ΕΠΣ Αργολίδας - Β' Κατηγορία 3ος Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/11/19,
10:00
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 3 : 1 ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ
24/11/19,
11:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 7 ΑΠΟΛΛΩΝ
24/11/19,
12:15
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ 3 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΟΛΛΩΝ 3 : 0 ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ *
15/12/19,
11:00
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ 4 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ
15/12/19,
11:00
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 3 : 4 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 : 4 ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ * 0 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ
5/1/20,
11:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 4 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ 3 : 0 ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ *
19/1/20,
10:30
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 5 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ
19/1/20,
12:30
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ 4 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 3 : 0 ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ *
2/2/20,
11:00
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ 0 : 1 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ
8/2/20,
15:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ 2 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΟΛΛΩΝ - : - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ * 0 : 3 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ
22/2/20,
15:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 9 ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 0 ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ *
29/2/20,
12:00
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 3 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - : - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - : - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - : - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ * - : - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - : - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - : - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - : - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ *
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - : - ΑΠΟΛΛΩΝ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ * - : - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - : - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ - : - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - : - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ * - : - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - : - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - : - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - : - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ *
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ * - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ - : - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - : - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ