ΕΠΣ Θράκης - Α' Κατηγορία 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
16:00
Αετός Μίσχου 1 : 2 Ορφέας Ξυλαγανής
5/10/19,
16:00
Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου 1 : 2 Δόξα Σώστη
5/10/19,
16:00
Δόξα Γρατινής 1 : 1 Πανθρακικός
5/10/19,
16:00
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3 : 0 ΠΑΟΚ Κοσμίου
5/10/19,
16:00
Ελπίδα Σαπών 2 : 0 Αναγέννηση Παγουρίων
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:00
Αναγέννηση Παγουρίων 0 : 1 Αετός Μίσχου
12/10/19,
16:00
Δόξα Σώστη 0 : 1 Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
12/10/19,
16:00
Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου 0 : 1 Ελπίδα Σαπών
12/10/19,
16:00
ΠΑΟΚ Κοσμίου 0 : 4 Πανθρακικός
12/10/19,
16:00
Ορφέας Ξυλαγανής 0 : 4 Δόξα Γρατινής
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
16:00
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 5 : 1 Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου
19/10/19,
16:00
Δόξα Γρατινής 4 : 0 Αναγέννηση Παγουρίων
19/10/19,
16:00
Πανθρακικός 4 : 1 Δόξα Σώστη
19/10/19,
16:00
Ελπίδα Σαπών 6 : 0 Αετός Μίσχου
19/10/19,
16:00
ΠΑΟΚ Κοσμίου 3 : 3 Ορφέας Ξυλαγανής
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/19,
16:00
Αετός Μίσχου 1 : 1 Δόξα Γρατινής
26/10/19,
16:00
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 0 : 1 Ελπίδα Σαπών
26/10/19,
16:00
Αναγέννηση Παγουρίων 0 : 0 ΠΑΟΚ Κοσμίου
26/10/19,
16:00
Δόξα Σώστη 0 : 4 Ορφέας Ξυλαγανής
26/10/19,
16:00
Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου 0 : 2 Πανθρακικός
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:00
ΠΑΟΚ Κοσμίου 1 : 2 Αετός Μίσχου
2/11/19,
15:00
Ορφέας Ξυλαγανής 0 : 1 Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου
2/11/19,
15:00
Ελπίδα Σαπών 1 : 1 Δόξα Γρατινής
2/11/19,
15:00
Αναγέννηση Παγουρίων 1 : 3 Δόξα Σώστη
2/11/19,
15:00
Πανθρακικός 1 : 2 Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
15:00
Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου 2 : 0 Αναγέννηση Παγουρίων
9/11/19,
15:00
Πανθρακικός 0 : 1 Ελπίδα Σαπών
9/11/19,
15:00
Αετός Μίσχου 0 : 3 Δόξα Σώστη
9/11/19,
15:00
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 5 : 0 Ορφέας Ξυλαγανής
9/11/19,
15:00
Δόξα Γρατινής 2 : 0 ΠΑΟΚ Κοσμίου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/19,
15:00
Αετός Μίσχου 1 : 0 Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου
16/11/19,
15:00
ΠΑΟΚ Κοσμίου 1 : 4 Ελπίδα Σαπών
16/11/19,
15:00
Ορφέας Ξυλαγανής 4 : 5 Πανθρακικός
16/11/19,
15:00
Αναγέννηση Παγουρίων 2 : 6 Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
16/11/19,
15:00
Δόξα Σώστη 0 : 2 Δόξα Γρατινής
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/19,
15:00
Δόξα Γρατινής 5 : 1 Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου
30/11/19,
15:00
Πανθρακικός 6 : 0 Αναγέννηση Παγουρίων
30/11/19,
15:00
Ελπίδα Σαπών 0 : 1 Ορφέας Ξυλαγανής
30/11/19,
15:00
Δόξα Σώστη 0 : 1 ΠΑΟΚ Κοσμίου
30/11/19,
15:00
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 5 : 0 Αετός Μίσχου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
Δόξα Γρατινής 2 : 1 Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
7/12/19,
15:00
Ορφέας Ξυλαγανής 8 : 2 Αναγέννηση Παγουρίων
7/12/19,
15:00
Ελπίδα Σαπών 3 : 1 Δόξα Σώστη
7/12/19,
15:00
Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου 2 : 1 ΠΑΟΚ Κοσμίου
7/12/19,
15:00
Αετός Μίσχου 0 : 3 Πανθρακικός
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/12/19,
15:00
Πανθρακικός 1 : 1 Δόξα Γρατινής
14/12/19,
15:00
ΠΑΟΚ Κοσμίου 1 : 5 Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
14/12/19,
15:00
Αναγέννηση Παγουρίων 0 : 2 Ελπίδα Σαπών
14/12/19,
15:00
Ορφέας Ξυλαγανής 3 : 1 Αετός Μίσχου
14/12/19,
15:00
Δόξα Σώστη 1 : 1 Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/1/20,
15:00
Ελπίδα Σαπών 0 : 0 Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου
11/1/20,
15:00
Πανθρακικός 4 : 0 ΠΑΟΚ Κοσμίου
11/1/20,
15:00
Δόξα Γρατινής 0 : 0 Ορφέας Ξυλαγανής
11/1/20,
15:00
Αετός Μίσχου 2 : 0 Αναγέννηση Παγουρίων
12/1/20,
15:00
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 2 : 1 Δόξα Σώστη
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/1/20,
15:00
Αετός Μίσχου 0 : 1 Ελπίδα Σαπών
18/1/20,
15:00
Ορφέας Ξυλαγανής 1 : 1 ΠΑΟΚ Κοσμίου
18/1/20,
15:00
Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου 0 : 1 Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
18/1/20,
15:00
Αναγέννηση Παγουρίων 0 : 4 Δόξα Γρατινής
18/1/20,
15:00
Δόξα Σώστη 1 : 2 Πανθρακικός
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/1/20,
15:00
ΠΑΟΚ Κοσμίου 2 : 0 Αναγέννηση Παγουρίων
25/1/20,
15:00
Πανθρακικός 2 : 0 Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/2/20,
15:00
Δόξα Σώστη 4 : 0 Αναγέννηση Παγουρίων
1/2/20,
15:00
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 0 : 1 Πανθρακικός
1/2/20,
15:00
Αετός Μίσχου 1 : 2 ΠΑΟΚ Κοσμίου
1/2/20,
15:00
Δόξα Γρατινής 1 : 0 Ελπίδα Σαπών
1/2/20,
15:00
Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου 0 : 2 Ορφέας Ξυλαγανής
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/2/20,
15:00
ΠΑΟΚ Κοσμίου 0 : 3 Δόξα Γρατινής
8/2/20,
15:00
Ελπίδα Σαπών 2 : 1 Πανθρακικός
8/2/20,
15:00
Αναγέννηση Παγουρίων 1 : 3 Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου
8/2/20,
15:00
Δόξα Σώστη 2 : 0 Αετός Μίσχου
8/2/20,
15:00
Ορφέας Ξυλαγανής 0 : 5 Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/2/20,
15:00
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 7 : 0 Αναγέννηση Παγουρίων
15/2/20,
15:00
Δόξα Γρατινής 4 : 1 Δόξα Σώστη
15/2/20,
15:00
Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου 0 : 3 Αετός Μίσχου
15/2/20,
15:00
Ελπίδα Σαπών 4 : 1 ΠΑΟΚ Κοσμίου
15/2/20,
15:00
Πανθρακικός 4 : 1 Ορφέας Ξυλαγανής
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/2/20,
15:00
Αετός Μίσχου 0 : 6 Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
22/2/20,
15:00
Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου 0 : 2 Δόξα Γρατινής
22/2/20,
15:00
Αναγέννηση Παγουρίων 0 : 3 Πανθρακικός
22/2/20,
15:00
Ορφέας Ξυλαγανής 1 : 3 Ελπίδα Σαπών
22/2/20,
15:00
ΠΑΟΚ Κοσμίου 0 : 2 Δόξα Σώστη
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/2/20,
15:30
Πανθρακικός 6 : 0 Αετός Μίσχου
29/2/20,
15:30
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 1 : 0 Δόξα Γρατινής
29/2/20,
15:30
Δόξα Σώστη 1 : 2 Ελπίδα Σαπών
29/2/20,
15:30
Αναγέννηση Παγουρίων 0 : 0 Ορφέας Ξυλαγανής
29/2/20,
15:30
ΠΑΟΚ Κοσμίου 1 : 0 Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ελπίδα Σαπών - : - Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Ορφέας Ξυλαγανής - : - Δόξα Σώστη
Δόξα Γρατινής - : - Αετός Μίσχου