ΕΠΣ Θράκης - Α' Κατηγορία 2020-21
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/10/20,
16:00
Δόξα Σώστη 0 : 3 Δόξα Γρατινής
10/10/20,
16:00
Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου 0 : 0 Δόξα Προσκυνητών
10/10/20,
16:00
Ατσάλι Αρχοντικών 1 : 0 Αναγέννηση Παγουρίων
10/10/20,
16:00
Αετός Μίσχου 0 : 1 Νέος Ρωμά
10/10/20,
16:00
ΠΑΟΚ Κοσμίου 4 : 1 Ένωση Ασωμάτων
10/10/20,
16:00
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων 0 : 6 Πανθρακικός
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Νέος Ρωμά 0 : 3 Δόξα Σώστη
17/10/20,
16:00
Πανθρακικός 5 : 0 Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου
17/10/20,
16:00
Δόξα Γρατινής 4 : 0 Ατσάλι Αρχοντικών
17/10/20,
16:00
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων 3 : 1 Αετός Μίσχου
17/10/20,
16:00
Δόξα Προσκυνητών 0 : 2 ΠΑΟΚ Κοσμίου
17/10/20,
16:00
Ένωση Ασωμάτων 2 : 2 Αναγέννηση Παγουρίων
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αετός Μίσχου - : - Δόξα Σώστη
Ένωση Ασωμάτων - : - Δόξα Γρατινής
Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου - : - Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
Αναγέννηση Παγουρίων - : - Δόξα Προσκυνητών
Ατσάλι Αρχοντικών - : - Νέος Ρωμά
ΠΑΟΚ Κοσμίου - : - Πανθρακικός
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Νέος Ρωμά - : - Ένωση Ασωμάτων
Δόξα Προσκυνητών - : - Δόξα Γρατινής
Δόξα Σώστη - : - Ατσάλι Αρχοντικών
Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου - : - Αετός Μίσχου
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων - : - ΠΑΟΚ Κοσμίου
Πανθρακικός - : - Αναγέννηση Παγουρίων
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Προσκυνητών - : - Νέος Ρωμά
Αετός Μίσχου - : - Ατσάλι Αρχοντικών
Δόξα Γρατινής - : - Πανθρακικός
ΠΑΟΚ Κοσμίου - : - Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου
Ένωση Ασωμάτων - : - Δόξα Σώστη
Αναγέννηση Παγουρίων - : - Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου - : - Αναγέννηση Παγουρίων
Δόξα Σώστη - : - Δόξα Προσκυνητών
ΠΑΟΚ Κοσμίου - : - Αετός Μίσχου
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων - : - Πανθρακικός
Ατσάλι Αρχοντικών - : - Ένωση Ασωμάτων
Νέος Ρωμά - : - Δόξα Γρατινής
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αετός Μίσχου - : - Ένωση Ασωμάτων
Πανθρακικός - : - Δόξα Σώστη
Αναγέννηση Παγουρίων - : - ΠΑΟΚ Κοσμίου
Νέος Ρωμά - : - Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
Δόξα Προσκυνητών - : - Ατσάλι Αρχοντικών
Δόξα Γρατινής - : - Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΟΚ Κοσμίου - : - Δόξα Γρατινής
Ατσάλι Αρχοντικών - : - Πανθρακικός
Αναγέννηση Παγουρίων - : - Αετός Μίσχου
Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου - : - Νέος Ρωμά
Ένωση Ασωμάτων - : - Δόξα Προσκυνητών
Δόξα Σώστη - : - Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αετός Μίσχου - : - Δόξα Προσκυνητών
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων - : - Ατσάλι Αρχοντικών
Δόξα Σώστη - : - Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου
Δόξα Γρατινής - : - Αναγέννηση Παγουρίων
Πανθρακικός - : - Ένωση Ασωμάτων
Νέος Ρωμά - : - ΠΑΟΚ Κοσμίου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αναγέννηση Παγουρίων - : - Νέος Ρωμά
Ένωση Ασωμάτων - : - Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
Δόξα Γρατινής - : - Αετός Μίσχου
ΠΑΟΚ Κοσμίου - : - Δόξα Σώστη
Δόξα Προσκυνητών - : - Πανθρακικός
Ατσάλι Αρχοντικών - : - Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Πανθρακικός - : - Αετός Μίσχου
Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου - : - Ένωση Ασωμάτων
Νέος Ρωμά - : - Δόξα Γρατινής
Ατσάλι Αρχοντικών - : - ΠΑΟΚ Κοσμίου
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων - : - Δόξα Προσκυνητών
Δόξα Σώστη - : - Αναγέννηση Παγουρίων