20,
15:00
Δόξα Γρατινής - : - Αναγέννηση Παγουρίων
5/12/20,
15:00
Δόξα Σώστη - : - Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου
5/12/20,
15:00
Πανθρακικός - : - Ένωση Ασωμάτων
5/12/20,
15:00
Νέος Ρωμά - : - ΠΑΟΚ Κοσμίου
5/12/20,
15:00
Αετός Μίσχου - : - Δόξα Προσκυνητών
5/12/20,
15:00
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων - : - Ατσάλι Αρχοντικών
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/12/20,
15:00
Ένωση Ασωμάτων - : - Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
12/12/20,
15:00
Δόξα Γρατινής - : - Αετός Μίσχου
12/12/20,
15:00
ΠΑΟΚ Κοσμίου - : - Δόξα Σώστη
12/12/20,
15:00
Δόξα Προσκυνητών - : - Πανθρακικός
12/12/20,
15:00
Ατσάλι Αρχοντικών - : - Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου
12/12/20,
15:00
Αναγέννηση Παγουρίων - : - Νέος Ρωμά
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/12/20,
15:00
Νέος Ρωμά - : - Δόξα Γρατινής
19/12/20,
15:00
Ατσάλι Αρχοντικών - : - ΠΑΟΚ Κοσμίου
19/12/20,
15:00
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων - : - Δόξα Προσκυνητών
19/12/20,
15:00
Δόξα Σώστη - : - Αναγέννηση Παγουρίων
19/12/20,
15:00
Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου - : - Ένωση Ασωμάτων
19/12/20,
15:00
Πανθρακικός - : - Αετός Μίσχου