ΕΠΣ Κορινθίας - Β' Κατηγορία 2020-21
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/9/20,
16:30
Αστέρας Κορίνθου 1 : 2 Πανσολυγειακός
27/9/20,
16:30
ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού 3 : 1 Αετός Κρυονερίου
27/9/20,
16:30
ΑΟ Λυκοποριάς 0 : 1 ΑΟ Μαψού
27/9/20,
16:30
ΑΟ Ασπροκάμπου 1 : 1 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
27/9/20,
16:30
ΠΑΣ Κλένια 1 : 0 Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
27/9/20,
16:30
ΑΟ Σπαθοβουνίου 2 : 0 Αγ. Γεώργιος
27/9/20,
16:30
Ηρακλής Λεχαίου 2 : 3 Εθνικός Ξυλοκερίζης
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/10/20,
16:30
Αετός Κρυονερίου 5 : 2 Εθνικός Ξυλοκερίζης
4/10/20,
16:30
Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου 1 : 0 Αστέρας Κορίνθου
4/10/20,
16:30
Πανευρωστινιακός 5 : 4 ΑΟ Σπαθοβουνίου
4/10/20,
16:30
ΑΟ Μαψού 4 : 6 ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού
4/10/20,
16:30
Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 0 : 0 ΠΑΣ Κλένια
4/10/20,
16:30
Αγ. Γεώργιος 1 : 2 ΑΟ Ασπροκάμπου
4/10/20,
16:30
Πανσολυγειακός 2 : 2 Ηρακλής Λεχαίου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/10/20,
16:30
Αστέρας Κορίνθου 0 : 1 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
11/10/20,
16:30
Εθνικός Ξυλοκερίζης 1 : 2 ΑΟ Μαψού
11/10/20,
16:30
ΑΟ Λυκοποριάς 1 : 2 Πανευρωστινιακός
11/10/20,
16:30
Αετός Κρυονερίου 2 : 1 Πανσολυγειακός
11/10/20,
16:30
ΠΑΣ Κλένια 4 : 1 Αγ. Γεώργιος
11/10/20,
16:30
ΑΟ Σπαθοβουνίου 2 : 3 ΑΟ Ασπροκάμπου
11/10/20,
16:30
Ηρακλής Λεχαίου 4 : 0 Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/10/20,
16:00
Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 1 : 1 Ηρακλής Λεχαίου
18/10/20,
16:00
Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου 0 : 3 Αετός Κρυονερίου
18/10/20,
16:00
Πανευρωστινιακός 4 : 0 ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού
18/10/20,
16:00
ΑΟ Λυκοποριάς 0 : 3 ΑΟ Σπαθοβουνίου
18/10/20,
16:00
Αγ. Γεώργιος 5 : 0 Αστέρας Κορίνθου
18/10/20,
16:00
ΑΟ Ασπροκάμπου 0 : 1 ΠΑΣ Κλένια
18/10/20,
16:00
ΑΟ Μαψού 4 : 3 Πανσολυγειακός
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/10/20,
15:00
ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού - : - ΑΟ Λυκοποριάς
25/10/20,
15:00
Αετός Κρυονερίου - : - Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
25/10/20,
15:00
ΑΟ Σπαθοβουνίου - : - ΠΑΣ Κλένια
25/10/20,
15:00
Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - Πανευρωστινιακός
25/10/20,
15:00
ΑΟ Μαψού - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
25/10/20,
15:00
Ηρακλής Λεχαίου - : - Αγ. Γεώργιος
25/10/20,
15:00
Αστέρας Κορίνθου - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/11/20,
15:00
ΑΟ Λυκοποριάς - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
1/11/20,
15:00
ΠΑΣ Κλένια - : - Αστέρας Κορίνθου
1/11/20,
15:00
ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού - : - ΑΟ Σπαθοβουνίου
1/11/20,
15:00
Πανευρωστινιακός - : - Πανσολυγειακός
1/11/20,
15:00
Πρόοδος Αγ. Βασιλείου - : - ΑΟ Μαψού
1/11/20,
15:00
Αγ. Γεώργιος - : - Αετός Κρυονερίου
1/11/20,
15:00
ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Ηρακλής Λεχαίου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/11/20,
15:00
ΑΟ Μαψού - : - Αγ. Γεώργιος
8/11/20,
15:00
Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - Πανευρωστινιακός
8/11/20,
15:00
ΑΟ Σπαθοβουνίου - : - Αστέρας Κορίνθου
8/11/20,
15:00
Ηρακλής Λεχαίου - : - ΠΑΣ Κλένια
8/11/20,
15:00
Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού
8/11/20,
15:00
Πανσολυγειακός - : - ΑΟ Λυκοποριάς
8/11/20,
15:00
Αετός Κρυονερίου - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/11/20,
15:00
ΑΟ Λυκοποριάς - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
15/11/20,
15:00
Αστέρας Κορίνθου - : - Ηρακλής Λεχαίου
15/11/20,
15:00
Πανευρωστινιακός - : - Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
15/11/20,
15:00
ΠΑΣ Κλένια - : - Αετός Κρυονερίου
15/11/20,
15:00
Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - ΑΟ Σπαθοβουνίου
15/11/20,
15:00
ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού - : - Πανσολυγειακός
15/11/20,
15:00
ΑΟ Ασπροκάμπου - : - ΑΟ Μαψού
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/11/20,
15:00
Αγ. Γεώργιος - : - Πανευρωστινιακός
22/11/20,
15:00
ΑΟ Σπαθοβουνίου - : - Ηρακλής Λεχαίου
22/11/20,
15:00
Πανσολυγειακός - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
22/11/20,
15:00
Αετός Κρυονερίου - : - Αστέρας Κορίνθου
22/11/20,
15:00
Πρόοδος Αγ. Βασιλείου - : - ΑΟ Λυκοποριάς
22/11/20,
15:00
Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού
22/11/20,
15:00
ΑΟ Μαψού - : - ΠΑΣ Κλένια
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/11/20,
15:00
Ηρακλής Λεχαίου - : - Αετός Κρυονερίου
29/11/20,
15:00
Αστέρας Κορίνθου - : - ΑΟ Μαψού
29/11/20,
15:00
ΑΟ Λυκοποριάς - : - Αγ. Γεώργιος
29/11/20,
15:00
Πανσολυγειακός - : - ΑΟ Σπαθοβουνίου
29/11/20,
15:00
Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
29/11/20,
15:00
ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Πανευρωστινιακός
29/11/20,
15:00
ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού - : - Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/12/20,
15:00
Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - Πανσολυγειακός
6/12/20,
15:00
Πρόοδος Αγ. Βασιλείου - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
6/12/20,
15:00
ΑΟ Ασπροκάμπου - : - ΑΟ Λυκοποριάς
6/12/20,
15:00
ΑΟ Μαψού - : - Ηρακλής Λεχαίου
6/12/20,
15:00
Αγ. Γεώργιος - : - ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού
6/12/20,
15:00
Πανευρωστινιακός - : - ΠΑΣ Κλένια
6/12/20,
15:00
ΑΟ Σπαθοβουνίου - : - Αετός Κρυονερίου
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/12/20,
15:00
ΠΑΣ Κλένια - : - ΑΟ Λυκοποριάς
13/12/20,
15:00
Πανσολυγειακός - : - Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
13/12/20,
15:00
Αετός Κρυονερίου - : - ΑΟ Μαψού
13/12/20,
15:00
Αστέρας Κορίνθου - : - Πανευρωστινιακός
13/12/20,
15:00
Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - ΑΟ Σπαθοβουνίου
13/12/20,
15:00
Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - Αγ. Γεώργιος
13/12/20,
15:00
ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/12/20,
15:00
ΑΟ Λυκοποριάς - : - Αστέρας Κορίνθου
20/12/20,
15:00
Πρόοδος Αγ. Βασιλείου - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
20/12/20,
15:00
ΠΑΣ Κλένια - : - ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού
20/12/20,
15:00
ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
20/12/20,
15:00
Πανευρωστινιακός - : - Ηρακλής Λεχαίου
20/12/20,
15:00
ΑΟ Σπαθοβουνίου - : - ΑΟ Μαψού
20/12/20,
15:00
Αγ. Γεώργιος - : - Πανσολυγειακός
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/1/21,
15:00
Πρόοδος Αγ. Βασιλείου - : - ΑΟ Σπαθοβουνίου
10/1/21,
15:00
Ηρακλής Λεχαίου - : - ΑΟ Λυκοποριάς
10/1/21,
15:00
Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - Αγ. Γεώργιος
10/1/21,
15:00
Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - ΠΑΣ Κλένια
10/1/21,
15:00
Αετός Κρυονερίου - : - Πανευρωστινιακός
10/1/21,
15:00
Αστέρας Κορίνθου - : - ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού
10/1/21,
15:00
Πανσολυγειακός - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/1/21,
15:00
ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
17/1/21,
15:00
ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού - : - Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
17/1/21,
15:00
ΑΟ Λυκοποριάς - : - Αετός Κρυονερίου
17/1/21,
15:00
Αγ. Γεώργιος - : - Ηρακλής Λεχαίου
17/1/21,
15:00
ΠΑΣ Κλένια - : - Πανσολυγειακός
17/1/21,
15:00
Πανευρωστινιακός - : - ΑΟ Μαψού
17/1/21,
15:00
Αστέρας Κορίνθου - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης